Премини към съдържанието
NerdyBurdy

Покупка на Audio Тechnica MTH за PC с вградена аудио карта

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да попитам има ли смисъл да се закупи Audio Тechnica MTH-M30x или Audio Тechnica MTH-M40x, ако аудио картата, която имам е вградената в дъното ми?
    Дъното което имам на компютъра си е Asrock Z77 Extreme 3.

Ако не си заслужава понеже няма да мога да използвам качеството на слушалките, най вероятни ще си закупя някакви геймърски слушалки с микрофон, може би Steelseries Siberia 200.

Отделям горе-долу еднакво време за игри и филми и сериал, най-малко време отделям за слушане на музика, като от време на време докато играя слушам и музика.

Редактирано от NerdyBurdy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слушалки Audio Technica ATH M30x

Описание:

Слушалки ATH M30x са предназначени за студия и записващи музиканти.Подходящи за смесване и мастеринг.

Ти такъв ли си и за това ли ще ги ползваш ? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 7 минути, AlkatrazBG написа:

Слушалки Audio Technica ATH M30x

Описание:

Слушалки ATH M30x са предназначени за студия и записващи музиканти.Подходящи за смесване и мастеринг.

Ти такъв ли си и за това ли ще ги ползваш ? 

Да , първо бъдете по-точен по въпроса - Предимно за гейминг ли ще се ползват или за музика ? Ако отговора е за всичко имайте предвид , че питам за какво предимно.

•  
    Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еднакво време отделям за игри и за сериал и филми, като най-малко време отделям за музика. Даже докато играя пак рядко слушам музика.

Все пак предпочитам качествени слушалки, които са удобни и вадят хубав звук+микрофон от колкото геймърски, но не знам дали аудио картата ще позовли да вадят тоя звук за който са предназначени.

Редактирано от NerdyBurdy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При такъв отговор на въпроса казвам да си купувате слушалките без притеснения като и двата модела ще работят повече от добре с вградената карта.

При аудио обработване на сигнали и вообще да го наречем песни с честоти над 44100 hz на файла може да видите още по-голяма разлика ако се ползва усилвател и външна карта.

Но за вашия случай е повече от добре , тъй като филми едва ли ще пускате с такива високи резолюции на звука , а също и игрите нямат такива опции.

Разлика в звука спрямо Стилсериес и други геймърски ще усетите веднага. Тъй , че от мен - купувайте спокойно.

Все пак изчакайте разбира се и други мнения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, NerdyBurdy написа:

Искам да попитам има ли смисъл да се закупи Audio Тechnica MTH-M30x или Audio Тechnica MTH-M40x, ако аудио картата, която имам е вградената в дъното ми?

Добър избор.Винаги има смисъл да притежаваш нещо,което е по-качествено.Добра аудио карта и по нататък може да си вземеш,ако търсиш още по-добър звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.