Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам вкъщ пет излишни литра формалин. Предложете за какво мога да го използвам? Нямам почви за обеззаразаване. Друго освен дезинфекция на крака , подмишници и обувки не мога да измисля. Чета че е добро ароматизиращо и дезинфекционно средство. Мисля и да балсамирам нещо, но не знам какво. 

Ами да речем дезинфекция на съдове, подове , бельо, санитарен фаянс, контейнери за отпадъци, кухненски плотове, дръжки на врати,канали?

Редактирано от chakracleaner (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Формалинът да е добро ароматизиращо средство с тая гадна миризма?. Със сигурност не искаш да го дишаш. Не е хубаво да попада и на кожата, защото е корозивен и може да предизвика алергични реакции. За капак е и канцерогенен. Не съм чул някой да го ползва за битови цели, така че по-добре далече от дрехи и особено кухнята. От изброените - канали и контейнери за отпадъци, ама последните да не са у вас.

Редактирано от Гемето (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирше остро,но се справя добре със неприятните миризми. Обувкте ми смърдяха на бежански лагер, но след като ги намазах не миришат изобщо. Формалинът е перфектен за смърдящи крака и обувки и за консервиране на мъртъвци в жегите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, chakracleaner написа:

Имам вкъщ пет излишни литра формалин. Предложете за какво мога да го използвам? Нямам почви за обеззаразаване. Друго освен дезинфекция на крака , подмишници и обувки не мога да измисля. Чета че е добро ароматизиращо и дезинфекционно средство. Мисля и да балсамирам нещо, но не знам какво. 

Ами да речем дезинфекция на съдове, подове , бельо, санитарен фаянс, контейнери за отпадъци, кухненски плотове, дръжки на врати,канали?

Формалинът е тъканна отрова,убива всичко,добър дезинфектант.Можеш да го предложиш на пчелари и хора,които гледат гъби.Знам и много други приложения,но те са доста специфични и изискват умения и познания.Не го препоръчвам за " смърдящи крака ".Никога съдове за храна-силно канцерогенен.Дори и формалдехида,както и пушените храни.

Редактирано от Воробянинов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Русия продават лекарство съдържащо формалин срещу хиперхидроза: http://lokidefer.jimdo.com/2015/12/30/формидрон/?mobile=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, chakracleaner написа:

Имам парадонтоза. Ще се натровя ли ако намажа венците си с формалин?

Мажи не бой се.
От кога почна да се притесняваш за здравето си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да се самоубия с формалин. Ако изпия две чаши от по 200 мл ще е достатъчно ли за да отида в Хадес?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, chakracleaner написа:

Ако изпия две чаши от по 200 мл ще е достатъчно ли за да отида в Хадес?

Пробвай с 2x200 водка.Ще е по-забавно.

Майтапа до тук! Ако ти е мръднала чивията или имаш проблеми иди на психолог.

С формалин "лекуват" само трупове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Психиатрите са безполезни, от психотропнит

преди 41 минути, аm-аm написа:

Не.

Лъжеш. Защо не? В интернет прочетох че 2 унции са достатъчни за да убият човек. Обърнах унциите в грамове и се получиха около 60 г. Тоест 60 мл. 200 мл са предостатъчно.

преди 21 минути, Only Fools and Horses написа:

Пробвай с 2x200 водка.Ще е по-забавно.

Майтапа до тук! Ако ти е мръднала чивията или имаш проблеми иди на психолог.

С формалин "лекуват" само трупове.

Психиатрите са безполезни, от психотропните илачи получих само странични ефекти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, chakracleaner написа:

Тоест 60 мл. 200 мл са предостатъчно.

Какво чакаш? Аз ли да дойда да ти ги налея в устата ?
Ти в този форум един пост нямаш къде не е свързан с опиати и отровни за здравето медикаменти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, chakracleaner написа:

Лъжеш. Защо не? В интернет прочетох че 2 унции са достатъчни за да убият човек. Обърнах унциите в грамове и се получиха около 60 г. Тоест 60 мл. 200 мл са предостатъчно.

Само на теория. Може организма ти да го понесе и само да се мъчиш. Аз бих ти препоръчал скок във вулкан или излизане в космоса без скафандър. Другото се лекува с гипс и промивка, само ще се осакатиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешиш ,защото ще го комбинирам със няколко опаковки clomipramine и sertraline и скок от 6-тия етаж.

Хапчета+формалин+скок - тройна комбинация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Югославската стюардеса Весна Вулович пада от 10 160 м и оцелява. А и като повърнеш ще си готов за бинтоване и хранене през сламка 2 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, chakracleaner написа:

Грешиш ,защото ще го комбинирам със няколко опаковки clomipramine и sertraline и скок от 6-тия етаж.

Хапчета+формалин+скок - тройна комбинация!

Ще ви помоля ако ще се самоубивате да не го правите обществено достояние. Живота си е ваш и правете с него каквото пожелаете. Колкото до това за какво се използва формалина Google не хапе. Ето ви примерен материал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си правя каквото си искам, пръдльо! Аз съм най-добрият правач на неща в целия свят! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...