Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Нещо стана с захраването на дъното и не изка да зарежда.Въпроса ми е имали някакъв начин да се пусне ток от пиновете на батерията защото май на батерия работи, и ако може кой пинове трябва да захраня с ток.

post-296157-0-56831600-1419860937_thumb.

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тока от мрежата ти минава през траф и тогава отива във батерията. Ако искаш да го имаш още тоя лаптоп те съветвам да не се занимаваш със глупости. Дай го във сервиз да ти кажат какво му е и колко ще ти струва евентуално ремонта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носих го на сервис и те ми казаха че трябва да се смени дъното и нямало смисъл да го правя.

Гледах в нета и не можах да видя колко пари е дъното за този модел и какво точно се води

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо носи лаптопа на сервиз да се провери откъде е проблема и да се отстрани, ако разбира се искаш да имаш лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носих го на сервис и те ми казаха че трябва да се смени дъното и нямало смисъл да го правя.

Гледах в нета и не можах да видя колко пари е дъното за този модел и какво точно се води

Дъното с труда ще ви излязат почти колкото нов лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще го занеса на друг сервис да видят какво му е точно

моля модератора да закрие темата 

Благодаря ви

Дъното с труда ще ви излязат почти колкото нов лаптоп

аз това се опасявам дали има смисъл да го правя и дали има начин да го излъжа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G62 мисля че е лаптоп от Павилион серията на HP. Те често завършват в кошчето. Вероятно има сервизи, които ще могат да ви оправят дъното, но това ще стане на не много ниска цена и няма да поемат отговорност за бъдещи повреди от подобен характер. Т.е. няма да имате гаранция. Затова и в сервиза са ви казали да смените дъното. 

Най-вероятно и във вторият сервиз ще чуете същото. След това ще си купите нов лаптоп, а този ще се продаде за части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо в сервиза ги питай колко ще е ремонта те ще го отворят ще му направят пред тебе диагностика и най-евентуално ще излязат с оферта и ако проблема се окаже по голям то ремонта ще достигне цена като за нов лаптоп

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.