Премини към съдържанието
ShoxXx

Най-добрия сайт за допълнителни доходи в момента ...

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Без абсолютно никакви инвестиции от ваша страна!

За да се активират платените реклами за 24 часа е необходимо да се изгледат 10 сърф. по 20 сек.

От платените реклами се изкарват над 0,10$ на ден.

100% от ДР

Минимум за теглене 2$, всяко следващо с 1$ на горе.
Такса при теглене: PayPal: 2%; STP: 0% и Payza: 0%

Може да се регистрирате от .

Ако някой знае сайт, в който да плащат повече на ден без никаква инвестиция да каже, кой е да му стана реф.

Редактирано от ShoxXx
без реферали (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Объркал си мястото човек, тука са хора които разбират от подобни неща и веднага се досетихме че е реферал!

Най-сигурният начин за допълнителни доходи е, допълнителна работа. Например, доста печелят от смяна на стъкла на телефони. (това е нещо което отнема 10 минутки)

Или пък програмист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е и това не е тайна!

Този сайт в момента е №1 и се изкарват добри пари! Вместо да мислиш, че можеш да ми станеш реферал, и че аз бих спечелил от това, то защо не помислиш какво би спечелил ти?!

Като работиш в частна филрма и получаваш заплата за труда си, доволен ли си или мислиш колко взима шефа ти от твоята работа и предпочиташ да не работиш и взимаш заплата за да не печели шефа ти от теб?! Точно така звучиш, а това не звучи нормално...

Пак казвам, кажи ми сайт, който да плаща поне колкото този и аз ти ставам реф!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме интересува твоят реферален спам. Като искаш пари - намери си работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си спомням да съм искал нещо от теб!

Дал съм възможност на хора, които имат желание да изкарат пари. Това, че някой търси под вола теле си е негов проблем!

Някой хора явно имат проблем с общуването и злобата не им е чужда. БГ действителност...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е и това не е тайна!

Този сайт в момента е №1 и се изкарват добри пари! Вместо да мислиш, че можеш да ми станеш реферал, и че аз бих спечелил от това, то защо не помислиш какво би спечелил ти?!

Като работиш в частна филрма и получаваш заплата за труда си, доволен ли си или мислиш колко взима шефа ти от твоята работа и предпочиташ да не работиш и взимаш заплата за да не печели шефа ти от теб?! Точно така звучиш, а това не звучи нормално...

Пак казвам, кажи ми сайт, който да плаща поне колкото този и аз ти ставам реф!

Само за информация, аз не работя.

А ти мислиш ли за стреса който отнася шефа ако се обърка нещо голямо ? Или пък се случи нещо сериозно с някой служител ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за информация, аз не работя.

А ти мислиш ли за стреса който отнася шефа ако се обърка нещо голямо ? Или пък се случи нещо сериозно с някой служител ?

Не разбирам в каква връзка ми пишеш тово което си написал?! Май не си схванал поста ми.

Това, че не работиш е повод да опиташ това което предлагам и с времето, като натрупаш опит може сам да си си шеф.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам в каква връзка ми пишеш тово което си написал?! Май не си схванал поста ми.

Това, че не работиш е повод да опиташ това което предлагам и с времето, като натрупаш опит може сам да си си шеф.

Много си нагъл с тия реферали. Ще дадеш не съкратен линк, където е отбелязано, че е реферал и най-вероятно този линк ще бъде изтрит или рефералът ти премахнат, защото този форум не е място за разпространение на реферали и всякакви финансови пирамиди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението ти показва колко си невеж!!! Чак жалък!

В раздела има много реф. линкове, но не са изтрити и не само, а връзки към сайтове, от които може да изкарате някви жалки центове...

,

Вие губите!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В раздела има много реф. линкове, но не са изтрити и не само, а връзки към сайтове, от които може да изкарате някви жалки центове...

,

Вие губите!

Сам ли си говорите, от яд че не Ви се закачиха шарани на въдицата? :) Пробвайте да хвърляте  друга река.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е много коректно да предупреждавате само мен при положение, че други също използват квалификации!

Сам ли си говорите, от яд че не Ви се закачиха шарани на въдицата? :) Пробвайте да хвърляте  друга река.

Не коментирай неща, от които нямаш и малка представа! Къде прочете, че те задължавам с нещо?!

Сайта дава възможност да се изкарват пари, както и да рекламираш твои сайтове без да влагаш средства! Кажи ми сайт, който предлага поне колкото този и ти ставам веднага реферал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще тук реферални сайтове не се допускат. И всякакви други пирамиди. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В раздела има теми с връзки към реф. линкове, но не са премахнати.

Сайта, който пускам отговаря напълно на заглавието на раздела.

Не разбирам за каква пирамида ми говориш след като не влагаш лични средства?! Знаеш да повтаряш една дума "реферал", както и предходните писали преди теб.

И пак ти казвам, не коментирай неща, от които нямаш и малка представа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко пари изкара? Ако са по-малко от 200 долара на месец, не ме занимавай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поста ти показва, че не си наясно, но правиш заключения и знаеш да плюеш!

От този сайт изкарвам повече от сумата която си написал, но съм се и потрудил за да е така! Не знам каво очаквате да ви предложат за да си мръднете пръста.

С това мислени да не се минете, накрая сами се минавате...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, потрудил си се. Да спамиш с реферали по форумите. И ви знам вашите 200 долара имагинерни. По едно време като теглиш повече от 20, ако дори и толкова ти дадат направо спират да ти дават каквото и да е било.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В раздела има теми с връзки към реф. линкове, но не са премахнати.

Покажете ни къде са и ще бъдат премахнати. Не сте си у вас, за да се държите неуважително и да давате квалификации,  както и да обиждате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече аз се чудя как да махна рекламите от сайтовете , а ти ми предлагаш работа да печеля от тях ай бегай от тука смешник използва , че модовете са в лятна почивка и праска теми .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, потрудил си се. Да спамиш с реферали по форумите. И ви знам вашите 200 долара имагинерни. По едно време като теглиш повече от 20, ако дори и толкова ти дадат направо спират да ти дават каквото и да е било.

Малко се ограмоти за този сайт и парите, които се изкарват от него и тогава го коментирай...

Покажете ни къде са и ще бъдат премахнати. Не сте си у вас, за да се държите неуважително и да давате квалификации,  както и да обиждате!

Отнасям се с хората така, като те се отнасят с мен.

Не виждам къде е предупреждението на потребител  simtech  затова, че ме нарече нагъл без да съм го обидил аз преди това?!

Явно действате избирателно, а това показва колко сте коректни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни си първият пост, ще видиш ще реферала ти замина. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече аз се чудя как да махна рекламите от сайтовете , а ти ми предлагаш работа да печеля от тях ай бегай от тука смешник използва , че модовете са в лятна почивка и праска теми .

Ето още идин, който отправя квалификации към мен без да съм го обидил аз, да видим дали ще има предупреждение към него и дали той си е вкъщи, щом аз не съм.

Ето още идин, който отправя квалификации към мен без да съм го обидил аз, да видим дали ще има предупреждение към него и дали той си е вкъщи, щом аз не съм.

Погледни си първият пост, ще видиш ще реферала ти замина. :)

Искаш да кажеш рефералния линк. Хубаво е да знаеш какво коментираш и да се изразяваш правилно!

Не се тревожи за мен аз съм добре и без реф. линк тук, а вие с тази злоба как ще я карате не знам?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз работя и изкарвам доходи колкото да ми стигнат за храна , и да си платя сметките .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам претенци как да си изкарваш парите, нито как и колко и не съм те обиждал за да го правиш ти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш рефералния линк. Хубаво е да знаеш какво коментираш и да се изразяваш правилно!

Не се тревожи за мен аз съм добре и без реф. линк тук, а вие с тази злоба как ще я карате не знам?!

Добре бе, не осъзна ли че ти си лудия тука ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.