Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

algor

Да си премерим...мобилните апарати (дискусия)

Препоръчан отговор

Ами да имам и Huawei P'9 lite,както казах доста от приложенията спират за bb10 os,ползвам huawei я за тях,главно за инстаграм и феисбук

Sent from my Passport using Tapatalk

Ето снимка на моите берита7498223854698f5e962e3de0e8d81c72.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 14 часа, NNNNIKKKK написа:

Аз от скоро се сдобих с Huawei P9 Dual Sim. До скоро имах Nexus 5 (LG). От Нексус-а бях много доволен. Ползвах го около 2,5 год. Но батерията му не издържа повече от ден. Имаше и добра камера, въпреки че аз не съм фен на снимките с телефон, ползвам го само за снимане на документи. 

Аз ползвам смартфона интензивно. Влизам постоянно в интернет, пращам документи (снимани с камерата на телефона - много бърз и удобен начин) Слушам и много музика.(имам два комплекта блутуд слушалки които постоянно зареждам и нося с мен почти непрекъснато). Когато карам мотор го свързвам с интерфона на шлема и постоянно комуникирам през него или слушам музика. Имам стойка на кормилото, включвам го към акумулатора и постоянно е включен докато пътувам. Искам да кажа, че телафона ми е изложен на доста екстремни изпитания. Понякога го вали и дъжд :) Нексус-а издържаше достойно всички изпитания.

Исках да взема новия Pixel на Гугъл, но един приятел ме светна за  Huawei P9 и не можах да му устоя. Невероятен телефон. Има толкова много екстри, че половината не мога да ги запомня. Аз не съм някакъв технически гуру или маняк, но мисля че този телефон е доста добър. Не отстъпва по нищо на флагманите Самсунг и Айфон. Камерата му е също много добра (всъщност те са две камери отзад и една предна) Leica. Може да снима в RAW. Най-много ме кефи отключването с пръстов отпечатък - бързо и лесно. А след като се отключи датчика за разпознаване на отпечатъка се използва като скрол за превъртане на екрана - голямо удобство.

Ползвам го от месец. За сега батерията се представя отлично. Зареждам го на два-три дни веднъж. За съжаление и цената му е доста солена.

Не трябва да си гуру или маняк, за да имаш хубав телефон. Трябват само...пари. От мен , честито!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, георги иванов стефанов написа:

Ами да имам и Huawei P'9 lite,както казах доста от приложенията спират за bb10 os,ползвам huawei я за тях,главно за инстаграм и феисбук

Ето снимка на моите берита7498223854698f5e962e3de0e8d81c72.jpg

Този пост пуснат през тапаталк май само аз като редактор кога тръгна да редактирам пост мога да го видя.

arx1479333762j.jpg
Изглежда форума има проблем с визуализирането на линкове през тапаталк. Но в режим на редакция го изобразява коректно !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,не знам защо така се получило,може би има някакъв бъг.През тапаталк моя пост се вижда нормално2c470675cb74491d40b5a442073b9235.jpg

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя в момента е Nokia x3-2 на 1 век :min04:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Имам две телефончета и от двете съм доволен.Не мисля скоро да ги сменям. Galaxy s5 и Iphone.

KDVaabq.jpgunqakA6.jpgp7YI3Ri.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не се сдържах и ъпнах леко самсунга. При цена от 420 лева с година оставаща гаранция си взех s6 от OLX без драскотина.Всичко му е перфектно като изключим батерията.

ReaPFtD.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да намина след последния ъпдейт на Nexus-а до 7.1.1.

Минаха се вече около 7-8 месеца, откакто го ползвам и съм доста доволен, има си недостатъци, но определено LG са си свършили работата откъм хардуер. Единствения недостатък, който виждам в него е батерията, след ъпдейта до 7.0 живота й доста се подобри, но напоследък започва да издиша, не знам дали е, защото го зареждах по 3-4 пъти на ден или, защото съм го ъпдейтнал до 7.1.1 :D Ще видим, досега пържих UFC на него и за половин час са паднали около 20%, струва ми се нормално. Това, което е ново в Android Nougat 7.1.1 е подобрен Split-Screen, Launcher-а, има нещо като 3D Touch, приложението за обаждания е по-интересно направено, общо взето все същото, има леко подобрение в бързината на телефона, но времето ще покаже.

Редактирано от Монката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз тука.От около 3 месеца ползвам Nexus 6P.Супер доволен съм,камерата е страхотна.За мен стоковия Андроид е истинско предимство.Не мисля да го сменям поне още 1 година.Кофти само,че трябваше да си накупя USB-C кабели за офиса и тук там,където хората нямат :D.Винаги имам 1 резервен в мен за всеки случай ;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Lacrosse написа:

Да се включа и аз тука.От около 3 месеца ползвам Nexus 6P.Супер доволен съм,камерата е страхотна.За мен стоковия Андроид е истинско предимство.Не мисля да го сменям поне още 1 година.Кофти само,че трябваше да си накупя USB-C кабели за офиса и тук там,където хората нямат :D.Винаги имам 1 резервен в мен за всеки случай ;).

Именно, като покажа Type-C на някой мига на парцали, защото никога не е виждал, много слабо разпространено е за момента в България, а предимствата му са много, спрямо Micro-B ( Micro USB )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Монката написа:

Именно, като покажа Type-C на някой мига на парцали, защото никога не е виждал, много слабо разпространено е за момента в България, а предимствата му са много, спрямо Micro-B ( Micro USB )

Да,даже един познат ми вика,че това било някакъв гаражен телефон,какви били тези зарядни измислените :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще оставя видеото да говори само за себе си или който иска да слуша коментара на Marques Brownlee...

:inlove1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, algor написа:

Ще оставя видеото да говори само за себе си или който иска да слуша коментара на Marques Brownlee...

:inlove1:

Аз лично мисля, че телефона е много красив, но не и за моите ръчички :D  Ще стане целият изподран за 2 дена, докато си взема кейс :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kalikata написа:

Какво ви е мнението за безизвестните китайски марки

От марка до марка има разлика. Уточни за коя конкретно питаш, иначе ще е като да гадаем на кристалната топка, или да хвърляме боб, или пък да гледаме на Таро, кафе и т.н.

Иначе сред най-известните и доказани са - Xiaomi, Meizu, Oppo, LeTv, Lenovo, OnePlus, Huawei и други, които в момента не се сещам. Поне тези са топ производителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм с Huawei P'9.Страхотен телефон,дисплей,камера,батерия всичко е на топ ниво.Доиде ми ъпдеит и до андроид 7 ос.Много съм доволен от телефона ми

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 часа, георги иванов стефанов написа:

Вече съм с Huawei P'9. 

Със здраве да си го ползваш!

Аз пък вече съм с P10 (като втори апарат) и за часовете, които го ползвам мога да кажа, че апарата е страхотен във всяко едно отношение.
За батерията и камерата искам да натрупам впечатления и ще споделя по-изчерпателно мнение след някой и друг ден.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве да си ползваш новия P'10,гледах му ревюта в you tube и ме впечатли доста.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да каже няколко приказки за M4 Aqua, че утре съм поръчал един такъв за майка ми? Някакви подводни камъни? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам iPhone от Септември месец досега. Като съм у нас го ползвам основно за игра (Clash of Clans) когато съм навън- за музика,снимки, ако се наложи да пиша на някой в месенджър, да се обадя на някой, да проверя нещо в Google. Като за стар модел от 2013 ми върши повече от перфектно. Изключил съм си всички ненужни работи за по-добра оптимизация на батерията, но до някъде не се получава. Всичко можеш да правиш Hands-Free чрез Siri (отначало я ползвах сирито). Като цяло съм доволен от камерата и хардуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AllView A5 Easy - трепач е. Онзи ден имах неуспешен опит за руут. Толкоз е корав, не може да му се влияе външно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотни апарати са и двата.
Поне за мен, разбира се.
Не случайно са в топ 5 в момента в света. :cheers:

FullSizeRender.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.04.2017 г. в 21:24, algor написа:

Страхотни апарати са и двата.
Поне за мен, разбира се.
Не случайно са в топ 5 в момента в света. :cheers:

FullSizeRender.jpg

Определено са доста добри. Нещо P10 не ме грабна като за телефон от 1100 лв... Майка ми си взе миналата седмица P10 Lite, е този телефон си заслужава всяка стотинка ! Батерията държи доста, като разцъкаш из менютата няма грам замисляне, цепене, забиване ! Дисплеят доста ме изненада като за "обикновен" IPS дисплей. Много ярки цветове. Fingerprint-а е супер бърз, а софтуера е правен за дядо ми, доста е лесно да се работи с него. Това, което наистина ми хареса е оптимизацията, в игрите, в Multi-tasking-а няма грешка телефона. Отвън е много красив и е стъклен и отпред и отзад. След P9 Lite, който дядо ми си взе и е много доволен от него има определено подобрение със следващото поколение, но огромната разлика беше между P8 Lite и P9 Lite, сега е просто усъвършенстване. Камерата прави прилични снимки, не е най-добрата камера, но в този ценови клас мисля, че телефона няма конкуренция. На хартия има доста по-мощни телефони, но реално в работата и ежедневното ползване повечето хора биха оценили повече P10 Lite. 

П.П. Да се похваля - Nexus 5X-а почна да прави проблеми, та го дадох в Мтел да го ремонтират гаранционно и се почват измислените констатации, защото бил предаден на MOST, че аз съм го бил развалил, та работата ясна... Явно ще трябва сам да го ремонтирВам. :D

Редактирано от Монката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...