Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

След като опитах да направя стрес тест от аида64 ... като цяло никога не съм правил такива неща и решиха да попитам кое как точно да правя ?

post-340738-0-81691300-1433777300_thumb.

Редактирано от Георгиев Стоян (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти теста си успял да го пуснеш, но ти дава грешка в хардуера след около 10 секунди. Така като гледам е вероятно да има прегряване на процесора, понеже оборотите на охладителя са 3500, а градусите в Аида са ти максимум 46. Кажи с какъв процесор си, ако си с АМД посочената програма не отчита коректно температурата. Свали си HWMonitor или AMD Overdrive и пусни нея, за да видиш каква е температурата при стрес тест.

Редактирано от headoff___ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия тестове са вредни та от къв зор я мъчиш машината?

Все едно да млатиш с чук дисплея на телефона си за да провериш наистина ли не се драска.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти теста си успял да го пуснеш, но ти дава грешка в хардуера след около 10 секунди. Така като гледам е вероятно да има прегряване на процесора, понеже оборотите на охладителя са 3500, а градусите в Аида са ти максимум 46. Кажи с какъв процесор си, ако си с АМД посочената програма не отчита коректно температурата. Свали си HWMonitor или AMD Overdrive и пусни нея, за да видиш каква е температурата при стрес тест.

Странна аналогия за процесора. Явно е, че е АМД, както е явно, че е с боксов охладител и не виждам нищо странно в оборотите му. Вероятно има проблем с RAM-та, но трябва да се уточни.

Тия тестове са вредни та от къв зор я мъчиш машината?

Все едно да млатиш с чук дисплея на телефона си за да провериш наистина ли не се драска.

По-голяма глупост скоро не бях чел. Хайде да не правя аналогия с форума и твоята полезност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно съм остарял много. 

Не знам на какво гадаете ама ме изненадвате. 

Нещо не намирам тия температури за нормални. Всичките ядра да са с напълно еднакви температури нема как да стане.

А относно грешката толкова години я ползвам тая програма и не съм попадал на подобна грешка. Да не стартира теста да ма да кара някво време и да спре .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно съм остарял много. 

Явно да. :D  Шегувам се. Но друго ми е интересно - за какво дълги години ползваш тази програма? Дано не е за професионални цели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно да. :D  Шегувам се. Но друго ми е интересно - за какво дълги години ползваш тази програма? Дано не е за професионални цели!

Именно за работа. До момента не съм попадал на нещо по удобно и адекватно. А не е като да не съм пробвал какво ли не. 

Я ме светни как стигна до заключението за вентилатора, че е стоков:) Не че вероятността да е друг са много големи ама все пак си прекалено категоричен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я ме светни как стигна до заключението за вентилатора, че е стоков :) Не че вероятността да е друг са много големи ама все пак си прекалено категоричен. 

Опит. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странна аналогия за процесора. Явно е, че е АМД, както е явно, че е с боксов охладител и не виждам нищо странно в оборотите му. Вероятно има проблем с RAM-та, но трябва да се уточни.

Те 40 градуса са минимума в айдъл при АМД. И бокса едва ли при тея градуси ще е на 3500 оборота и не е пуснат на макс, защото варират. Камо ли да е с афтърмаркет охлаждане. Докато автора не пусне шот от честотата на процесора и температурите при тест само се гадае, но едва ли проблема е в рамта при тия печки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те 40 градуса са минимума в айдъл при АМД. И бокса едва ли при тея градуси ще е на 3500 оборота и не е пуснат на макс, защото варират. Камо ли да е с афтърмаркет охлаждане. Докато автора не пусне шот от честотата на процесора и температурите при тест само се гадае, но едва ли проблема е в рамта при тия печки. 

godzilla-facepalm-godzilla-30354011-640-

Ей това го копирах от Людмил. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опит. ;)

Опита учи никога да не си толкова категоричен щото като стъпиш на криво и после се оправдавай ........

Ама кво знам аз с моя има няма двайсе годишен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опита учи никога да не си толкова категоричен щото като стъпиш на криво и после се оправдавай ........

Ама кво знам аз с моя има няма двайсе годишен.

Нека не изпадаме в излишни умиления кой какъв и за какво се бори. Time will tell. Чакаме включване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

godzilla-facepalm-godzilla-30354011-640-

Ей това го копирах от Людмил. :D

И направо му помогна на човека с тея EPIC FAIL коментари от по една дума. Аз съм се обосновал с твърдението си. Обоснови се и ти....иначе по-добре пиши в някой чат, вместо да трупаш постове...или си пусни да гледаш годзила примерно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И направо му помогна на човека с тея EPIC FAIL коментари от по една дума. Аз съм се обосновал с твърдението си. Обоснови се и ти....иначе по-добре пиши в някой чат, вместо да трупаш постове...или си пусни да гледаш годзила примерно. 

Гледал съм го, когато ти вероятно си бил само мерак. Защо да ви се отварят очите на търтеи като вашето поколение?! Ама наистина сте Epic Fail и си го заслужавате. Както виждат много други помагам, но без да давам пояснения. Не съм длъжен и го правя умишлено. Дали се сещаш защо?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледал съм го, когато ти вероятно си бил само мерак. Защо да ви се отварят очите на търтеи като вашето поколение?! Ама наистина сте Epic Fail и си го заслужавате. Както виждат много други помагам, но без да давам пояснения. Не съм длъжен и го правя умишлено. Дали се сещаш защо?!

Ти от кое поколение си,като си на 27 години.Виждаме как помагаш-линк.Само спамиш и тролстваш,защото нищо не знаеш,а и опит нямаш.А,извинявай-наскоро майка ти ти беше купила видеокарта r7 260 и сега много ги разбираш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля колегите HECUTIONER и headoff__ да понамалят малко оборотите и да се успокоят. Коментари от сорта на смотаняк, форумен плъх и т,н водят единствено до наказание за обида.

Смятам, че сте големи, зрели и умни хора, за да се стига до подобно нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти обаче само за секс говориш да го...Стига спами,дай едно полезно мнение.Плюеш по хората като луд.Ако си такъв бог направи си форум и там плюй на воля.Независимо дали опонента ти е прав или не,поне се обоснови.Всички тука сме лапета за теб явно.Това,че си на 70 не те прави по-умен.Ако питам дядо какво цпу да взема,ще вземе да ми обяснява за разсадите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заставам напълно зад коментара, който написах и беше изтрит. Ще понеса наказанието си, дори и то да е бан от форума. Има и други форуми, където знаещите хора наистина помагат, а не разни индивиди само да тролят и трупат постове. А като им напишеш истината, почват да се обиждат. Като не можеш да помогнеш, недей да пречиш и да се правиш на интересен.

Редактирано от headoff___ (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.