Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

adersa    636

Оглеждаме котенца в мазето , които са на 2 седмици как трябва правилно да се хранят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

adersa    636

Даваме прясното мляко с биберон ама какво трябва да слагаме в млякото да не се осерът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Малкото го хранех с попара и не дрискаха чак толкова много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    haidukpikaso    114461

Нямат си майка ли, колко са, какво смятате да ги правите ?

ето тука повече ако ви интересува за храненето

https://jivotinkiteydoma.wordpress.com/2013/12/12/hranitelen-rejim-malki-koteta-1/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    adersa    636

Майката я откраднаха като излезе от мазата , и котенцата са новородени на 2 седмици , искам да ми кажете какво трябва да слагаме в млякото и нещо против въшки /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Има разни пудри за котки другото беше капки слагат се на врата да не ближат мястото. Най-добре отидете в близкия зоо магазин там хората знаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ice_lion__01    846

Има разни пудри за котки другото беше капки слагат се на врата да не ближат мястото. Най-добре отидете в близкия зоо магазин там хората знаят.

Ти луд ли си? Това са съвсем малки котенца! Какви ти пудри и капки. Ще ги отровиш само със съветите си.

Трябва да им се купи изкуствено мляко за котенца. Продава се в зоомагазините, разрежда се с вода и се дава вместо прясното мляко. Обикновеното прясно мляко няма някои важни за тях съставки. Може и да не оцелеят само с прясно мляко.

Никакво къпане докато са малки! Ще настинат и 99% ще умрат.

Да не забравите да им разтривате коремчетата за да се изхождат. Не могат сами и ще трябва вие да го правите.

През нощта ги дръжте на топло. Малките котенца не могат да поддържат собствената си телесна температура и ще трябва да ги слагате на одеалце или нещо топло да спят.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
    • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    haidukpikaso    114461

През нощта ги дръжте на топло. Малките котенца не могат да поддържат собствената си телесна температура и ще трябва да ги слагате на одеалце или нещо топло да спят.

колко топло може да бъде в едно мазе за котенца без майка не знам

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15418

Ти луд ли си? Това са съвсем малки котенца! Какви ти пудри и капки. Ще ги отровиш само със съветите си.

Трябва да им се купи изкуствено мляко за котенца. Продава се в зоомагазините, разрежда се с вода и се дава вместо прясното мляко. Обикновеното прясно мляко няма някои важни за тях съставки. Може и да не оцелеят само с прясно мляко.

Никакво къпане докато са малки! Ще настинат и 99% ще умрат.

Да не забравите да им разтривате коремчетата за да се изхождат. Не могат сами и ще трябва вие да го правите.

Това е най -правилният отговор на колегата.И дано се справиш. Пожелавам го на теб и на котенцата. Другите пишат, колкото да кажат нещо и да има пост, изключая хайдучката.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    adersa    636

Благодаря на всички за съветите , тази сутрин се върна майката .

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    haidukpikaso    114461

урааа страхотна новина

:clap: 

друго си е майчицата :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15418

Това е най-радостната вест, която съобщи. Иначе както и колегата каза, бяха почти 90% отписани от този свят. Аз те умолявам най- чисто сърдечно да положиш съвсем минимални грижи за тяхната защита и храна и ще останеш изненадам, колко биха се привързали към теб. Разбира се, стига да понасяш и обичаш тези  мили животинчета. Явно е, че щом се стигна до тази тема, за живота на тези същества - си добър човек! Благодарско от ме!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заведи ги във ветеринарна клиника, трябва да ги ваксинират и обезпаразитят, а там също ще ти кажат с какво да ги храниш . И защо ги държиш в мазето? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    adersa    636

Заведи ги във ветеринарна клиника, трябва да ги ваксинират и обезпаразитят, а там също ще ти кажат с какво да ги храниш . И защо ги държиш в мазето? 

Не ги гледаме само ние котките а целия вход те са общи,  аз само питах в форума ..

Редактирано от adersa (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    haidukpikaso    114461

Не ги гледаме само ние котките а целия вход те са общи,  аз само питах в форума ..

случил си на вход пардон хора

в съседния блок какви убийци има бедна ти фантазията

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    adersa    636

случил си на вход пардон хора

в съседния блок какви убийци има бедна ти фантазията

:(

То да е само съседния блок постоянно липсва по 1 2 котенца и те сами бягат и се връщат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами още по добре, като сте решили целя вход да ги гледате съберете парички за ваксини, храна и легла. Милите душички имат нужда от много грижа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.