Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Деян Костов

Овърклок на UE32D6000 с Asus Maximus VII Hero

Препоръчан отговор

Първия ми въпрос е възможен ли е клок ако да има ли смисъл и ако получа няколко основни съвета от Ваша страна и малко четене от моя мисля , че ще се справя благодаря предварително

Редактирано от Деян Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъла да си клокваш телевизора :D

Рових из биоса и ми попадна тая опция дъното го имам от скоро и сефте чувам за подобна опция та реших да питам

Ц ц при цялото уважение на тоя свят в тоя сайт има ли специалисти , че нещо не мой са намерим :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия ми въпрос е възможен ли е клок ако да има ли смисъл и ако получа няколко основни съвета от Ваша страна и малко четене от моя мисля , че ще се справя благодаря предварително

Много четене от твоя страна ще е необходимо. Започвай от сега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много четене от твоя страна ще е необходимо. Започвай от сега!

Съветите догодина :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 100 лв. ти пращам специален фърмуер които удвоява ядрата на процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани го тоя клок. Вземи чук и го посплескай да си увеличи диагонала до към 42".

Ти по някоя тема ще кажеш ли нещо или само ще ме дразниш мога да си позволя и 100 инча не е в това въпроса тъпанар...

За 100 лв. ти пращам специален фърмуер които удвоява ядрата на процесора.

Специален за конкретния телевизор , това ли имаш предвид ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не е в това въпроса тъпанар..

Предполагам имаш предвид себе си. Пусни някоя смислена тема и ще имаш и смислени коментари. Предполагам че си създал тоя профил, да се подиграваш с колегите във форума. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам Ви да прочетете повече информация относно хардуера,какво представлява,за какво служи и какви са възможностите на всеки компонент от дадена конфигурация.Ако успееш да направиш овърклок на телевизор чрез дънна платка ти си за рекордите на Гинес.Не зная какви опци си разглеждал относно дъното,но те се отнасят за процесора,който ще поставиш в сокета на платката.Когато той е с отключен множител можеш на повишиш неговата честота значително.Този процес изисква все пак основни познания в тази материя,каквито очевидно до този момент не притежаваш.Все пак при наличието на желание и четене може и да се справиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам Ви да прочетете повече информация относно хардуера,какво представлява,за какво служи и какви са възможностите на всеки компонент от дадена конфигурация.Ако успееш да направиш овърклок на телевизор чрез дънна платка ти си за рекордите на Гинес.Не зная какви опци си разглеждал относно дъното,но те се отнасят за процесора,който ще поставиш в сокета на платката.Когато той е с отключен множител можеш на повишиш неговата честота значително.Този процес изисква все пак основни познания в тази материя,каквито очевидно до този момент не притежаваш.Все пак при наличието на желание и четене може и да се справиш.

От къде стигна до такова компетентно мнение за познанията ми няма такова понятие клок на монитор това ли се опитваш да ми кажеш?Дъното май си е научило урока за разлика от мен имам 4690к и рам Corsair na 2400 с две щраквания рамата стана на 3400 , а проца на 4.6 макар , че ми се струва прекалено хубаво за да е истина :D

Предполагам имаш предвид себе си. Пусни някоя смислена тема и ще имаш и смислени коментари. Предполагам че си създал тоя профил, да се подиграваш с колегите във форума. 

Темата е повече от смислена ама явно си по-бос и от мен така , че не се обаждай повече ако обичаш

Само , че фатката не е от дъното май...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си го клокнал сам? Защо изобщо ни питаш? Не, че аз много разбирам все още, но с цел фукане ли си пуснал темата? Не, че в този форум някой говори смислени неща, е намират се, но рядко.... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що си не клокнеш хладилника или микровълновата печка :) Цялата ти тема е за раздела с бисерите  бе младеж :D Клокват се процесори и видео карти бе умник  а не телевизори и дънни платки. Сигурен съм ,че  нямаш ни дъното ни телевизора ми даже и 290-ката от другата ти тема . Ти си абсолютно скаран с техническата материя и като ти чета неадекватните теми и постове  предизвикваш единственно смях  у мен. Вместо да пускаш такива  теми вземи да прочетеш тук и там кое  как се ползва. Няма как да си купил платка за 430 лева  и да си толкова неук на тема клок. Я дай няколко снимки бе майсторе да ти видим дъното,видеото,процесора и клока :)

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що си не клокнеш хладилника или микровълновата печка :) Цялата ти тема е за раздела с бисерите  бе младеж :D Клокват се процесори и видео карти бе умник  а не телевизори и дънни платки. Сигурен съм ,че  нямаш ни дъното ни телевизора ми даже и 290-ката от другата ти тема . Ти си абсолютно скаран с техническата материя и като ти чета неадекватните теми и постове  предизвикваш единственно смях  у мен. Вместо да пускаш такива  теми вземи да прочетеш тук и там кое  как се ползва. Няма как да си купил платка за 430 лева  и да си толкова неук на тема клок. Я дай няколко снимки бе майсторе да ти видим дъното,видеото,процесора и клока :)

Ти някога ръчкал ли си дъно като моето?Купих го защото ми хареса промоцията от 300лв в Емаг просто когато избирах ми казаха , че б85 чипсет има готови профили за клок на проца е явно и Asus Maximus VII Hero също има такива

http://hardwarebg.com/forum/showthread.php/230561-%D0%9E%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80

Ето ти снимка да спреш да ревеш

http://www.imagebam.com/image/a779a2387380189

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай, защо не пробваш и да кажеш какво си постигнал? Нали си майстор на овърклока, сигурен съм, че от 60Hz ще можеш да ги вдигнеш поне на 240Hz. Моят монитор се размазва на 61Hz, но твоят телевизор е овърклокърски и няма да имаш такива проблеми.

NMEMBX5.jpg

Редактирано от AxCx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай, защо не пробваш и да кажеш какво си постигнал? Нали си майстор на овърклока, сигурен съм, че от 60Hz ще можеш да ги вдигнеш поне на 240Hz. Моят монитор се размазва на 61Hz, но твоят телевизор е овърклокърски и няма да имаш такива проблеми.

NMEMBX5.jpg

Технически на телевизора му дават 200Hz ще почета още преди да барам каквото и да било пък и в момента нямам видеокарта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Технически производителя си измисля някви неща за да ти вземе парите. 

Реалността е 50Hz и много проблеми с 6-а серия.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква програма мога да извадя реалността на яве

Какво е смислена тема какво мога да си купя от магазина за 999лв това ли е смислено

Като си го клокнал сам? Защо изобщо ни питаш? Не, че аз много разбирам все още, но с цел фукане ли си пуснал темата? Не, че в този форум някой говори смислени неща, е намират се, но рядко.... :(

Не съм много сигурен какво съм клокнал , защото в крайна сметка съм променил две честоти в биоса и по-точно от auto ги направих на max

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся ще кажеш и , че булсата излъчват с 200Hz но понеже от Самсунг лъжат телевизора работи на 50

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти наистина ли се опитваш да 'клокнеш' МОНИТОР модел UE32D6000

или заглавието на темата ти е неправилно?

Редактирано от Mladen Ianev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти наистина ли се опитваш да 'клокнеш' МОНИТОР модел UE32D6000

или заглавието на темата ти е неправилно?

http://hardwarebg.com/forum/showthread.php/230561-%D0%9E%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80

Иначе в опциите на дъното има Voltage Monitor

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей умник хайде малко да почетеш преди да си изгориш телевизора Fake Refresh Rates Conversion: Samsung Clear Motion ... във тая таблица си пише колко реални херца ти е панела на телевизора . Ако и това не го  осъзнаеш  си свободен да си скапеш  техниката на своя глава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но дори и в този форум, който си постнал коментарите са същите, като на хората тук: "клокни си мишката, клавиатурата и т.н."

Аз не съм чувал за 'клокване' или каквито и да е интервенции по монитори/телевизори.

Но има доста фейк клипчета из нета за всевъзможни глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей умник хайде малко да почетеш преди да си изгориш телевизора Fake Refresh Rates Conversion: Samsung Clear Motion ... във тая таблица си пише колко реални херца ти е панела на телевизора . Ако и това не го  осъзнаеш  си свободен да си скапеш  техниката на своя глава.

Английски не разбирам... обясни ми го на прост български пък ако ми кажеш как се постига яснота на движението си изтривам профила :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А цифрите познаваш ли ? Има Google преводач  ако нещо ти не е ясно.Най ламерското обяснение  което мога да ти кажа е ,че  телевизора ти е със 100 херца панел  и посредством  различни технологии  се постигат тия нереални 200 херца. На планетата  не е измислен начин  как да си клокне човек телевизора или монитора от  опциите за клок на  дънната платка. Ти ще си първия жив случай ако успееш да го направиш и ще те дават във най известните телевизии за пример :) Може да влезеш и в  едни други класации ама ако ти ги напиша ще ме  накажат. Замазването  ти е  защото имаш  големи милисекунди на  матрицата и  от там  идва цялата работа.  И челна стойка на комина да направиш файдата ще е нулева защото телевизора ти толкова си може. За 1000 лева   това е положението :P .Като искаш високи херцове вадиш 1500 лева (нали си паралия)  и си взимаш геймърски монитор на 240 херца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...