Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Събираме, стари работещи или леко повредени или компютри, лаптопи, таблети, телефони, принтери, дискове, клавиатури, мишки, монитори, колонки, камери, USB устройства, телевизори и приемници за цифрова телевизия. Те ще бъдат реставрирани и подарявани на домове, училища и нуждаещи се семейства, които нямат средства да закупят. Изпращането по куриер ще бъде за сметка на тези които ни ги изпращат или лично предаване.

Ако попаднат при нас  по-скъпи истройства, ще бъдат продавани, като средствата от тях ще бъдат изпращани на бедни, нуждаещи се от лекарска помощ или специални лекарства.
    Ще публикуваме снимки и клипове в нашата фейсбук страница и уебсайт, на всяко извършено дарение. При изпращане на пари към банкови дарителски сметки, ще приложим снимано копие на банковия ордер за извършения превод.

Надяваме се да намерим много благородни хора! Благодарим! Благодарят ви и бъдещите усмихнати лица!

С позволение на администратоите, мога да публикувам линк, към публикацията в сайта ни. Ще се радваме на разпространение и помощ.

Това не е реклама идеята е обмисляна доста преди това с което започнахме да се занимаваме в IT сверата. Резултатите ще са налице и ще бъдат показани, както дарителите, така  и свършените дела.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на 26.06.2016 г. в 0:45, callpchelp написа:

Резултатите ще са налице и ще бъдат показани, както дарителите, така  и свършените дела.

И след близо година къде са резултатите показани

:rolleyes:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, haidukpikaso написа:

Мисля, че има друга тема, където е показано какво при кого е отишло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, haidukpikaso написа:

Можеше ли да не се обадиш с твоя хипер-мега-хейтизъм-негативизъм... Лиспваше ми... :D

преди 10 минути, A.com написа:

Мисля, че има друга тема, където е показано какво при кого е отишло.

преди 7 часа, Atanas Pachov написа:

колко Уеко повредени ?

Тази тема не е активна, бях забравил че я има, при някое от поредните обновявания на форума, ми изчезна от профила, аз съм я писал, но не ми излизаше в профила и така си остана.... Тази тема може да бъде премахната :). За подробности последвайте тази тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, callpchelp написа:

Можеше ли да не се обадиш с твоя хипер-мега-хейтизъм-негативизъм...

ми ти като имаш амнайсе иляди теми

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, haidukpikaso написа:

ми ти като имаш амнайсе иляди теми

Ем ''  к'о да напраа ''... Тъй се случи :D:D:D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vladimir96
        Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
      • от dzaabo
        Имам нужда от помощ !
        Тъй като съм скаран със ситемата андроид ...Не мога да се оправя .
        Когато включа таблета към юсб не се показва като устройство .
        При проверка на драйвърите на компютъра ми дава проблем с драйвъра ...
        Деинсталирах го и изключих таблето от юсб и пак го включих .Драйвъра автоматично си се инсталира но пак със грешка ...Рових къде ли не и не мога да намеря нищо .Качих какви ли не боклуци на компа а и на таблета за да намеря решение но такова за сега нямам ...
        Интересното е че стария таблет на детето тръгва   А този не ще .
        Играх си и с настройките на таблета но пак не можах да направя нищо .
        Купих го на детето да си играе на него игри . И целта ми е да мога да му качвам игри през компа !
        Таблета е : DIVA - QC-740G    а аз съм с уин 8.1
        Дайте някъв акъл какви да ги свърша ...
        Да допълня : Пусках самолетни режими , изключих защитата за приложения за да мога да качвам игри от където аз искам ...Какво ли не правих
        Горе писах че стария таблет тръгва ...Сега проверих ...И той не тръгва ...Значи отхвърляме проблема да е в таблетите ...

• от berbat0v
        Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за българия на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
      • от Красимир Петровв
        Здравейте,
        Търся си черно-бял лазерен принтер с който да печатам вкъщи. Искам да взема такъв,  при който когато му сменям главата да не струва колкото самия принтер.
        Прочетох отгоре - отгоре за принтерите, но повечето теми, които намирам са много стари. Предполагам нещата са се променили от 2010 насам.
        Търся нещо, което да си струва парите. Ще се използва вкъщи, съответно едва ли ще се печатат над 500 страници / месец. Да кажем около 100-200.
        Доста съм ограничен в бюджета, стартирам фирма в момента и искам да си избера няколко и да видя дали ще ги има намалени на черния петък другата седмица.
        За сега съм се спрял на Brother HL1112E. Принтера струва 120 лв, а касетата му за зареждане е 25 лв. Което е приемлива цена за мен.
        Можете ли да ми предложите нещо подобно, защото тази марка я чувам за първи път и изобщо не знам как се държи, а и не успях да намеря много мнения за нея. Принтерите са ми пълна мъгла.
      • от transcend92
        4.3 out of 5 st Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti съм опасявам се че не ми се пускат вентилаторите на картата проверих с aida 64 и там  gpu беше на 50 % . Реших да отворя кутията  и да се уверя докоснах картата и беше топла . Веднъж докато хледах стрийм в twich ми заби компа и се чуваше само звук . Наскоро правих ъпгрейд на рам паметта незнам какво може да е но мисля че е видео картата . Съвети как мога да я натоваря за да видя дали работят вентилаторите също така и как да проверя рам  паметта дали не ми прави тя проблема.Благодаря ви предварително
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.