Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

имам един субуфер който е 300 вата и искам да попитам дали компютъра може да захрани субуфера и 4 тонколони  и дали има някаква вероятност да изгори нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Суббуфер се пише. Има вероятност да изгори нещо. Поне докато не напишете марка и модел на техниката, за да се намерят по-точни технически данни.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Суббуфер се пише.

Субуфер се пише ;)

Да обяснявам ли? :P

Редактирано от killchain (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Субуфер се пише ;)

Окей. Все пак дано автора на темата си разчете табелките на корпуса на озвучаването, за да не останем да си приказваме за правопис.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Окей. Все пак дано автора на темата си разчете табелките на корпуса на озвучаването, за да не останем да си приказваме за правопис.

Не е като да не се е случвало в този форум...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От английски - "subwoofer".

Столицата на Щатите ("Washington") на български се чете Вашингтон нали? Значи - трябва да е субвуфер.

По темата - субвуферът е пасивен, без допълнителен усилвател компютърът няма да захрани нищо.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От английски - "subwoofer".

Столицата на Щатите ("Washington") на български се чете Вашингтон нали? Значи - трябва да е субвуфер.

По темата - субвуферът е пасивен, без допълнителен усилвател компютърът няма да захрани нищо.

Извинявам се, че се намесвам в темата, но ще те поправя! Да си чувал случайно за ползването на "W" след съгласна буква? Та няма начин да е субвуфер и твоята логика отпада. Още повече, че двойното "О" се чете за "У"! Ето ти и справка с гугъл преводача:

b9c4aa7f1ddd0eea.jpg

А и за да не кажеш, че гугъл греши то се замисли, че никой не казва на Swap дяла под Линукс "Свап", а всички го казват и пишат "Суап" именно защото пред "W" има съгласна буква т.е. когато има такава въпросното "W" не се чете (прескача се и се четат следващите букви - в случая двойното "О" което се чете за "У")! ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Субфофер ! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Субфофер ! 

Абсолютно грешно написано! Много ни е странна граматиката. Сега като се замисля (макар, че съм си скаран с английския по принцип), името на столицата на щатите Washington я казваме и пишем както немско-говорящите - Вашингтон. А Windows например не го наричаме и пишем Виндовс, а Уиндоус т.е. както англо-говорящите (и би трябвало да изговаряме и пишем столицата на щатите Уошингтън, защото си е дума на Английски, а не на Немски)! Абе странна си ни е граматиката и това си е :D

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсолютно грешно написано! Много ни е странна граматиката. Сега като се замисля (макар, че съм си скаран с английския по принцип), името на столицата на щатите Washington я казваме и пишем както немско-говорящите - Вашингтон. А Windows например не го наричаме и пишем Виндовс, а Уиндоус т.е. както англо-говорящите (и би трябвало да изговаряме и пишем столицата на щатите Уошингтън, защото си е дума на Английски, а не на Немски)! Абе странна си ни е граматиката и това си е :D

Той човекът се пошегува, ама май никой не стопли...

А написаното от теб може би се дължи на факта, че в езика имаме влияния от запада, но и от съюза.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Той човекът се пошегува, ама май никой не стопли...

Помислих си го, но трябваше поне едно намигване да сложи, за да е по-сигурно! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мнаго постове се изписаха за това как му е името на това чудо на техниката, но то си търси неговия си усилвател или такъв дето не го бърка да свири с 3 ома товар. Иначе чудото с незнайното име - обратно в продавалника от където вероятно е дошло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако авторът желае да се продължи темата и същевременно същият иска  да даде някаква информация, да помоли за "ключа". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.