Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам таблет Alcatel Pixi 7,но е само 2gb свободна памет...Искам да си инсталирам Sygic с почти всички карти на европа,общо някъде около 3,5gb,обаче не иска на СД картата да се инсталира....Рутнах таблета но пак няма опция за местене на прижоленията,разделих и картата на дялове,и пак проблема си остава.Таблета е рутнат с Kingo.Помощ!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам май не може, дори и да е рутнат. Ето линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не искам да го продавам само заради това,на 3 месеца е,миналата седмица е включван за пръв път....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Kiril Sanquez написа:

Ами не искам да го продавам само заради това,на 3 месеца е,миналата седмица е включван за пръв път....

Нека и други колеги се изкажат, но ако производителя така го е направил ние тук няма с какво да помогнем по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети тук http://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=56407

Но според мен си сложи IGO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sygic не тръгва от карти. Поне не и при моите опити.Имам я сложена на два телефона.На телефон Леново - Копирах я от външната памет във вътрешната,след като разбрах,че няма да стане от картата.При стартиране на инсталацията ми изписа,че НЕ е във вътрешна памет все пак и ми предложи да я копира автоматично.(Тези врътки при положение,че уж имам опция за местене на файлове и приложения).След това си я инсталирах нормално .Само с бг карта е около  200 мб. файла.Ако можете да си ограничите папката до 2-та гб.пространство ,с което разполагате,тоест да махнете карти,които няма да ползвате в близко бъдеще...Аз съм много доволна от тази навигация.Ползвам я от скоро,около 4 месеца,но ежедневно.Нямам нито една забележка на този етап.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ♫ Stefany ♫ написа:

Sygic не тръгва от карти. Поне не и при моите опити.Имам я сложена на два телефона.На телефон Леново - Копирах я от външната памет във вътрешната,след като разбрах,че няма да стане от картата.При стартиране на инсталацията ми изписа,че НЕ е във вътрешна памет все пак и ми предложи да я копира автоматично.(Тези врътки при положение,че уж имам опция за местене на файлове и приложения).След това си я инсталирах нормално .Само с бг карта е около  200 мб. файла.Ако можете да си ограничите папката до 2-та гб.пространство ,с което разполагате,тоест да махнете карти,които няма да ползвате в близко бъдеще...Аз съм много доволна от тази навигация.Ползвам я от скоро,около 4 месеца,но ежедневно.Нямам нито една забележка на този етап.

Аз също съм много доволен от Sygic,никога не ме е предавала,и много държа на нея.Обаче сега ми се налага да имам почти на цяла европа картите,и няма как да се огранича до 2гб...Иначе си я инсталнах на телефона,който има 16 гига,и никъв проблем нямаше.А ако трябва да избирам iGo,по-добре да сменя таблета..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам те.Не зная как да помогна,от навигации по-разбирам,но от рутвания не.Тук има  умни глави,все някой ще даде съвет.И аз такива мъки търпя с леновото,защото не ще да се свържи чрез юсб с компа.Всичко местя от картата.

ПП Поразцъках из моя таблет сега,явно и той няма опция за местене на файлове и приложения.Не бях забелязала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, ♫ Stefany ♫ написа:

Разбирам те.Не зная как да помогна,от навигации по-разбирам,но от рутвания не.Тук има  умни глави,все някой ще даде съвет.И аз такива мъки търпя с леновото,защото не ще да се свържи чрез юсб с компа.Всичко местя от картата.

ПП Поразцъках из моя таблет сега,явно и той няма опция за местене на файлове и приложения.Не бях забелязала.

То аз като съм навътре с материята,какво...Пак явно не разбирам достатъчно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ♫ Stefany ♫ написа:

Е, на моят телефон Sygic се премести успешно на SD картата и заедно с другите допълнителни файлове си работеше добре от нея. До колкото ми е известно, на Андроид от 4.4 нагоре има проблем с подкарването на различни приложения от SD карта. Все искат да бъдат на вътрешната памет. Въпрос на предпочитание е използването на дадена програма, тъй като лично на мен Sygic не ми харесва и я разкарах много бързо. Аз лично ползвам iGO и Навител, като мисля, че и двете може картите да са на SD карта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами като за начало пробвай да форматираш наново СД картата. Попринцип последно ползвах SigycTruck, заедно с iGO на една карта, но имах .apk файла на Sigyca отдавна. Мога да ти препоръчам да пробваш сборката в Замунда. Следвай стъпките и би трябвало да нямаш проблем, просто започни наново. Може да погледнеш и този сайт , случайно попаднах на него и гледам, че е обновяван доста скоро. И последно гледай пътя на инсталационния файл дали води до картата. Успех! :emoji_smiley-06:

Редактирано от tigertron
Моля, не разпространявайте нелегален софтуер и се запознайте с правилата на форума!!! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.03.2016 г. at 22:53, uprct` написа:

Ами като за начало пробвай да форматираш наново СД картата. Попринцип последно ползвах SigycTruck, заедно с iGO на една карта, но имах .apk файла на Sigyca отдавна. Мога да ти препоръчам да пробваш сборката в Замунда. Следвай стъпките и би трябвало да нямаш проблем, просто започни наново. Може да погледнеш и този сайт , случайно попаднах на него и гледам, че е обновяван доста скоро. И последно гледай пътя на инсталационния файл дали води до картата. Успех! :emoji_smiley-06:

Да ама не...каквото и да направя,не иска просто :no-no: За това мисля други варианти,например това : http://www.lollipopupdate.xyz/tag/alcatel-pixi-3-7-3g-custom-rom

Идеи,мнения ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани, мани IGO на LENOVO тел, не става два часа не може да ни изкара от Пирна,от няколко дена пробвам HERE, държи се мн добре

на 11.3.2016 at 14:37, Kiril Sanquez написа:

Да ама не...каквото и да направя,не иска просто :no-no: За това мисля други варианти,например това : http://www.lollipopupdate.xyz/tag/alcatel-pixi-3-7-3g-custom-rom

Идеи,мнения ??

Купуваш си  Андроид тел., телефон и си решаваш проблема,като с гимнастики не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.