Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Събираме, стари работещи или леко повредени или компютри, лаптопи, таблети, телефони, принтери, дискове, клавиатури, мишки, монитори, колонки, камери, USB устройства, телевизори и приемници за цифрова телевизия. Те ще бъдат реставрирани и подарявани на домове, училища и нуждаещи се семейства, които нямат средства да закупят. Изпращането по куриер ще бъде за сметка на тези които ни ги изпращат или лично предаване.

Ако попаднат при нас  по-скъпи истройства, ще бъдат продавани, като средствата от тях ще бъдат изпращани на бедни, нуждаещи се от лекарска помощ или специални лекарства.
Ще публикуваме снимки и клипове в нашата фейсбук страница и уебсайт, на всяко извършено дарение. При изпращане на пари към банкови дарителски сметки, ще приложим снимано копие на банковия ордер за извършения превод.

Надяваме се да намерим много благородни хора! Благодарим! Благодарят ви и бъдещите усмихнати лица!

С позволение на администратоите, мога да публикувам линк, към публикацията в сайта ни. Ще се радваме на разпространение и помощ.

Това не е реклама идеята е обмисляна доста преди това с което започнахме да се занимаваме в IT сверата. Резултатите ще са налице и ще бъдат показани, както дарителите, така  и свършените дела.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 26.06.2016 г. в 0:45, callpchelp написа:

Резултатите ще са налице и ще бъдат показани, както дарителите, така  и свършените дела.

И след близо година къде са резултатите показани

:rolleyes:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, haidukpikaso написа:

Мисля, че има друга тема, където е показано какво при кого е отишло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, haidukpikaso написа:

Можеше ли да не се обадиш с твоя хипер-мега-хейтизъм-негативизъм... Лиспваше ми... :D

преди 10 минути, A.com написа:

Мисля, че има друга тема, където е показано какво при кого е отишло.

преди 7 часа, Atanas Pachov написа:

колко Уеко повредени ?

Тази тема не е активна, бях забравил че я има, при някое от поредните обновявания на форума, ми изчезна от профила, аз съм я писал, но не ми излизаше в профила и така си остана.... Тази тема може да бъде премахната :). За подробности последвайте тази тема

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, callpchelp написа:

Можеше ли да не се обадиш с твоя хипер-мега-хейтизъм-негативизъм...

ми ти като имаш амнайсе иляди теми

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, haidukpikaso написа:

ми ти като имаш амнайсе иляди теми

Ем ''  к'о да напраа ''... Тъй се случи :D:D:D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от BWB. Eclipto
      Търся помощ за курсовата си работа по програмиране, защото отсъствах близо два месеца поради операция, а не се имам с колегите си.
      задачата гласи :"Съставете алгоритъм и напишете програма за въвеждане координатите на точки и извеждане на екрана координатите на онези от тях, които не лежат в защрихованата област.Въвеждането се прекратява, когато броят на въведените точки стане най-малко М и броят на лежащите в защрихованата област стане N."

помощ!!
    • от nikchas
      Здравейте!
      От известно време се чудя как мога да си направя собствена марка, да речем за тениски ? Какво е нужно да знам и да направя ? Целта ми е нещо от сорта на print on demand системата само че да се намери солиден спонсор на продукти. Ще съм благодарен ако ми помогнете. 
    • от ganimed
      Реших да сменя монитора Samsung Sync Master 710N с друг вече широкоекранен wide-screen монитор, отново Samsung Sync Master с нативна резолюция 1680x1050 
      но се появи ужасно досаден проблем, който на всичко отгоре не се проявява всеки път а на случаен принцип и доста често, а от скоро забелязах и след излизане от full screen в YouTube.
      ОС -Windows 10; видео - вграденото; чип-сет - B75; CPU - Intel® Pentium® Processor G860 (3M Cache, 3.00 GHz). 
      Драйверите на видеото бяха преинсталирани многократно и с най-различни версии, бяха ползвани допълнителни програмки за пълно деинсталиране на видео-драйвера. С вградения драйвер, с драйверите от помощника от сайта на Intel. с много рестарт и ... ядец - проблемът остава.
      Разтегнатия екран се изразява в това, че резолюцията е някаква по малка от нативната и зададена 1680x1050 следствие на което иконите са по големи а лявата и дясната час на екранното поле са извън видимата област.
      Търсих решения в гугъл варианти на много подобни или приблизителни случай но никое тяхно решение не ми помогна.
      Как излизам от ситуацията когато се появи? Отварям screen resolution избирам някаква друга все едно каква, после Applay и след като ме попита ОК или cancel се отказвам с cancel и воала - нативаната резолюция от 1680x1050 се възвръща. Понякога не става така с cancel та се налага да избера ОК вместо cancel и след това наново резолюцията която трябва.
      По някаква идиотска причина не си запомня зададената резолюция. Вече започнах да се съмнявам и в хардуера на монитора... нима е възможно???
      Пробвах да го направя да се хибернира вместо да влиза в стендбай но без резултат. Крайното решение е да се забрани приспиването, но смяната юзера и излизане от full screen в YouTube остава и това не ме устройва.
      Къде да копая?
    • от nisanx
      Здравейте!Трябва ми помощ направих две програми обаче незнам как да ги слея в 1 програма,по такъв начин че да не се промени нищо.И да ми изведе двете програми една под друга на команд пропта! Нов съм в програмирането затова ще се радвам ако ми помогнете да ги слея.
      #include <iostream>
      #include <stdlib.h>
      #include <time.h>
      using namespace std;
      #define N 30
      int A[N], n, i;
      void inputkeyboard()
      {
          do
       {
           cout<<"\n Razmer na masiva: ";
           cin>>n;
       }
       while (n<0 || n>N);
          for (i=0; i<n; i++)
          {
            cout<<"\n A["<<i+1<<"] = ";
            do
            {
              cin>>A;
            }
            while (A<100 || A>999);
          }
      }
      void inputrandom()
      {
          srand(time(0));
             do
       {
           cout<<"\n Razmer na masiva: ";
           cin>>n;
       }
       while (n<0 || n>N);
          for (i=0;i<n;i++)
          {
          A =100+rand()%900;
          }
          for (i=0;i<n;i++)
          {
              cout<<"\n A["<<i+1<<"] = "<<A;
          }
      }
      int main()
      {
          inputrandom();
          int P[10] = {};
          int p, max;

for (i=0;i<n;i++)
          {
              P[A%10]++;
              p= A/10;
              P[p%10]++;
              P[p/10]++;
          }

max = -1;
          for (i=0;i<10; i++) 
              if (P>max) 
                  max=P;

for (i=0; i<10; i++)
              if (P==max) 
                  cout <<"\n Nai-chesto sreshtanata cifra e " << i << "  " << max << " broia\n";

system("pause");
          return 0;
      }
      //това е първата програмка//

#include <iostream>
      using namespace std;
      int array[] = { 151,152,123,694,255,956,427,218,769,320 };
      int count = sizeof(array) / sizeof(int);
      int first(int an_array[],int  members)
      {
      int a, j, b, *T;

T = new int [members];

for (a = 0, j = 0; a < members; a++)
               {
                       b = an_array[a]; 
                       if (b % 2)
                              T[j++] = b;
               }
               for (a = 0; a < members; a++)
               {
                       b = an_array[a]; 
                       if (!(b % 2))
                              T[j++] = b;
               }
               cout << "\n\nIztinskiqt masiv e:\n"; 
               for (a=0;a<members; a++)
                       cout << an_array[a] << " ";
               cout << "\n\nV nachaloto sa nechetnite a sled tqh chetnite:\n"; 
               for (a=0;a<members;a++)
                       cout << T[a] << " ";

cout << endl;
               delete [] T;
      }
      main()
      {
                first(array,count);

system("pause");
                return 0;
      } //а това е втората програмка//
      Благодаря ви предварително !!

• от Емилиян Маринов
      Здравейте преди няколко дни се сдобих със стар монитор SyncMaster 753s, който работи, но просто не ми трябва втори монитор, а не искам и да го изхвърлям. Затова се чудех дали не мога да си направя нещо от него. Ако имате някакви идей ще се радвам да ги чуя. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.