Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Искам да ви помоля да ми предложите , някакъв не много скъпо ТВ. Сумата която мога да отделя е 300-320 лв, като в тях влиза и доставката.

При тези пари нямам кой знае какви условия, освен да не е под 22 инча. Благодаря на отзовалите се !!! Поздрави!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 4 минути, S0S написа:

Здравейте!!! Искам да ви помоля да ми предложите , някакъв не много скъпо ТВ. Сумата която мога да отделя е 300-320 лв, като в тях влиза и доставката.

При тези пари нямам кой знае какви условия, освен да не е под 22 инча. Благодаря на отзовалите се !!! Поздрави!!!

Какво ще свързвате към телевизора?  Освен антена

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами приемник на Виваком или Булсат ( още не съм решил) също така лаптопа да гледам филми на него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При положение,че си проверил  какви са цените на телевизорите и ти  е 100% ясно ,че за такава сума няма нищо свястно  дори в диапазона на 24 инча . Защо пускаш тема и какво очакваш да ти предложим  ? Ето ти една  куча марка за бюджета Daewoo L32R640CTE, 32" (81 см), HD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, AlkatrazBG написа:

При положение,че си проверил  какви са цените на телевизорите и ти  е 100% ясно ,че за такава сума няма нищо свястно  дори в диапазона на 24 инча . Защо пускаш тема и какво очакваш да ти предложим  ? Ето ти една  куча марка за бюджета Daewoo L32R640CTE, 32" (81 см), HD

Не съм казал че искам нещо свястно. Искам просто нещо на което да седна и да си гледам мачовете, като същевременно цветовете не ми се сливат един в друг. Знам че за тези пари не мога да искам Sony Curved 4K ultra.... и т,н,

пп. Мерси за предложението , ще го взема под внимание , но се надявам да има и други предложения!!

Редактирано от S0S (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...мачовете могат да се гледат съвсем прилично на bnt.bg и nova.bg. Така ще ти останат 300-320 причини да се заредиш със студена бира ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, RudeBoy написа:

Спести още 10 лв за този Samsung  . Не виждам нещо друго, което да си заслужава.

Благодаря!!

А може ли да ми кажете голяма ли е разликата между тези двата. На пръв поглед са идентични , само че единия е 22 инача, а другия 24. Но този с 22 е 1920 х 1080 пиксела , а 24 е 1366 х 768.

22 инч.

24 инч.

Аз мн мн не ги разбирам нещата , примерно ще има ли голяма разлика в картината за да взема по-малкия за почти същите пари като на по-големия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм,от какъв бюджет тръгна и до къде го докара. Защо си намалил бюджета със 100 лв? Вземай предложението на RudeBoy и се радвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен техниката винаги трябва да се взема с по-високи характеристики, защото  по-евтината техника излиза по-скъпо.

Предложение 1  - 309 лв, 23.6 инча - това отговаря на бюджета

Предложение  2    439 лева, 32 инча  - това е с малко по-скъпо, но за сметка на това е повече инча

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, onogondur написа:

Хм,от какъв бюджет тръгна и до къде го докара. Защо си намалил бюджета със 100 лв? Вземай предложението на RudeBoy и се радвай.

Не съм го намалил, но ако мога да спестя някой лев защо не ......

Иначе да , неговото предложение за сега най - много ми допада.

А ще можеш ли да ми отговориш на горните ми 2 въпроса за Full HD и HD.Защото виждам масово ми се предлагат модели във HD. Благодаря!!!

Редактирано от S0S (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При тоя вид телевизори важи правилото на Мечо Пух,а именно- "Колкото повече,толкова повече" . Край на цитата.

Взема се възможно по-големият диагонал,това е ясно.До 32 инча не е задължително да бъде Фул ХД. От там нагоре е задължително.

Ако търсите възможност да спестите пари,тогава потърсете нещо втора употреба.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Crown предлагат интересна и добра бюджетна линия! Цени между 230 - 270 лв. в зависимост от прледложението на съответният търговски обект!

Заслужават си!  еМаг пък предлагат още  по - евтини бюджетни устройства, които могат да бъдат закупени и на цена от 200лв

.Сега разбирачите от маркова стока дето ще писнат, то веднага им казвам - имам продукти от въпросната марака, които надживяха марковите си събратя!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, S0S написа:

А може ли да ми кажете голяма ли е разликата между тези двата. На пръв поглед са идентични , само че единия е 22 инача, а другия 24. Но този с 22 е 1920 х 1080 пиксела , а 24 е 1366 х 768.

22 инч.

24 инч.

Аз да съм ти предлагал Philips?!? :angry: 

Като е така, затваряй темата, и си купи първия срещнат боклук. Не ти трябва нашето мнение.

преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Crown предлагат интересна и добра бюджетна линия! Цени между 230 - 270 лв. в зависимост от прледложението на съответният търговски обект!

Заслужават си!  еМаг пък предлагат още  по - евтини бюджетни устройства, които могат да бъдат закупени и на цена от 200лв

.Сега разбирачите от маркова стока дето ще писнат, то веднага им казвам - имам продукти от въпросната марака, които надживяха марковите си събратя!

Позволи ми като бивш служител на вносителя на Crown за България да имам по-компетентно мнение за качеството на марката. 

И стига си писал всяко изречение с удивителна! Едно, че не спазваш граматичните правила, друго, че оставам с впечатление, че ми се караш ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, RudeBoy написа:

Аз да съм ти предлагал Philips?!? :angry: 

..

Къде съм казал че ти си ми го предложил???!!??

Просто поисках мнение за конкретен модел , като човек който разбираш повече от мен ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, RudeBoy написа:

Като е така, затваряй темата, и си купи първия срещнат боклук. Не ти трябва нашето мнение.

Позволи ми като бивш служител на вносителя на Crown за България да имам по-компетентно мнение за качеството на марката. 

"Като е така, затваряй темата, и си купи първия срещнат боклук. Не ти трябва нашето мнение."      -    лелееее!:no-no:

"Позволи ми като бивш служител на вносителя на Crown за България да имам по-компетентно мнение за качеството на марката."    -  позволи ми, като потребител на марката въобще да не се съобразя с твоето "компетентно" мнение!!!

Сега отново по темата. Телевизорите одавна не са някакво технологично чудо. Високите цени са чисто търговски. Маркови филиали се пръкнаха под странни и неизвестни имена, но това не означава некачествен продукт.

Philips - към момента е най връщаната техника поради неудовлетвореност от продукта или поради технически причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

от кауфланд blaupunkt 32" за 349лв с 3години гаранция, телевизори под 32" се правят само с TN матрици, така че минимума който си струва е 32" до 32" включително е все тая дали е 720p (1280x720) или 1280p (1920h1080)

Редактирано от the professor (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, the professor написа:

от кауфланд blaupunkt 32" за 349лв с 3години гаранция, телевизори под 32" се правят само с TN матрици, така че минимума който си струва е 32" до 32" включително е все тая дали е 720p (1280x720) или 1280p (1920h1080)

Марката също няма значение в тоя бюджет. Дали ще е Краун, Блаупункт или квото ще да е - все тая, взима се по-големия ТВ за бюджета.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чудя ви се какво спорите за марки  като  това са  300  лева :)  Той явно търси нещо което да  показва топката как се търкаля   на терена и това е. Аудио и видео техника се избират на място в магазина  от както са  измислени тия уреди. Нито виждаме еднакво нито чуваме еднакво та да има някакви общи вкусове. Дизайна също играе роля при избора. Който гледа много динамични спортове не си взима най евтините боклуци  в магазините  а търси нещо поне средна хубост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@AlkatrazBGПич, ти знаеш ли какво препоръчваш ? Кажи си, ама честно . Щото съм сигурен че цъкаш в сайтовете по марки и параметри, и по отзиви.

на ‎6‎/‎16‎/‎2016 в 7:54, AlkatrazBG написа:

Ето ти една  куча марка за бюджета Daewoo L32R640CTE, 32" (81 см), HD

Ти виждал ли си го същият дею на живо колко мега зле е ? По-зле дори от вестелските сглобки на Crown и NEO. Нищо че пише made in Poland.

Редактирано от Tanaz_we (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 31 минути, Tanaz_we написа:

@AlkatrazBG

Ти виждал ли си го същият дею на живо колко мега зле е ? По-зле дори от вестелските сглобки на Crown и NEO. Нищо че пише made in Poland.

Здравей. А ти какво би ми препоръчал ? Филипсите които дадох по горе читави ли са ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам, бих се разкарал до техното днес да видя как е положението с евтините ТВ-та, иначе нещо, което не съм го видял, не мога да ти кажа.

Редактирано от Tanaz_we (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На работата имаме 32" Neo, не знам модела. Вързан е към местната кабеларка. Повече от доволен съм от картината, но не съм и толкова претенциозен. Матрицата му определено не е TN. Най-добре е да се отиде в магазин и да се види на място и ако ти харесва гледката го взимаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чист TN си е, само че не с катоднофлуеоресцентни лампи отзад, а с лед лента, която се намира отгоре и отпред почти до стъклото на LCD матрицата. А първият тип се намира най-отзад, зад всичките слоеве на панела.

Затова при LED ъглите на виждане са доста по-големи, отколкото при ccfl при реално една и съща матрица.

IPS-ките са друга бира, и там RGB гамата също е къде-къде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.