Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Лично на мен ми е интересно дали ще могат да се управляват всичките превозни средства от рода на танкове, самолети и т.н. и какво ще представляват мрежовите игри между ПеЦета, xBox, плейстейшъни и разни хибриди от рода на лаптоп с джойстик и геймпад, а за някои и с волан даже, но времето ще покаже, а ние ще изчакаме торентите )

DICE за Battlefield 1: Ще избегнем проблемите от старта на BF4

Вижте повече: https://www.kaldata.com/%D0%98%D0%B3%D1%80%D0%B8/DICE-%D0%B7%D0%B0-Battlefield-1-%D0%A9%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-BF4-110394.html

Трейлърът на Battlefield 1 вече има 20 000 000 гледания

Редактирано от サムライオートバイ
Добавяне на информация (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ще могат да се управляват всички превозни средства все пак това е battlefield :) и не може да се играе мрежова игра между пс и конзола а само пс вс пс и конзола вс конзола защото конзолните балъци ще умират много :D и да ще можеш да играеш с джойстик от компа си все пак това е AAA игра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви имам проблемите... На конвейр ги подкараха тия игри. Иначе темата на играта е интересна - първата световна война. От кога не съм яздил кон...пардон, магаре, че за последно преди 30-35 години яздих магаре, дето после стана на наденици :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз помня една луканка и суджуци от магаре. Такива хубави колбаси отдавна не съм ял. А пък едно време като се учих да карам каручка... Ама каквото има това ще караме. То с кон против танк ще е малко странно...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, サムライオートバイ написа:

И аз помня една луканка и суджуци от магаре. Такива хубави колбаси отдавна не съм ял. А пък едно време като се учих да карам каручка... Ама каквото има това ще караме. То с кон против танк ще е малко странно...

Напротив, през Първата световна война танковете са били повече за украса, а кавалерията доста по-напредничева. На мен друго ми е интересно. Дали и как са представени битките на Балканите. Ще съм много огорчен, ако са написали историята по свой начин. Да не стане както CoD, където част от играта бе забранена в Русия, щото трябваше да трепиш мирни жители на аерогарата. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен ще е доста интересна играта и е добра причина за осъвремяване на техниката на която играя. Сиреч нов лаптоп или ще си сглобя настолен комп. пак.  Сингъл плейър кампанията сигурно ще е интересна, но по ми е интересно мултиплеъра. Дали ще може различните приставки да играят заедно в мултиплеъра? Има вече толкова добавки с които могат да се представят на едно ниво долу горе различните машини.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз честно казано не мога да си представя как игра от конвейра ще е интересна, но щом казваш...Особено мултиплеъра. Но пък не се сещам скоро да съм играл игра за Първата световна война, освен едни ужаси като Necrovision. Лично мен ме интересува сингъл плеъра, щото нямам нерви да се стрелям мулти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wolfenstein беше добра игра едно време, ама за втората световна беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Втората световна има доста игри. Wolfenstein  според мен не е точно за втората световна война, понеже всичко там е фантастика, как биха станали нещата, ако бе станало нещо друго. Говоря за последните игри Wolfenstein - Old Blood  и New Order.  За Първата световна се сещам само за някои игри със самолети, където има двуплощници от Първата Световна война.  Явно темата е безинтересна и за разработчиците и за играчите. Причината е може би в това, че тогава току що са се появили съвременните оръжия, които са все още доста несъвършенни. Друго си е в играта да има супер модерни оръжия за масово унищожение или просто лъкове от средновековието. В единия случай мечтите надделяват, в другия носталгията по нещо, което никога няма да се върне и никой не е виждал.  А в ПСВ  какво имаме? Някакви абсолютно несъвършенни подобия на танкове, дириджабли, самолети, от които трябва да хвърляш гранати, че все още няма създадени оръжия за тях, щикове, с които по инерция карат от 19 век, масов газ за унищожение - хлор и едва зараждащи се противогази, които на практика никой не е притежавал. Да добавим и каруците. Изобщо...кървава война с антични оръжия. И то кървава заради холерата и глада главно. Е, в тия условия каква игра да се прави? Да се пазиш от холера? Ами то тогава половината войска е загинала от холера. Чудя се, това пък как ще го представят в играта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно въпросче към врелите и кипели в подобни игри. Какво означава " REDEEM YOUR CODE "  за Battlefield 1 beta в пощата?  Всеки ли получава подобно писмо и тоя код докога ще е валиден? До 21 октомври или само 3 дни, както пишеше като изтеглих бетата? Е аз ще разбера това по-късно де, че времето изтича, ама все пак да попитам и да подновя темата. RED EEM YOUR CODE "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кодът, който си получил е бил за затворената бета, т.е. преди бетата да стане публична. В момента не е необходимо да се активира код за да я играеш, просто трябва да имаш Origin акаунт: логваш се, сваляш я и играеш. Няма информация докога ще може да се играе бетата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, amat написа:

Кодът, който си получил е бил за затворената бета, т.е. преди бетата да стане публична. В момента не е необходимо да се активира код за да я играеш, просто трябва да имаш Origin акаунт: логваш се, сваляш я и играеш. Няма информация докога ще може да се играе бетата.

Прочетох нещо, че първите играчи ще могат да си играят играта от 13-ти, докъто играта ще е по пазарите за покупка на 18-ти. Щастливците трябва да вдигнат определен ранг още в бетата и май за тях ще има код или нещо от този род, с което ще се промени бетата в официална игра. Тоест няма да я купуват отделно и ще продължат да си я играят. Явно бетата преди 13-ти ще е затворена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikolela написа:

Прочетох нещо, че първите играчи ще могат да си играят играта от 13-ти, докъто играта ще е по пазарите за покупка на 18-ти. Щастливците трябва да вдигнат определен ранг още в бетата и май за тях ще има код или нещо от този род, с което ще се промени бетата в официална игра. Тоест няма да я купуват отделно и ще продължат да си я играят. Явно бетата преди 13-ти ще е затворена.

Викаш да вдигам 4-то ниво? Е аз още първо не мога да стигна :P

Днес поиграх около час и май утрепах шестима и паднах 7-8 пъти,  но нещо това не е мой тип игра. Може би ако и свикна на чалъмите, да е добре. Но нищо не и разбирам. Нито от менютата, нито какво ми говорят, нито от разните иконки, дето се появяват. Ако има руски, ОК. Ако няма, да се шибкат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Кико написа:

Викаш да вдигам 4-то ниво? Е аз още първо не мога да стигна :P

Днес поиграх около час и май утрепах шестима и паднах 7-8 пъти,  но нещо това не е мой тип игра. Може би ако и свикна на чалъмите, да е добре. Но нищо не и разбирам. Нито от менютата, нито какво ми говорят, нито от разните иконки, дето се появяват. Ако има руски, ОК. Ако няма, да се шибкат. 

Май в рамките на 4-ри дена трябва да се достигне 15-ти левел. Постижими са ако си денонощно в къщи. Аз за 3-ри вечери достигнах до 8-ми левел. Като награда, пак си я купуваш, но ще си играеш играта без прекъсване във времето от 13-ти до излизането на играта на 18-ти. Тази бета версия, ще продължат да си я играят маняците. С времето се отключват по- добри оръжия и играта се играе една идея по лесно.

А самата игра е много добре оптимизирана. Виждам клипчета и да върви играта чудесно и на доста слаби видеокарти от рода на GTX 750ti.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лопати ! Тая игра е само за лопатите :D иначе да наистина изглежда оптимизирана , мисля да я пробвам но нямам време... А кампания наистина ли има или ? Защото още отначало бях останал с впечатлението че няма сингъл плеър кампания а е само мулти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Azhen написа:

Лопати ! Тая игра е само за лопатите :D иначе да наистина изглежда оптимизирана , мисля да я пробвам но нямам време... А кампания наистина ли има или ? Защото още отначало бях останал с впечатлението че няма сингъл плеър кампания а е само мулти.

Така като гледам, би трябвало да има кампания:

2016-09-06_091112.jpg

При бетата не е активна разбира се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха ясно.Супер , дано да е интересна.Наистина няма много много игри от първо лице за ПСВ.

Можеш ли да ми кажеш до кога ще продължи тази отворена бета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Azhen написа:

Аха ясно.Супер , дано да е интересна.Наистина няма много много игри от първо лице за ПСВ.

Можеш ли да ми кажеш до кога ще продължи тази отворена бета?

Ами @nikolela спомена 13-ти октомври като дата, когато ще може да се играе до 21 октомври. Аз като теглих играта, пишеше че е за 3 дена бета теста. Но пък в пощата гледам някакъв бета ключ, въведох го, прие го и не знам докога ще важи. Чета на сайта им и нищо не схващам. Ако има кампания ще е интересно, но пък предпоалгам ще трябва и да се купи тая игра ;) А да давам луди пари сега, няма да стане. Ако цената падне като тая на BF4  някога, ще си я взема. Предполагам и пиратски версии няма да има така, че ще почака. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Кико написа:

Ами @nikolela спомена 13-ти октомври като дата, когато ще може да се играе до 21 октомври. Аз като теглих играта, пишеше че е за 3 дена бета теста. Но пък в пощата гледам някакъв бета ключ, въведох го, прие го и не знам докога ще важи. Чета на сайта им и нищо не схващам. Ако има кампания ще е интересно, но пък предпоалгам ще трябва и да се купи тая игра ;) А да давам луди пари сега, няма да стане. Ако цената падне като тая на BF4  някога, ще си я взема. Предполагам и пиратски версии няма да има така, че ще почака. 

Май от 13-ти няма да има бета за всички. Ще има само за наградените, които ще си я купят от датата на затварянето на бетата.

преди 23 часа, Кико написа:

Днес поиграх около час и май утрепах шестима и паднах 7-8 пъти

Аз започнах на един дъх по толкова да трепя. Вече се задържам по дълго време жив. То не трябвало много да се бяга по тази гола карта. Те все идват а ти трепеш. Задължително взимаш на противника оръжията, понеже вероятно са от по силните.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, nikolela написа:

Май от 13-ти няма да има бета за всички. Ще има само за наградените, които ще си я купят от датата на затварянето на бетата.

Аз започнах на един дъх по толкова да трепя. Вече се задържам по дълго време жив. То не трябвало много да се бяга по тази гола карта. Те все идват а ти трепеш. Задължително взимаш на противника оръжията, понеже вероятно са от по силните.

То и аз чакам на гюме в подобни игри, но понякога от любопитство да науча картата или ако никой не ми идва на мушката, тръгвам да се движа. Винаги съм се чудел, защо всички бягат и стрелят...доста често по свои. На тая карта много пъти отначало ме убиваха от високо. Това май е най-добрата позиция. Друга добра позиция е да се скриеш до скалите и да чакаш на гюме отляво и отдясно...който мине. Просто нямат много време да реагират, ама аз не съм много точен в тия игри ...просто не съм играл много и не съм си настройвал мишката за подобни онлайн шутъри. Нещо ми омръзва бързо да трепя и да ме трепят. Ако съм едно дете, дето са му купили 2 игри, ще има време да ииграя и CS  и каквото имам, но при положение, че мога да си купя всяка игра, стига да искам и при положение, че нямам много време за игра, някак си тия онлайн битки не ми допадат. CS  що се играе много? Щото детето има парички само за това или щото се намират сървъри. Когато за сефте се сдобих със съвременна конфигурация за игри, в магазина ми бяха инсталирали едно NFSU  и един CS. Е тоя CS  така и не ме грабна никога, за разлика от NFS  и подобни игри с автомобили. Вместо CS  намерих 2004 година един Far Cry  и гледай кво се казва игра - картината векове над тая на CS, геймплея разбираем...абе изобщо, все едно си на сървайвър - мечтата на много хора, затворени между 4 стени. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.