Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,проблема е че ми изписва usb device not recognized(device descriptor request failed).Това се случи след вчера,когато сложих флашката на едно DVD и там тръгна.След това пробвах и на един компютър с XP и не тръгна,но и преди го бях имал този проблем с xp-то и затова не се учудих.Като се прибрах в нас я сложих на моя компютър с 8.1 и започна тази грешка.След това пробвах и на стария ми компютър с 7 и там не тръгна,но там не излиза същата грешка,а само error code 43 usb not recognized.Пробвал съм с unistall в device managera,но не става.Също съм изключвал и компютъра от захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах,не става

Използвай този инструмент, за да видим дали ще може да форматира флашката. Ако не стане и с него има вероятност самата фплашка да се е повредила от неправилно изваждане от компютъра или от DVD устройството.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах,не става

Не помогне ли форматирането,отива в коша...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише ми checking device.. и само това

Няма как да се е счупила от вадене,защото не е изпъкнала http://s0.static.mymemory.co.uk/images/product_shots/large_40108_1327070906.jpg

с други флашки пробвах тръгват в програмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не стане и с него има вероятност самата фплашка да се е повредила от неправилно изваждане от компютъра или от DVD устройството.

Най-вероятно точно това се е случило. И няма как да го разбереш на външен вид, флашката не е кондензатор, че да се подуе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отворих я и вижте какво получих,ппц не са ли други частите.Сега вече въобще не я отчита даже.

http://prikachi.com/images.php?images/824/8169824j.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/826/8169826d.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отворих я и вижте какво получих,ппц не са ли други частите.Сега вече въобще не я отчита даже.

http://prikachi.com/images.php?images/824/8169824j.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/826/8169826d.jpg

1. Всяка една флашка си има определен живот. Има определен бой записи след което спира да работи.

2. При неправилното вадене от компютър или друго устройство в повечето случаи се поврежда файловата система, но понякога и самата флашка си заминава.

3. Флашката просто може да си има и хардуерен проблем или дефект, който да се е проявил по време на работата и.

Просто си купувате една нова флашка и готово.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отворих я и вижте какво получи...Сега вече въобще не я отчита даже.

Сега вече...,какво още да очакваш?Чудо ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте някоя марка флашки.Transcend хубави ли са ? или пак кингстон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Kingston 8GB 2.0 Usb и нямам проблем с нея до момента. Почти всеки ден си я свалям от CD-то на колата и си я качвам на лаптопа да си записвам музика , позлвам я и за преинсталации на компютри и нямам грижи.

Имам и Trancend 3.0 USB 16gb която е при мен от повече време и тя се използва често и за всичко. 

От тези 2те марки аз лично съм нямал проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече си закупих kingston hyper x fury 32gb.За сега няма проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Много е важно преди ваденето от порта на компютъра, да се извлича безопасно!!! И тогава да се вади. Особено под Windows XP.  Грешка 43 много често се решава с почистване на контактните пластини с кибритена клечка.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешка 43 много често се решава с почистване на контактните пластини с кибритена клечка.

Да ...и тя трябва да бъде запалена  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да ...и тя трябва да бъде запалена  :)

Ко? Нье - търка са с фосфоръ пу жътуту докът плавни тугас и пучистьену как требе

Edit: НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА У ДОМА!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.