Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да напиша тази история, защото смятам че имам нужда от подкрепа и разбиране, от утеха и приятел. Живях тежък и труден живот още от малка, никога не съм имала много приятели, а и дори да имах, те често ме предаваха, разочароваха и забиваха нож в гърба. Винаги съм била с добро сърце и често са се възползвали от това, раздавала съм се за другите а те накрая ме използваха и злоупотребяваха с доверието и добротата ми. Винаги аз съм била тази която се е раздавала повече и в приятелствата и във връзките. Така и не успях да намеря своята сродна душа както в приятелствата така и в любовта вечно се чувствам самотна. Всеки разбира нещата по свой начин, всеки е с теб до време а после те забравят и зарязват. Така се случва и с мен постоянно и не мога да разбера защо. Наскоро имах приятел който уж много ме обичаше аз също го обичах, но имахме доста проблеми и несходства в характерите, често се карахме, но любовта държеше връзката ни. Докато той не реши да ме предаде и изостави без дори да ми даде адекватни причини и обяснения, просто му омръзнах и егото му надделя над чувствата и ме изостави, градяхме мечти и бъдеще заедно, но той заряза всичко. Избра да се забавлява и гледа своят живот. След него се опитвах да завързвам нови запознанства, но съм много разочарована от днешните момчета, защото почти не останаха свестни такива и се питам докога добротата ще се смята за слабост и нормалните за луди а пошлостта и простотията ще се смятат за нещо нормално. Какво се случва в този объркан свят и защо е толкова трудно да се намери един нормален и свестен човек със ценности, който да уважава другия, да се съобразява с него и чувствата му, да е загрижен и да е с добро сърце. Докога такива като мен ще страдат сами в ъгъла а лошите ще са щастливи и ще живеят добре. Не издържам повече, искам да открия своята сродна душа, човекът който няма да ме предаде и в най-трудните и тежки моменти.

Редактирано от Lovely_kiss (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубава ли си поне да знам дали да чета? Колко можеш да изпиеш и на колко си години, за да знам как да отговарям писмено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Света не е объркан. Проблема е в теб. Ето част то това, което си написала:"  Наскоро имах приятел който уж много ме обичаше аз също го обичах, но имахме доста проблеми и несходства в характерите, често се карахме, но любовта държеше връзката ни."  - Такова животно няма. Няма как да има любов при "уж, проблеми, несходства, караници". Съвсем естествено е че ще се разделите.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, サムライオートバイ написа:

Хубава ли си поне да знам дали да чета? Колко можеш да изпиеш и на колко си години, за да знам как да отговарям писмено?

Не е възпитано да се пита дама за годините. Което ми напомня ,преди години се запознах с една хубава девойка от Петербург ,и от пусто любопитство я попитах "Сколько тебе лет?" ,на което ми отговори с "Уже можно". Ха ха ха

Иначе съм съгласен ,че в днешно време е трудно да се намери свестен човек и от двата пола. Масово в съвременните българи се наблюдава дефицит на духовни и морални ценности. Единствената им ценност е материалната. 

П.С. Такива неща не е хубаво да се споделят в публични форуми ,защото рискувате да станете център за подигравки и подобни. Всякакви хора има все пак. Подобни теми са част от вашия ЛИЧЕН живот и най-добре да ги споделяте с хора ,на които поне малко може да се разчита ,а не публично. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 25 минути, サムライオートバイ написа:

Бе, ти добре се "буташ", но да не излезе някой отчаян, а не отчаяна, че тогава.......!:))))) Знаеш как е в Интерент пространството!

Ако пък трябва да пиша по темата, то това за момчетата е валидно и пропорционално за момичетата! 
    Не един път съм писал, че търсите неподходящите на неподходящото място и по неподходящия начин!!!!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"дама" от де знаеш че не е някоя 12-15 годишна лигла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 минути, サムライオートバイ написа:

"дама" от де знаеш че не е някоя 12-15 годишна лигла.

То ... и за пола не можеш да си сигурен - може да е лигльо (на неопределена възраст)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еей, изплашихте момичето/жената, момчето или каквото там е. :biggrin: Тъкмо мислех да се изповядам и аз, ама вече не смея :P

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 25 минути, jhoro написа:

То ... и за пола не можеш да си сигурен - може да е лигльо (на неопределена възраст)

Точно. Някой изобщо прочете ли какво беше написала тя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

„Свестният човек търси недостатъците в себе си, а глупавият – в другите.“

Това не знам където го бях прочел, но е напълно вярно. Така че... Имаме още много да учим.

Утеха имаш. По този повод приятел може да срещнеш във всеки от нас. Но въобще не прави крайни изказвания. Или поне не се взимай на сериозно.

Редактирано от bornofash (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До къде е стигнал света да си решава любовни проблеми във форум.... Очаквам скоро да има статии и за виртуалната ( демек нереална ) любов, както и такава със електронни несъщества тип говорещата ''Сири''........... Светът отива подяволите..., само това знам и мога да кажа....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, callpchelp написа:

До къде е стигнал света да си решава любовни проблеми във форум.... Очаквам скоро да има статии и за виртуалната ( демек нереална ) любов, както и такава със електронни несъщества тип говорещата ''Сири''........... Светът отива подяволите..., само това знам и мога да кажа....

То това не е отсега, а и такива теми ще има свъвсем скоро. Светът не отива по-дяволите. Светът става все по неграмотен. Хората нямат база за сравнение и да се учат. 

Другото нещо, което се насажда умишлено е човек да не гледа себе си, а винаги да си бърка носа в работата на другите. Погледни за пример запунките и въобще предаванията, които се дават по телевизията. Там има само такива неща. Та съвсем нормално е на постващата живота да тръгне по същия начин.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Емил Костов написа:

То това не е отсега, а и такива теми ще има свъвсем скоро. Светът не отива по-дяволите. Светът става все по неграмотен. Хората нямат база за сравнение и да се учат. 

Другото нещо, което се насажда умишлено е човек да не гледа себе си, а винаги да си бърка носа в работата на другите. Погледни за пример запунките и въобще предаванията, които се дават по телевизията. Там има само такива неща. Та съвсем нормално е на постващата живота да тръгне по същия начин.

Да, де... демек отива подяволите...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 36 минути, callpchelp написа:

Да, де... демек отива подяволите...

Ъхъ ... че и малко отатък. Те и дяволите ще избягат.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега пак изчетох написаното от авторката! Последното изречение звучи, като позив за запознанство в сайт / форум!

Тогава :inlove1: :bar2: !!!!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Lovely_kiss написа:

Не издържам повече, искам да открия своята сродна душа, човекът който няма да ме предаде и в най-трудните и тежки моменти.

Не че искам да те отчайвам още повече, ама се случва много рядко човек да открие сродна душа. Радвай се на нещата, които обичаш, пък тя сродната душа сама ще ти изскочи отнякъде, без да я търсиш :) 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаш какво да учиш от живота преди да се намери любовта. Най-важното което не си научила е да ГЛЕДАШ с АКЪЛА СИ, вместо с очите си. Не не ми казвайй че можеш да гледаш. Трябва да се научиш да бъдеш себе си, доверявай се и гледай какво ще направят хората с доверието ти. ТАКА СЕ ИЗБИРАТ ПРИЯТЕЛИ. А любовта се търси ТАМ КЪДЕТО ТИ НЕ СИ ТЪРСИЛА. Там където гледаш сега, виждаш и избираш само нещастието, НО НЕ ГО ОСЪЗНАВАш. Изпитвай хората на макс. Наблюдавай всеки един детайл, разбери че когато намериш твоята половинка, тя ще е различно от всичко което си срещала да сега у мъжете с които си била! Може да е дори пълната ти противоположност. Всичко трябва да е взаимно.. и тн. Имаш да учиш, мързи ме да ти обяснявам повече :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 28 минути, callpchelp написа:

Имаш какво да учиш от живота преди да се намери любовта. Най-важното което не си научила е да ГЛЕДАШ с АКЪЛА СИ, вместо с очите си. Не не ми казвайй че можеш да гледаш. Трябва да се научиш да бъдеш себе си, доверявай се и гледай какво ще направят хората с доверието ти. ТАКА СЕ ИЗБИРАТ ПРИЯТЕЛИ. А любовта се търси ТАМ КЪДЕТО ТИ НЕ СИ ТЪРСИЛА. Там където гледаш сега, виждаш и избираш само нещастието, НО НЕ ГО ОСЪЗНАВАш. Изпитвай хората на макс. Наблюдавай всеки един детайл, разбери че когато намериш твоята половинка, тя ще е различно от всичко което си срещала да сега у мъжете с които си била! Може да е дори пълната ти противоположност. Всичко трябва да е взаимно.. и тн. Имаш да учиш, мързи ме да ти обяснявам повече :)

Пропусна да обавиш освен всичко да знае че добрият секс, не означава любов. Т.е. да не мисли с оная си работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Lovely_kiss написа:

Много нещо за четене

Имаш ли профил в сайт за запонзнанства за възрастни и дали си наистина поне на 18 години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте

Здравей. Позната история, но доколкото мога да разбера още си много млада, за да се отчайваш. Сигурен съм, че ще срещнеш правилния човек. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Цитат

1.никога не съм имала много приятели, а и дори да имах, те често ме предаваха, разочароваха и забиваха нож в гърба. 2.Винаги съм била с добро сърце и често са се възползвали от това, раздавала съм се за другите а те накрая ме използваха и злоупотребяваха с доверието и добротата ми. Винаги аз съм била тази която се е раздавала повече и в приятелствата и във връзките.

По първа точка потърси ли вината в себе си? Средата няма да се промени заради теб! Или я сменяш или се адаптираш!

По втора точка по този начин ще ти се качат на главата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прочетох най-накрая първото мнение. Щях да заспя, но успях.

Някой, някъде беше казал или умираш млад, красив и добър (желателно до 40 години) или остаряваш и показваш истинското си лице и това че всъчщност си стар,грозен гадняр. Нещо подобно беше, но с по-красиви думи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно защото се държиш така си скучна показваш слабост, елементарна. Тря има елемент на изненада! Оскуби едно момче, ритни го! Ако те нападат словесно как реагираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, реших да напиша тази история, защото смятам че имам нужда от подкрепа и разбиране, от утеха и приятел. Живях тежък и труден живот още от малка, никога не съм имала много приятели, а и дори да имах, те често ме предаваха, разочароваха и забиваха нож в гърба. Винаги съм била с добро сърце и често са се възползвали от това, раздавала съм се за другите а те накрая ме използваха и злоупотребяваха с доверието и добротата ми. Винаги аз съм била тази която се е раздавала повече и в приятелствата и във връзките. Така и не успях да намеря своята сродна душа както в приятелствата така и в любовта вечно се чувствам самотна. Всеки разбира нещата по свой начин, всеки е с теб до време а после те забравят и зарязват. Така се случва и с мен постоянно и не мога да разбера защо. Наскоро имах приятел който уж много ме обичаше аз също го обичах, но имахме доста проблеми и несходства в характерите, често се карахме, но любовта държеше връзката ни. Докато той не реши да ме предаде и изостави без дори да ми даде адекватни причини и обяснения, просто му омръзнах и егото му надделя над чувствата и ме изостави, градяхме мечти и бъдеще заедно, но той заряза всичко. Избра да се забавлява и гледа своят живот. След него се опитвах да завързвам нови запознанства, но съм много разочарована от днешните момчета, защото почти не останаха свестни такива и се питам докога добротата ще се смята за слабост и нормалните за луди а пошлостта и простотията ще се смятат за нещо нормално. Какво се случва в този объркан свят и защо е толкова трудно да се намери един нормален и свестен човек със ценности, който да уважава другия, да се съобразява с него и чувствата му, да е загрижен и да е с добро сърце. Докога такива като мен ще страдат сами в ъгъла а лошите ще са щастливи и ще живеят добре. Не издържам повече, искам да открия своята сродна душа, човекът който няма да ме предаде и в най-трудните и тежки моменти.

Изключително много ЕГО има в оплакването ти от живота. Най-общо казано - ти се смяташ за "света вода" а другите са грешниците и виновните за твоите житейски несполуки. Той че света наистина е объркан - объркан е! Но докато не погледнеш първо себе си и своята си вина, а не да търсиш вината винаги в другия, то животът ти все такъв ще бъде и все ще си сама. Вината е наистина в теб самата.

С няколко думи - промени се и ще видиш как бързо ще намериш човека за теб.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.