Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Немога да си обясня как съм се заразил с гъбички, но... Личната ми беше изписала клотримазол преди и след, като видях подобрение и мислих, че съм се отървал от тези гадини го спрях и сега пак ... Вие сблъсквали ли сте се с гъбички и искам да кажа, че те не са по ноктите, а по кожата на пръстите на краката ... Някакви алтернативи, защото не искам да се тъпча с разни лекарства през устата ... Защото лекарката каза, че само с мазило нямало да стане тоя път... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Немога да си обясня как съм се заразил с гъбички, но... Личната ми беше изписала клотримазол преди и след, като видях подобрение и мислих, че съм се отървал от тези гадини го спрях и сега пак ... Вие сблъсквали ли сте се с гъбички и искам да кажа, че те не са по ноктите, а по кожата на пръстите на краката ... Някакви алтернативи, защото не искам да се тъпча с разни лекарства през устата ... Защото лекарката каза, че само с мазило нямало да стане тоя път... 

Постоянство и низорал на крем 1-2%. После разни пудри за да ти държат сухи краката.

Кога ползвах маратонки и аз го имах тоя проблем.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да пробваш с това лекарство. Не е опасно и има резултат от него. Продава се във всяка аптека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купуваш си салицилова киселина на прах,разтваряш я в спирт 10% разтвор.Мажеш краката 3 дни,без миене с вода и минава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Принципно тия по кожата се лекуват по-лесно, но това не значи, че е лесно. А моите са по ноктите на двата палеца на краката и се боря безуспешно вече 5-та година, Минах през таблетки (повече от година) и поне 7-8 препарата за мазане - капки, писалки и кремове, както и "народна медицина" - всичко при нулев резултат. Пооправят се в някаква степен, но след 1-2 месеца се връщам в изходно положение, че и по-назад. Редовно си дезинфекцирам (по лекарско предписание) обувките, но това не е решение.

Миналата седмица започнах терапия с лазер, но лекарката не е особен оптимист - уж се дава 90-95% вероятност за излекуване, при това без рецидив, но тя смята, че вероятно съм в останалите 5-10%. А всъщност ноктите ми са едва забележимо жълтозелени на цвят и сравнително (виждал съм и много по-тежки случаи) леко надебелени.

Успех в битката!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Принципно тия по кожата се лекуват по-лесно, но това не значи, че е лесно. А моите са по ноктите на двата палеца на краката и се боря безуспешно вече 5-та година, Минах през таблетки (повече от година) и поне 7-8 препарата за мазане - капки, писалки и кремове, както и "народна медицина" - всичко при нулев резултат. Пооправят се в някаква степен, но след 1-2 месеца се връщам в изходно положение, че и по-назад. Редовно си дезинфекцирам (по лекарско предписание) обувките, но това не е решение.

Миналата седмица започнах терапия с лазер, но лекарката не е особен оптимист - уж се дава 90-95% вероятност за излекуване, при това без рецидив, но тя смята, че вероятно съм в останалите 5-10%. А всъщност ноктите ми са едва забележимо жълтозелени на цвят и сравнително (виждал съм и много по-тежки случаи) леко надебелени.

Успех в битката!

Hlevoust пробвай http://apteka.framar.bg/02001924/%D0%B1%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%BD-%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BD-%D0%BB%D0%B0%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B8-3-%D0%B3%D1%80-Малко е скъпичко, но мой познат за 6 месеса си излекува ноктите с това...А аз  почнах пръскане с антимикотчния спирт по кожата на краката, обаче спрях, защото между се подсече и сега е болезнено и затова ще спра замалко докато отмине подсичането... И благодаря на всички за предложенията 

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.