Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ЗДРАВЕЙ ТЕ НА ВСИЧКИ МОЛЯ АКО МОЖЕ НЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ СЪС ИЗТЕГЛЯНЕТО НА КАРТИ ЗА НАВИГАЦИЯТА HERE Drive+ КАКВО ЛИ НЕ ОПИТАХ И НЕ ПРАВИХ И КОЙ ЛИ НЕ ПИТАХ АМА НЕ СТАВА И НЕ СТАВА ДА СЕ ИЗТЕГЛЯТ И ИНСТАЛИРАТ ГОВОРЯ СПЕЦИАЛНО ЗА КАРТИТЕ КАТО ИСТЕГЛЯ НАВИГАЦИЯТА И ЗАПОЧВА БЕЗ ПРОБЛЕМИ НАСТРОЙКИТЕ 1-ВО: НА ГЛАС НЯМА ПРОБЛЕМИ ТЕГЛИ ГЛАСЪ И ГО ИНСТАЛИРА 2-ВЕ: ИДАВА ИСТЕГЛЕТЕ КАРТИ И КАТО ПУСНА ЗА ТЕГЛЕНЕ НА КАРТИ И ВЕДНАГА МИ ИЗЛИЗА НАДПИС ЦИТИРАМ ДОСЛОВНО: В МОМЕНТА НЕ МОЖЕ ДА ОТВОРИМ БИБЛИОТЕКАТА СЪС КАРТИТЕ МОЛЯ ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ САМОЛЕТНИЯТ РЕЖИМ ВИ Е ИЗКЛЮЧЕН И ДАЛИ WIFI ВРЪЗКАТА ВИ Е ВКЛЮЧЕНА ЕЕЕЕ 100 ПЪТИ ПОНЕ СЪМ ГИ ПРОВЕРИЛ И НИЩО СВЕ СЪЩИЯТ НАДПИС ИЗЛИЗА РЕШИХ И СИ НАПРАВИШ РЕСТАРТ НА ТЕЛЕФОНА В СМИСЪЛ ВЪРНАХ ФАБРИЧНИТЕ НАСТРОЙКИ И ПОСЛЕ СИ ГО НАСТРОИХ ПАК НО И ТОВА НЕ ПОМОГНА ДА СЕ ИЗТЕГЛЯТ ТЕЗИ КАРТИ ЗА НАВИГАЦИЯТА И ДА СЕ ИНСТАЛИРАТ. МОЛЯ АКО МОЖЕ НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ ЗА КОЕТО ПРЕДВАРИТЕЛНО МУ БЛАГОДАРЯ ЗАЩОТО ВЕЧЕ НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ И КЪМ КОГО ВЕЧЕ ДА СЕ ОБЪРНА ЗА ПОМОЩ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменете навигацията тази я истрийте,За уиндоус базиран тел ли става въпрос или за андроид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реда би трябвало да е по следния начин. Щом си изтеглил приложението, би трябвало да може да влизаш в магазина. След като се е инсталирало приложението се пуска и то само ще ти напише, че ти трябва карта. При твоето съгласие ще ти отвори списък от което си избираш европа. Ще ти се отвори нов списък със карти и си избираш България. След това би трябвало да сваляш език за навигацията. Ако вече имаш свалена карта на друга държава, във  here си избираш настройки - опции на карти - управление на карти - изтегли нови карти. От списъка отново се избира европа и там трябва да е картата на България. Телефона трябва да е свързан с интернет през wi-fi.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте тук за 7 дни е без пари ,но може и да работи после пак https://copilotgps.com/uk/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WIFI но според мене какво значение има и преди теглих без проблеми картите за HERE Drive+ със WIFI а нямах никакви проблеми сега обаче не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да прав си nikolela всичко правя точно по този начин но не се получава незнам защо 100-пъти според мене да го правя по един и същи  начин пак явно няма да се получи.

по независими от мене причини се наложи да си дам телефона на ремонт и като ми го върнаха навигацията се беше изтрила. шофьор съм по професия и много ми помагаше перфектно затова държа на нея и искам пак да си я върна но за съжеление не става и нямам никаква представа защо. просто моля май учтиво ако може някой да помогне това е нищо друго не искам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да направите пълен ресет на телефона.И би трябвало да се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, valeri_6 написа:

да прав си nikolela всичко правя точно по този начин но не се получава незнам защо 100-пъти според мене да го правя по един и същи  начин пак явно няма да се получи.

по независими от мене причини се наложи да си дам телефона на ремонт и като ми го върнаха навигацията се беше изтрила. шофьор съм по професия и много ми помагаше перфектно затова държа на нея и искам пак да си я върна но за съжеление не става и нямам никаква представа защо. просто моля май учтиво ако може някой да помогне това е нищо друго не искам.

Има някаква промяна и не ми позволява да тегля карти по стария начин. Получи се по следните стъпки. Затвори приложението и се свържи през wi-fi защото излиза надпис, че картата е голяма, свържете се с wi-fi и опитайте отново. Влез там където е дългия списък с инсталираните програми на телефона. Скрулни на долу списъка до буква (К) Календар, калкулатор има и карти. Влез във карти Не знам при теб какво ще се появи ако нямаш никаква карта, но при мен има и ми показва моето местоположение. Огледай за опция изтегли нови карти. Ако няма, натисни долу в дясно трите малки чертички  и от опциите влез в настройки. Там има две опции. Изтегли картите и втора опция, провери за актуализации. И двете опции работят сега изтеглих повторно картата на България.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОТГОВОР КЪМ ПОТРЕБИТЕЛ:Gangosa    ДА ПРАВИХ ПЪЛЕН РЕСЕТ НА ТЕЛЕФОНА НО ПАК НЕ СЕ ПОЛУЧАВА

ОТГОВОР КЪМ ПОТРЕБИТЕЛ: Stoyannnov   Windows Phone 8.1    Е ТЕЛЕФОНА МАРКАТА Е ТОЧНО НОКИЯ ЛУМИЯ  530 НО НЕЗНАМ СЕГА ДАЛИ Е  Windows Phone 8.1 Denim ИЛИ САМО Windows Phone 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.