Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Също така имам инсталирана програма която се стартира в Run а съм я деинсталирал води се Антивирусна
Rising Antivirus RAV и не мога да я делна от процесите или да делна папката която е останала с *.dll в C:\Program Files (x64)

Проблем имам и с нет-а като ми прекъсва и дава грешки които не съществуват в pppoe.

FRST.txt

Addition.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..!Изтеглете AppRemover и го запазете на вашия десктоп.

Внимание: Когато инсталирате AppRemover трябва да откажете да се инсталира OPSWAT Toolbar Security
Стартирате програмата:

appremover1.jpg

i_exclaim.gif Next >> Уверете се ще е маркиран "Remove Security Application"

appremover2.jpg

i_exclaim.gif Next >> AppRemover ще сканира всички приложения, свързани със сигурността на вашия компютър.

appremover3.jpg

i_exclaim.gif Маркирайте всички приложения които са излишни (във вашия случай Rising Antivirus)  и си оставете само действащите...и кликате Next>> два пъти.

appremover4.jpg

i_exclaim.gif Следвайте допълнителните инструкциите на екрана. Ако поиска рестарт, моля направете го.

Изтрийте FRST.exe и логовете към нея. След това изтеглете отново свежа версия и повторете сканирането по тази инструкция:

Сканиране с Farbar Recovery Scan Tool

• Моля изтеглете icon1337953436.pngFarbar Recovery Scan Tool (според версията на Windows изберете 32 битовата или 64 битовата версия) и го запазете на десктопа.
  • Стартирайте файла FRST.exe (или FRST64.exe)
  • Програмата ще се стартира. Натиснете YES за да се съгласите с лицензионното споразумение.
  • Натиснете бутона YClYkft.jpg.
  • Изчакайте търпеливо проверката да приключи.
  • Ще се създадат два лог файла с името - FRST.txt и Addition.txt на десктопа.
  • Копирайте съдържанието на файла FRST.txt в следващия си пост. Прикачете Addition.txt в коментар си (погледнете опцията Прикачване на файлове, когато публикувате мнение).

Дневници

В следващия си отговор, моля да включите следните дневници:

• FRST.txt (копирате цялото съдържание)
  • Addition.txt (прикачате..)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма обратна връзка с автора на темата..! Явно не желае да продължи..! Темата се приключва..!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както писах на icotonev :

Здравейте, относно тази тема: https://www.kaldata.com/forums/topic/245822-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D1%84%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0/#entry3205732

не бях в града тия дни и туко що се прибирам, колкото до AppRemover няма нищо общо с дадените изображения които вие сте предоставили, единствено ми иска http://imgup.slackserv.com/2249kwdzzoy2iw4wgg.png да потвърдя с тикчето и да дам START, след което ми търси стартирани апликации и ми спира ESET и Utorrent, след което ми иска потвърждение за Removing и Confirm to next Step w същият прозорец даден по горе на снимката. След което ми дейнсталира програмите в едно безкрайно чакане и накрая ми иска Емейл и описание с което Submit и на края нищо...

Самата програма ми трие Utorrent/Eset/Sony Vegas , ако може друго предложение да дадете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук в този подраздел не даваме предложения...тук действаме...чистим заразени системи онлайн...При вас не се виждат зарази...имате две антивирусни които най вероятно влизат в конфликт и от тук и имате проблеми...!Няма да се учим как се деинсталират програми..В интернет има достатъчно информация....! Лека вечер..!

https://www.google.bg/search?q=%D0%9A%D0%BA%D0%B0+%D0%B4%D0%B0+%D0%B4%D0%B5%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=yV4AVor3NIisswHK37q4DA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант 1:

Revo Uninstaller

Вариант 2:

Изтеглете програмата GeekUninstaller и я запазете на десктопа.
Разархивирайте я и стартирайте файла geek.exe IxXO5oO.jpg  От списъка намерете и деинсталирайте всички програми които съм ви написал в карето:

Rising Antivirus

Кликнете с десен бутон върху програмата и изберете Uninstall

XhV2QLa.png

След края на всяка деинсталацията ще се отвори прозорец подканващ ви да премахнете всички остатъци от програмата (ако има такива, ако няма този прозорец няма да се появи).Натиснете бутона Finish за да изтриете останките от програмата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.