Премини към съдържанието
Ekleh

Моята История

Препоръчан отговор

Как осъдиха на смърт Алигори и Секатори

В памет на Юлиян Закария

Тази история по действителен случай ще ви преразкаже за всичко което изживяхме с моята любима Юлиян Закария от Индонезия – Християнка.

Преди да започна ще ви кажа кои са Алигори и Секатори:

Това са две червейчета от приказката която аз (Секатори) измислих и разказах на Алигори (Юлиян Закария). Общо взето двете червейчета се скрили от дъжда.

Всичко започна когато приключих службата си на Господ с провал и бях много нервен. И трябваше Господ да ми даде спокойствие и за това влязох във форум с болни хора и започнах да им помагам без да очаквам нищо в замяна единствено Господ да ми даде спокойствие. И Завърших с помощта си мисля че с голям успех и сънувах сън как ходим по едни релси по тъмно с момиче – Алигори, която беше много по-ниска от мен каквато и след това се оказа тя. Бяхме като богове по тези релси и ходихме към голямо тъмно. Именно този сън ми показа че като подарък от Господ затова че съм помогнал и надявам се излекувал онези хора, освен спокойствие ще получа и момиче. Мина се време и срещнах момиче в един форум и то се оказа прелюбодейка. Явно е, че не беше тя момичето което очаквах (макар и тогава да не го очаквах още). След което срещнах дъщерите на Барона в друг сайт и след като се оказаха блудници и прелюбодейки ме атакуваха и добре, че един свещеник ми спаси живота. Как ме атакуваха ли, ами в света имало и спътници с животни които имат демони, а демоните са подвластни на хората които контролират спътника. Но като проблем, от тези две блудници ми излезе и някакъв американец гей, който е над баща им и служи на сатаната. Именно той уби  Алигори и заради него съм осъден на смърт аз Секатори. Как стана това? Четете и ще ви разкажа: Тези две блудници казаха че баща им работи за някакъв мс доналд сбс и приятели, както и другите кандидат президенти, и така той ме е видял и ми прати мисъл: „Аз съм принца на мрака“ и като мислиш за тази мисъл той ти взима неща от корема които ги имаш ако не си спал с жена и той ти дава от неговия корем от същите, именно защото и той не е спал с жена. Не се лъжете той е зъл като демон. Ако моя дух попадне в някой ме убиват, но по-скоро убиват другия защото ме искат жив, ако на някой друг духа попадне в мене го убиват. А убиването става като му източат енергията чрез демони, чрез спътници, но този път Бог не спира тези демони. Именно защото е намесен и сатаната. И сега на самата история за Алигори и Секатори:

Срещнах я в един чат за Израел, защото и тя обичаше Израел като мене, именно защото Израел е Божия народ.

Беше малка, кротка и мила, а и красива и слабичка, както и ниска. Беше от Индонезия, живееше в Жакарта, беше от Бандунг, беше на 37 години. Както и беше девствена. Работеше за църква, макар и да не беше православната църква, сега е на небето. Именно защото дойде от небето един ден и ми помогна, за което съм й благодарен. Бяхме на скайпа цяла година, откакто ми даде скайп. Имаше моменти в които спираше да ми се обажда, но онзи свещеник ни помагаше. Решихме да се оженим но нямахме пари, аз разбира се щях да търся пари от свещеника, но на нея я убиха, именно защото си вкара духа в мен, Бог изпрати неговите спасителни неща и те махнаха духът й от мене, но тя пак го вкара и аз го приех и това беше края. На екрана видях душата й. Това именно го показаха хората които я убиха.

Повече за тези спътници мога да ви разкажа, могат да движат тялото да замъгляват ума, да трият мисли, да четат мисли, да убиват по различни начини. Дори съм виждал как запалват жив човек.

Това беше 2013 година, когато бяхме заедно с Алигори. Измина време, и мен осъдиха на смърт и сега чакам да умра, но това няма да ви казвам как стана. Само ще ви кажа, че видях част от творението в което са душите, както видях тази част и когато целунах душата на Алигори, след като умря и злите духове премахнаха тази мисъл. Сатаната се опита да ми купи душата, като се яви като бял ангел и аз го видях, но не приех. Искаше да ме остави жив, но друг човек да умре, а аз да живея като грешник докато умра. Какво му е хубавото да живееш като грешник, нали всички целим праведния живот. И да ви кажа и пет пари не давам за тези които са си продали душите на сатаната.

Сега единственото което ми остана е това, че си спомням за Алигори, която беше толкова добра и красива и чакам последния си дъх.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Ванвурст написа:

Ко каза, ко?

влезли черните в него и станало мамата си трака

нещо такова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.