Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-добрия сайт за допълнителни доходи в момента ...

Препоръчан отговор

...

Освен да спориш тук в някой друг раздел като хардуер и софтуер да си допринесъл/писал?

Гугъл не е пирамида, те са само око на разузнаването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 92
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

"Страхотна логика!" и ако я следваме форума щеше да е празен!

Поредният стигнал до извода, че сайта е на път да ритне камбаната. Много бързо загря реотана, господине. За Ваше съжаление, сте поредният хвърлял плюнки напразно. Сайта и форума, са безсмъртни и прилично видими в търсачките, което и Ви привлече насам да пуснете въдиците си през ценен ресурс. Няма да го бъде, както се уверихте. Нищо от това, което имате намерение няма да стане, ако не минете по легалният начин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против сайта и форума. 

Нищо от това, което имате намерение няма да стане, ако не минете по легалният начин

Да не би да имате ясновидски възможности :) 

Ти не осъзна ли, че рефералите не са желани тука ?

Видно е, че не знаеш какво пишеш! Не използвай думи, на които не знаеш значението ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против сайта и форума. 

Да не би да имате ясновидски възможности :)

Гадател съм на поп. Имам оферта:  пращате 6(с ДДС) на месец към *BIC: DEUTINBBPBC   и получавате 100 безплатни минути нарцистично самосъзерцаване в огледалото.

П.П *Ангела Меркел, много ви благодари!

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Freelancer си е сред топ сайтовете за допълнителен доход, но много трябва да се внимава, както при кандидатстване по проекти, така и при набиране на фриленсъри. Аз обикновено игнорирам хората от Индия, Бангладеш и близките им страни и си нямам ядове :)

Иначе бях мяркал и български подобия на този сайт, но бяха почти или напълно празни. Дали сега има някакво развитие с тези сайтове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един от наи-добрите сайтове в момента е mpa.Бях направил отделна тема за него,но някои пишман модератор побърза да я изтрие незнайно защо.

Eто ви и доказателство за поредното ми плащане от вчера:

22373b553e6ecafd.png

Докато си чешете езиците със злобливи нападки,някой хова правят пари през това време.

Успех на всички!!!

П.С. Ето и снимка от личният ми профил,за две седмици 43$ не е зле,kато доп доход нали!?

aebf2fc92c1f5d95.png

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един от наи-добрите сайтове в момента е mpa.Бях направил отделна тема за него,но някои пишман модератор побърза да я изтрие незнайно защо.

Eто ви и доказателство за поредното ми плащане от вчера:

22373b553e6ecafd.png

Докато си чешете езиците със злобливи нападки,някой хова правят пари през това време.

Успех на всички!!!

П.С. Ето и снимка от личният ми профил,за две седмици 43$ не е зле,kато доп доход нали!?

aebf2fc92c1f5d95.png

Супер доста бърз интернет може да си платите стези пари искарани за 2 седмици за цял месец при това да не говорим и за биричка остават скиптичен съм към такива сайтове ,но имало парици наистина за през свободно време си е добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз съм такъв, скептичен към подобни сайтове. Ще го пробвам и тоя, па да видим какво ще стане. :)

Този сайт има малко збъркано изискване за парола. Трябва да съдържа един знак различен от буква или цифра, сега за паролата разчитам само на браузъра за нейното запомняне ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Две седмици след последният ми пост и точно месец работа с програмата, Още 60$ в акаунта или общо 100$ за месец.

c1a2b5d0dbd3d11b.jpg

Само 20 $ съм теглил,всичко останало e реинвестирано!!!

Kъм момента съм на 3то ниво с активни 232 шарета/пакета

b8a0c8a2e4b946b3.jpg

Целта ми е 7-8мо нивo (plan) или 100 $ чисти на ден.

Успех на всички в правенето на пари онлайн! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже получавам съобщения какво е MyPayingAds, а и честно казано на български почти няма информация за програмата или ако има такава, то тя не отговаря на истината, ще си направя труда да опиша максимално подробно,за какво става въпрос във следващите редове

Преди да започна искам да подчертая, че не агитирам никой към регистрация или инвестиране. Поста е с образователна цел и нека всеки сам направи своят избор!!!

Малко повече за MyPayingAds и какво представлява?

Накратко това е онлайн рекламна платформа, където се срещат рекламодатели, които рекламират различни продукти или пък собственият си бизнес, а от другата страна сме ние потребителите, които гледаме тези реклами. Това не е PTC сайт!!!

Основният продукт на компанията са споделянията (shares). 

Сайта стартира на 30.03.15,като до момента са изплатени над $1 589 554.05 и регистрирани над 46 800 човека. 

На 30 Септември сайта навърши 6 мес и като бонус таксата от 5% за депозит е свалена. 

Оcновните плюсове са довереният администратор,който е изкл. активен във фейсбук,сигурна Comodo DDos защита,лицензиран скрипт,бизнес план за години напред!!!

Как и колко мога да спечеля чрез платформата?

Всичко зависи изцяло от вас самите,какви цели си поставите!
Първо разбира се трябва да решите какви пари, ще инвестирате.

1 share (споделяне) = 1$.Всеки един пакет ви носи определена печалба,както следва:

b876604fdacd7764.jpg

Важно! Kогато Ви бъде начислена сумата/лихвата пакета става неактивен.

Или с други думи, ако инвестирам 1$ в план 1,ще ми върне 1.20$ или 120% лихва и става неактивен.
Aко инвестирам 5$ в план 3,ще ми върне 6.25$ или 125% лихва и става неактивен.
Ако инвестирам 50$ в план 10,ще ми върне 75$ или 150% лихва и става неактивен.

Важно! Лихвата Ви се начислява всеки 30 мин, или около 5-6% дневно.

Важно!! Единственото нещо,което трябва да правите е да отделяте 5 мин дневно,за да кликате на 10 реклами (не повече,не по-малко точно 10),само тогава пакетите ви носят печалба.Aко пропуснете,няма проблем,просто не ви се начислява лихва върху парите.След като ги цъкнете продължава отново.Пак повтарям, това не е PTC САЙТ!!!

Важно! Сайта плаща 10% комисионна за всеки регистрирал се под вас!

Важно! Печалбата ви се разделя на 2 баланса - такъв който може да теглите (Cash balance) и баланс за реинвестиране (Re-purchase),както следва 30/70.Когато закупувате споделяния (shares) вие решавате кой от двата ще използвате.

Важно! За да преминете в по-горен план (респективно по-висока лихва) трябва да имате мин 100 активни споделяния (shares) oт предишният.В сайта има графа,където може да проверите до какъв етап от жизненият цикъл е всяко споделяне (share).

Минималната сума за теглене е 5$,като от вас зависи дали ще ги изтеглите или реинвестирате е по-горно ниво (по-висока лихва!)
Сайта работи със следните процесори - PayPal,Payza,SolidTrustPay,Perfect Money.

Малко инфо и от личният ми профил:

eb7592477de25978.jpg

Моята стратегия е само инвестиране и реинвестиране, докато стигна 10 ниво и след това само поддържане на останалите и теглене.Суми от порядъка на 200-300$ дневно са съвсем реални и постижими!!!

Малки инфо и от групата във фейсбук:

691e524b5a24a022.jpg
e80ae222dbaf3af8.jpg
6e9e8ac783107b09.jpg
710e8c5c3e672519.jpg

Опитах се да бъда максимално прозрачен и изчерпателен.
По-долу давам своя реф линк за регистрация!

Ако сте прочели всичко и сте решили да печелите пари онлайн,отделяйки само 5 мин дневно,може да го направите

Редактирано от capnemo
Без реферали!!! (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайта, който предлагаш е сравнително нов и несигурен. Изисква се инвестиция за да се печели и в един момент, ако няма достатъчно нови потребители да инвестират в сайта, Админа отива на почивка с вложенията на потребителите и духате супата.

Сайта, който предлагах аз не изискваше инвестиция, а  привличане на нови реф., от които отчита заработката им на 100% и така не рискуваш нищо. Аз вече имам над 150 при средно $0.10 всеки ден от всеки....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайта, който предлагаш е сравнително нов и несигурен. Изисква се инвестиция за да се печели и в един момент, ако няма достатъчно нови потребители да инвестират в сайта, Админа отива на почивка с вложенията на потребителите и духате супата.

Сайта, който предлагах аз не изискваше инвестиция, а  привличане на нови реф., от които отчита заработката им на 100% и така не рискуваш нищо. Аз вече имам над 150 при средно $0.10 всеки ден от всеки....

И точно заради този реферал ти изтриха темата и я преместиха в коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да сайта е сравнително нов, но не и несигурен.Админа е много активен в групата във фейсбук и добре познат сред средите.Ползва се с много голяма репутация (и сайта вкл) достатъчни са 15 мин да постоиш в групата и да видиш какво пишат хилядите потребители!!!

Относно инвестицията - да, изисква се такава,ако искаш да печелиш y тоя живот.:D:D

Комбинация от пирамида и измама. Много готино.

Ако няма какво да кажеш,недей да спамиш за втори път!!!

Иначе аз продължавам да се набутвам щот съм мазохист,както останалите 50 000 човека!

21dd19c37da02056.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да сайта е сравнително нов, но не и несигурен.Админа е много активен в групата във фейсбук и добре познат сред средите.Ползва се с много голяма репутация (и сайта вкл) достатъчни са 15 мин да постоиш в групата и да видиш какво пишат хилядите потребители!!!

Относно инвестицията - да, изисква се такава,ако искаш да печелиш y тоя живот.:D:D

Ако няма какво да кажеш,недей да спамиш за втори път!!!

Иначе аз продължавам да се набутвам щот съм мазохист,както останалите 50 000 човека!

21dd19c37da02056.jpg

O, определено има какво да кажа. 

Платеното изкликване на реклами е чиста проба измама от всякаква гледна точка. Ти си го прави, но аз се чудя защо ти се дава трибуна - може би защото самите Калдата продават CPC (поне през AdSense) и имат интерес кликовете да се въртят. 

В случая, за по-бързо разпространение на измамата, някой гений се е сетил да добави и multi-level marketing, хем да стават по-бързо измамата (защото ги хващат и блокират кликачите периодично), хем да захапе някой лев от долните нива на пирамидата. 

Една препоръка към теб - като не знаеш кой стои срещу теб като знания и информация, налягай си повече парцалите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не ти харесам поста,след като си съумял да напишеш толкова много глупости на едно място.Успех!:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И точно заради този реферал ти изтриха темата и я преместиха в коша.

Интересно как са ми изтрили темата, като пишеш в нея?! Пак се изказваш неподготвен и преди и сега!

Blago72 и niki292002, кой ви кара на сила да влизате в темата? Никой не ви кара да се регистрирате и да правите каквото и да е на сила! Като не ви изнася довиждане...

Редактирано от ShoxXx (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и дребните измамници, като Вас, трябва да бъдат порицавани при удобен случай.

Единият щял хиляди долари да изкарва. По-добре се занимавайте с нещо смислено, баси, по-евтини сте от бот мрежа..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като нямаш какво да кажеш си трай! С подобни постове, в които преобладават квалификации и нападки спрямо хора, които не познаваш, освен да се излагаш и да издаваш ниската си култура...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ShoxXx, не че нещо, но ако всички изкарваха хиляди долара от цъкане на реклами, мислиш ли че някой щеше да работи в супер маркетите, на пълен работен ден, за 500 лева ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@luckyboy тук няма да намериш хора които да споделят интересите Ти . Ето къде можеш да намериш съмишленници:

Ems

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ShoxXx, не че нещо, но ако всички изкарваха хиляди долара от цъкане на реклами, мислиш ли че някой щеше да работи в супер маркетите, на пълен работен ден, за 500 лева ?

Не търся съмишленици, а споделям информация и лични резултати!!!

Все пак темата е точно такава,нали така!?Казах няколко пъти, че не агитирам никой към регистрация или инвестиция.

Всеки трябва да направи своят избор дали да клика 24/7 за 0,001$ или да рискува и да инвестира.

Няма да тръгна да правя шотове на всичките ми акаунти,за да доказвам или показвам каквото и да е.Започнах темата за MPA понеже там риска е сведен до нула и смятам,че би бил от полза за някой, който търси информация за такъв вид дейност.

Аз инвестирам във всякакви дейности - от афилейт маркетинг и ревшеър програми до Хип-ове и онлайн покер ботове.Изкарвам по няколко хиляди долара,както и губя много.Моля,никой да не следва моят пример а да си натиска парцалите на работното място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...