Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имах една програма CCleaner и я пуснах да чисти Ц-то, като един ми каза, че триел само игрите, но ето сега компютъра се беше изгасил. Пускам го и ми иска Repair Disc или нещо от подобието... От къде мога да го намера и да си правя Windows-a ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имах една програма CCleaner и я пуснах да чисти Ц-то, като един ми каза, че триел само игрите, но ето сега компютъра се беше изгасил. Пускам го и ми иска Repair Disc или нещо от подобието... От къде мога да го намера и да си правя Windows-a ?

Windows-а може да се закупи. Иначе опитайте с опцията Last Good Known Cofiguration

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам никъде да пише, че CC Cleaner чисти игри. И защо използвате програми, без да сте запознати с тяхната работа и предназначение. 

Сега ще трябва да си сложите инсталационния диск на windows и да си поправите системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CCleaner чисти игрите ? От кога ? Игрите се изтриват ръчно като се деинсталират ръчно от тяхната папка с файла uninstall или нещо от сорта. CCleaner затрива остатъчни файлове и неща които не ви трябват. Сега компютъра ти иска да му вкараш инсталационния диск на windows.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам никъде да пише, че CC Cleaner чисти игри. И защо използвате програми, без да сте запознати с тяхната работа и предназначение. 

Сега ще трябва да си сложите инсталационния диск на windows и да си поправите системата.

Един приятел ми каза така ( уш разбирал )

А относно инсталационния диск, знам че е към 300 лева, защото нямам такъв. Добре де.. Не мога ли да го занеса някъде да ми го преинсталират ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел ми каза така ( уш разбирал )

А относно инсталационния диск, знам че е към 300 лева, защото нямам такъв. Добре де.. Не мога ли да го занеса някъде да ми го преинсталират ?

Имам чуството че в момента си с маркова щайга, а windows-а 100% не ти е легален. Просто го свали от един от тракерите и го запиши на диск или флашка. Във сервизите пак ще го направят по същият начин, обаче ще ти вземат 20-30 кинта. (са имам чуството че си прося наказание)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компа си е оригинален, уиндоуса е преинсталирван да ... Нелегален, но слушай ся, няма как да го преинсталирам защото ми се показва черен екран със Start windows Normally и repair windows или нещо от подобието и като цъкна на repair windows ми иска инсталационен диск иначе мога да си го преинсталирам и сам ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компа си е оригинален, уиндоуса е преинсталирван да ... Нелегален, но слушай ся, няма как да го преинсталирам защото ми се показва черен екран със Start windows Normally и repair windows или нещо от подобието и като цъкна на repair windows ми иска инсталационен диск иначе мога да си го преинсталирам и сам ...

Ми, тогава защо не запишеш инсталаципнния диск ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сложи диск с Win7 Ultimate после правиш Bios да го бутне, избираш език и на следващият прозеорец, който се покаже, не натискаш instal windows, а под него има Repair. Изчакваш го и си готов. Ако мислиш, че не можеш да се справиш го занеси на някой да ти го преинсталира. Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това може да ти помогне:

https://www.kaldata.com/forums/topic/239007-tweakingcom-technicians-toolbox/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

300 лева за един диск пфф... 

Ами сложи диск с Win7 Ultimate после правиш Bios да го бутне, избираш език и на следващият прозеорец, който се покаже, не натискаш instal windows, а под него има Repair. Изчакваш го и си готов. Ако мислиш, че не можеш да се справиш го занеси на някой да ти го преинсталира. Успех :)

Ако можеш да ми обясниш по подробно с линкове и по човешки думи ( изостанал съм с материала ) ще съм ти много Благодарен...

Мисля че това може да ти помогне:

https://www.kaldata.com/forums/topic/239007-tweakingcom-technicians-toolbox/

Какво трябва да го правя това ? Смисъл видях, че е някаква програмка, но нали ти казвам, че не разбирам от технологии, занимавам се с кинотехника уш, но не и компютри..

Относно това да го занеса да го преинсталират, ако някой знае някой или някъде по София да преинсталирват, ще ми е от полза. ( Живея между София и Банкя ). Нямам връзки със програмисти...

Редактирано от Marty Mihailov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво трябва да го правя това ? Смисъл видях, че е някаква програмка, но нали ти казвам, че не разбирам от технологии, занимавам се с кинотехника уш, но не и компютри..

Програмата прави поправка на Windows.

Изтегли си я и си я инсталирай.

Ако не желаеш инсталация, изтегли си я от този линк:

http://prikachi.com/images.php?images/170/8105170L.jpg

Разархивирай.Влез във папката и пусни Repair_Windows.

И една от поправката е следната:

Виж снимките!

Снимка 1

Снимка 2

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

300 лева за един диск пфф...

Малко трудно се комуникира с теб. Купуваш един диск от книжарницата за 50ст. Отиваш при приятел. Сваляш windows-а от някой тракер. Търсиш в гугъл "how to burn windows 7 on dvd". Записваш. Слагаш в твоя компютър. Стартираш repair-а. (аз казах от къде да го свали, но не сложих линкове. :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе, разбирачи! А каква версия на Windows е инсталирана? Home, Profesional, Ultimate? 32 или 64 битова?

Сори, не видях заглавието - посипвам си главата с пепел. :)

Редактирано от mir4a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко трудно се комуникира с теб. Купуваш един диск от книжарницата за 50ст. Отиваш при приятел. Сваляш windows-а от някой тракер. Търсиш в гугъл "how to burn windows 7 on dvd". Записваш. Слагаш в твоя компютър. Стартираш repair-а. (аз казах от къде да го свали, но не сложих линкове. :))

Можеш ли на ЛС да ми дадеш някъв линк и упътвания ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли на ЛС да ми дадеш някъв линк и упътвания ? 

Излишно упражнение!

Какво направи със програмата?

А, защо е излишно ли?

След като избереш Repair стигаш до тук:

http://prikachi.com/images.php?images/404/8106404q.jpg

Нарочно съм избрал да е на БГ.

Ти сам прецени кое може да ти помогне!

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щот' са свикнали да преинсталират с Daemon Tools...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щот' са свикнали да преинсталират с Daemon Tools...

Как Daemon Tools ще зареди буут-а ? Отделно че не можеш да маунтнеш имиджа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.