Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Пред изборн на качествена и удобна възглавница съм. Прочетох за марката и видях, че е италианска и се нарежда на първите места по качество и разпознаваемост, като марка.

Интересувам се в случая - дали някой притежава от тези възглавници и ако може да сподели как се държат с времето и дали са наистина толкова удобни, колкото е описано на сайта им?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро бих ти препоръчал

https://ekon-bg.com/bg/products/gotovi_izdeliia-10/vyzglavnici-13/lateks_relaks-191?ref=promo

Натискам такова от 2003 и не е мръднала. Матракът е също разбиващ.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! Цената не е ли стряскащо ниска?

Magniflex са изцяло от мемори пяна. Тази е латексова?

Как е като усещане - адаптира ли се възглавницата по тялото?

По-скоро бих ти препоръчал

https://ekon-bg.com/bg/products/gotovi_izdeliia-10/vyzglavnici-13/lateks_relaks-191?ref=promo

Натискам такова от 2003 и не е мръднала. Матракът е също разбиващ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моята е със силиконов пух и се адаптира

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята не знам каква е, но ми е доста удобна за разлика от доста възглавници... Мекичка, пухнала. Етикета се е скъсал, за това не знам каква е. Помня само че е взета от магазин на Billa с точки. (или Кауфланд)

П.П. Цената беше от сорта на 40 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно адаптивен е материалът. Освен това аз съм 120 кила и за 10-12 години не е мръднала материята "да потъне"

А на Ekon продукцията е основно за износ, ако това има някакво значение за теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали мислите, че си заслужават продуктите на Magniflex и по-точно възгавницата Coolmax?

P.S. Сега вървят едни в Кауфланд Дормео Мемосан..., дали пък да не пробвам с тях?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Освен това аз съм 120 кила...

Главата ти със сигурност не е по-тежка от на тия, дето сме по 85-90 кг ;)

...Помня само че е взета от магазин на Billa с точки...

П.П. Цената беше от сорта на 40 лева.

Ползвам такава от няколко години и съм безкрайно доволен - съставена е от 3 различни по твърдост тънки възглавници и можеш да си ги комбинираш както ти скимне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Килограмите визирах. защото говорех и за матрака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали мислите, че си заслужават продуктите на Magniflex ...?

За възглавниците им не мога да кажа, но съм в процес на купуване на матрак от същата марка. Гледам, че има голям избор и на възглавници, но трябва да ги пробваш на място, не бива да се поръчва наизуст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам такава от няколко години и съм безкрайно доволен - съставена е от 3 различни по твърдост тънки възглавници и можеш да си ги комбинираш както ти скимне.

Значи моята е някаква по-различна. Има някаква гънка отдолу, която е много удобна, но възглавницата си е едно цяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Килограмите визирах. защото говорех и за матрака.

Извинявай, пропуснал съм матрака :)

Значи моята е някаква по-различна. Има някаква гънка отдолу, която е много удобна, но възглавницата си е едно цяло.

Може би твоята не е от Билла или е била от друга промоция, защото съм сигурен, че събирахме сума ти и точки от Билла (нямаме Кауфланд) за 2 възглавници и поне 3 комплекта сатенени чаршафи, много са добри наистина. Жена ми ползва само една от трите вътрешности, но това си е нейна работа, аз спя с 2 от моята и 1 от нейната...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Била е от друга промоция. Тази, която беше преди 2 години, с нея имаше и спални комплекти както и матраци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй наречената "мемори пяна" е обикновен дунапрен. Не знам какво толкова се връзвате на глупостите за невероятни свойства и сте готови да давате невероятни средства. Дунарена като цена, особено в промишлените количества, които закупуват производителите на матраци и възглавници, изключително евтин. Ама рекламата убива мозъчни клетки и това се доказва от поредна тема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, нека си задам въпроса другояче - Вие бихте ли дали 358лв. за две възглавници Magniflex, защото толкова ми трябват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички продукти на Magniflex са произведени с материали, създадени от Екон. Аз си взех матрак и възглавница от тях и съм много доволен. Това е възглавницата - https://ekon-bg.com/bg/products/gotovi_izdeliia-10/vyzglavnici-13/memorilateks%C2%AE-129

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй наречената "мемори пяна" е обикновен дунапрен. Не знам какво толкова се връзвате на глупостите за невероятни свойства и сте готови да давате невероятни средства. Дунарена като цена, особено в промишлените количества, които закупуват производителите на матраци и възглавници, изключително евтин. Ама рекламата убива мозъчни клетки и това се доказва от поредна тема.

Е, го, те дунапрена:

http://organika.bg/

Всички продукти на Magniflex са произведени с материали, създадени от Екон. Аз си взех матрак и възглавница от тях и съм много доволен. Това е възглавницата - https://ekon-bg.com/bg/products/gotovi_izdeliia-10/vyzglavnici-13/memorilateks%C2%AE-129

Нали съм ги посочил по-горе :)

Всичката пенеста химия идва от Русье. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичката пенеста химия идва от Русье.

Освен тази, която се внася. Те затова максимално ни разбиха заводите еврогейците(не били конкурентни - друг път) за да ни отворят пазар за боклуците си трето и пето качество. Ако си мислите, че у нас се внася и продава първото и екстра качеството на повечето западни производители( и не само западни  - Китай, Турция...Али Баба с гаражните артикули :D) почти не сте познали. Напротив, екстра и първо качество артикули у нас не е лесно да се намерят, независимо какво пише на етикета. Което не пречи да ни го продават пето качество за първо и трето качество за екстра.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са виновни европейците - виновна е управата ни, че го позволява ('що ли?).

И както е казал Алеко:

"И едните, и другите, бае Иречек, са маскари."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това 100% сигурно ли е?

Какво ще кажете за тази, дали ще е толкова мека, колкото Магнифлекс? Магнифлекс са изцяло от мемори пяна...

Преди малко минах и взех възглавница на Dormeo Memosan, която я има в Кауфланд.... Пълен боклук - мемори - друк път.... Твърда е като камък като се лежи на нея., съответно веднага ще я върна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това 100% сигурно ли е?

Човек, дунапрена си е дунапрен. Почти няма значение как е оцветен или оформен, също и къде е произведен. Някакви невероятни въпроси задаваш, тъпи, като на прехласната блондинка, която си е навила на хурката да си купи нещо, не може да бъде разубедена, но все пак демонстрира уж заинтересованост, за мнения против решението си.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бас държа, че има да сънуваш възглавницата на Magniflex! За разлика от теб - аз ВИЖДАМ разлика в материалите и колко трябва да си невеж, да кажече е е "чист" дунапрен, като мемори пяната - говоря за качествената такава е с далеч по-различно усещане от дунапрена!

И за да ти е още по-гадно - притежавам 3 ТАКИВА! Вдигнах темата, понеже имам възможност да ги върна и за тези пари да си взема нещо по-така, разбирай по-добро!!!

И не на последно място, аз какъв въпрос зададох, ти какво ми отговаряш.... Аз питам откъде знае че се произвеждат възглавниците с материалите от ЕКОН?

Човек, дунапрена си е дунапрен. Почти няма значение как е оцветен или оформен, също и къде е произведен. Някакви невероятни въпроси задаваш, тъпи, като на прехласната блондинка, която си е навила на хурката да си купи нещо, не може да бъде разубедена, но все пак демонстрира уж заинтересованост, за мнения против решението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем блондинка :D Можеше да ни кажеш че си си вдигнал краката, а не да ни тормозиш като за нов избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.