Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз на Pilkington и се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на "Кобра". Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря :)

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SisyIv написа:

Здравейте! Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз на Pilkington и се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на "Кобра". Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря :)

Здравейте!

И при мен се случи абсолютно същото :) Камъче изпод гумите на товарен камион, и имам около 15см. пукнатина на предното стъкло. Мислех да не го сменям, но ме посъветваха, че пукнатината ще се увеличи от неравностите по пътя и вибрациите от тях..

Днес звънях в Кобра, като за моета старо Волво ми казаха 160лв. което включва демонтаж/монтаж и разлепяне на винетка, застраховка и преглед от старото и залепянето им на новото..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стъкло от морга ще е най-евтино,разбира се след като го огледате добре.Мъжът ви така или иначе ще разбере ако си познава колата :) .

Не казахте каква е колата и от кой град сте !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, защо трябва да се крие от мъжа си, след като няма вина за инцидента. Подобно нещо може да се случи на всеки водач. По-добре да звънне на мъжа си и да каже какво се е случило. Той като си дойде ще оправи повредата. Иначе ще стане по-лошо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Емил Костов написа:

Аз не мога да разбера, защо трябва да се крие от мъжа си, след като няма вина за инцидента. Подобно нещо може да се случи на всеки водач. По-добре да звънне на мъжа си и да каже какво се е случило. Той като си дойде ще оправи повредата. Иначе ще стане по-лошо.

Мъжът ѝ, преди да замине, може да е казал - "Да не си пипнала колата", обаче... и сега... :)

Иначе, аз от "Кобра" не съм доволен, макар че ми го препоръчаха. Миналата Коледа някакви келеши счупиха задното стъкло на колата на брат ми. Влязох в сайта на "Кобра", изпратих им запитване, като попълних всичко, което се изисква и така и не дочаках отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И трябва да се крием ли. Ще стане по-лошо. Не искам да коментирам връзката на дамата, но е смешно мъж да каже, да не си пипнала колата. Да не кажа, че е трагично просто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

И трябва да се крием ли. Ще стане по-лошо. Не искам да коментирам връзката на дамата, но е смешно мъж да каже, да не си пипнала колата. Да не кажа, че е трагично просто.

Ами, ако дамата и преди е имала разни произшествия с колата, може и до забрана да се е стигнало. Не, че нещо против нея, просто си приказвам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/3/2016 at 18:04, Богатир написа:

Здравейте!

И при мен се случи абсолютно същото :) Камъче изпод гумите на товарен камион, и имам около 15см. пукнатина на предното стъкло. Мислех да не го сменям, но ме посъветваха, че пукнатината ще се увеличи от неравностите по пътя и вибрациите от тях..

Днес звънях в Кобра, като за моета старо Волво ми казаха 160лв. което включва демонтаж/монтаж и разлепяне на винетка, застраховка и преглед от старото и залепянето им на новото..

Лелее, 160 лв., ужас! Ще се влиза в разходи... :(

Иначе колата е Рено, аз съм от София.

Благодаря за информацията! Май ще е най-добре да отида на място в сервиз тогава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти нямаш ли Каско! Ако имаш, то си завеждаш щетата, а повечето застрахователи предлагат замяна на пукнатото стъкло в определен сервиз! Ако нямаш Каско - лошо! И да не си хукнала към официалният сервиз на Рено, че ще ти потъмнее косата   (гледам аватара ти на блондинка) ;)

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Иначе колата е Рено, аз съм от София.

То хубаво Рено, ама какво? Рено имат една камара модели.

на 4.02.2016 г. at 18:28, Black Power написа:

И да не си хукнала към официалният сервиз на Рено, че ще ти потъмнее косата   (гледам аватара ти на блондинка) ;)

В сервиза на Рено (на Христо Ботев) ми показаха табела "Цена за труд - 42 лева на час" (ако правилно съм запомнил).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, jhoro написа:

То хубаво Рено, ама какво? Рено имат една камара модели.

В сервиза на Рено (на Христо Ботев) ми показаха табела "Цена за труд - 42 лева на час" (ако правилно съм запомнил).

40 лв на час искат в оторизиран сервиз на Опел в Благоевград.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, A.com написа:

40 лв на час искат в оторизиран сервиз на Опел в Благоевград.

Това беше преди година - година и нещо, значи ... инфлация. Сори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, jhoro написа:

Това беше преди година - година и нещо, значи ... инфлация. Сори.

Ами, и моята информация е за края на лятото миналата година.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.