Премини към съдържанието
I love anime

Въпрос за Cd Player за кола

Препоръчан отговор

Здрасти,решил съм да сменям Cd то на колата с друго,тя е Opel Corsa 1,2 1994 година,харесах си един модел,но не знам дали ще стане - http://www.aliexpress.com/item/Car-Stereo-LCD-Audio-Headunit-Radio-SD-FM-USB-MP3-Player-AUX-Non-CD-Reader-Black/32582998699.html?ws_ab_test=searchweb201556_8%2Csearchweb201602_5_10037_10017_405_507_10032%2Csearchweb201603_2&btsid=d9479584-89b9-4c50-b763-53fd9f90817a

мисълта ми е да сменя сегашното вече остаряло Cd,със това,но не знам дали ще стане като цяло и дали има смисъл да го поръчвам,в колата всичките колони са си оригинални

ПС:До колкото виждам може да се сложи да свири от Cd карта,надявам се не съм се излъгал,или дайте някое предложение от вас до 25 долара :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз лично не препоръчвам този тип боклуци. С такива е пълно и в българските магазини. Качеството на звука е под всякаква критика, а радио тунера е направо жалка картинка. Действително почти всички модели в последните години четат от флашка и СДкарта.

Не мога да препоръчам конкретен модел, но във всички случаи ще трябва да подготвите 100+ лв, което пък до някаква степен се обезмисля предвид стойността на самия автомобил. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както многократно съм писал - трансмитер за 10 лв и още толкова за карта и ще свири дни без да повтори. Дори и дистанционно има. Не осакатявай колицата с китайски ла**а.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прочети този коментар: http://www.opelclub.bg/index.php?showtopic=61987&st=200&p=1236721&#entry1236721

Аз нямам път до София в близко бъдеще иначе ще се възползвам от услугите на човека. Февруари месец ми предложи такива цени:

- цената е 80лв за вариант без управление на дисплея и 100лв с управление на дисплея.

Сега нещата може да са се променили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 29 юни 2016 г. в 1:08, Филипов написа:

Както многократно съм писал - трансмитер за 10 лв и още толкова за карта и ще свири дни без да повтори. Дори и дистанционно има. Не осакатявай колицата с китайски ла**а.

А от къде идват според теб СД-тата на нашият пазар?

Аз лично съм си харесал това

http://www.aliexpress.com/item/BEST-In-Dash-Bluetooth-Wireless-Car-MP3-Player-Stereo-Audio-FM-Aux-Input-Receiver-SD-USB/32628756491.html?spm=2114.01010208.3.263.mQeO87&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_2_10017_405_404_301_507_10040,searchweb201603_7&btsid=bae9c9a2-0777-49f4-9ef5-ae8ee68dff20

поне на думи има блутуут, с което може да прекарваш телефоните разговори през говорителите на автомобила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вместо да взимаш този от Китай, разгледай в техно бакалиите има евтини /до 50 лева/ CD-та за кола от марките NEO, SANG, Diva, Thunder, Crown и др. подобни. Поне ще имат 2-3 години гаранция и при дефект ще имат сервиз, което си е плюс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 03 юли 2016 г. в 10:26, velinsl написа:

А от къде идват според теб СД-тата на нашият пазар? Аз лично съм си харесал това http://www.aliexpress.com/item/BEST-In-Dash-Bluetooth-Wireless-Car-MP3-Player-Stereo-Audio-FM-Aux-Input-Receiver-SD-USB/32628756491.html?spm=2114.01010208.3.263.mQeO87&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_2_10017_405_404_301_507_10040,searchweb201603_7&btsid=bae9c9a2-0777-49f4-9ef5-ae8ee68dff20 поне на думи има блутуут, с което може да прекарваш телефоните разговори през говорителите на автомобила.

NEO CMR1510 съм имал. Взех го за 30лв с 2 години гаранция. Карах го 1 година и го продадох на един циганин за 20лв. Свиреше от карта, свиреше от флашка. Радиотунера ми беше посредствен, ловеше но за места със слаб сигнал беше зле. Звукът от тонколоните, който ще ти изкара не е дискотека като със стъпало, но на тая корса повече не й трябва. Качеството на звука е по-добро от това на трансмитер със сигурност.
    Ако ще взимаш китаец, купувай го от България, от някоя верига като Техномаркет, да има някаква гаранция. Че съм виждал хора да си купуват от продавалника внесени китайчета, които не работят дълго, а като нямат гаранция - оплачи се на арменският поп.

на 29 юни 2016 г. в 1:08, Филипов написа:

Качеството на звука на трасмитер е свинщина и съм си купувал 3-4 на цена между 10 и 20лв. Първият дисплеят му спря да работи лятото, после целият спря. Вторият си изгоря без причина. След това имах един, който сам усилваше и намаляваше звука - постоянно глъхнеше. След това имах един който сам си сменяше честотата. На най-върлия си враг няма да му подаря такова нещо. Трансмитер може да работи, ако си го направиш ти. Защото трасмитерите по 20лв ги взимат за 1лв от китай - сам сметни колко са качествени.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 08 юли 2016 г. в 17:12, simtech написа:

Ако ще взимаш китаец, купувай го от България, от някоя верига като Техномаркет, да има някаква гаранция. Че съм виждал хора да си купуват от продавалника внесени китайчета, които не работят дълго, а като нямат гаранция - оплачи се на арменският поп.

Струва си да помисля над този съвет.

Техно-веригите не ги ли взимат от там също?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, velinsl написа:

Струва си да помисля над този съвет.

Техно-веригите не ги ли взимат от там също?

Дори и от там да ги взимат техно-веригите ти дават гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.