Премини към съдържанието
adersa

Проблем при връщане на слушалки

Препоръчан отговор

Появи се проблем при връщане на слушалки за телефон . Вчера си купих два чифта слушалки обаче се оказаха менте . Дадох 8 лв . Пускам ги на тела едвам се чувам няма нито бас и хубав звук и реших да ги върна днес . Обаче момчето ми каза , че може да вземе само единия чифт тъй като не съм го разопаковал . Е аджиба нали трябваше поне единия да разопаковам да ги тествам . Казах му ще ги опаковам и той каза не става така .Къде е проблема тук в мене или в него искам си 8 те лв  . Януари месец взех мишка от офис  1 и ми я смениха с нова . Но тука с слушалките ударих греда  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На хубави търговци си попаднал...
    Питай ги за 8лв. трябва ли да се виждате в съда и/или да ги посещават Защитата...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми незнам иска само да ми вземе единия чифт а другия неще ... Май до КЗП ще се стигне .

Нали все пак трябваше единия да ги пробвам нито съм ги развалил нищо .После започна с оправдания , че звуковата карта на тела била слаба . И аз викам тъй ли едната слушалка на старите ми се чува по добре от тия /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, adersa написа:

Появи се проблем при връщане на слушалки за телефон . Вчера си купих два чифта слушалки обаче се оказаха менте . Дадох 8 лв . Пускам ги на тела едвам се чувам няма нито бас и хубав звук и реших да ги върна днес . Обаче момчето ми каза , че може да вземе само единия чифт тъй като не съм го разопаковал . Е аджиба нали трябваше поне единия да разопаковам да ги тествам . Казах му ще ги опаковам и той каза не става така .Къде е проблема тук в мене или в него искам си 8 те лв  . Януари месец взех мишка от офис  1 и ми я смениха с нова . Но тука с слушалките ударих греда  .

Това сериозно ли е ?
    Какъв бас и хубав звук си очаквал за 8 лв ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми видяха ми се хубави , а и старите вече умират но за сега вършат работа , а аз тапи не искам и търсих нещо подобно на старите . После той ми предложи едни за 12 лв вадели хубав бас и звук и викам ще доплатя само 2 3 лв но не стана човека си иска само първич чифт . Представих касов бон както си е по реда после той погледна на компа кога съм ги взел и така .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости. За 8 лева - 2 чифта слупалки. Че ти само леко да ги тръснеш и те са за боклука, жичките вътре просто се прекъсват.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купувал съм евтини слушалки наистина има качествени но тия ...

преди 21 минути, Емил Костов написа:

Не се занимавай с глупости. За 8 лева - 2 чифта слупалки. Че ти само леко да ги тръснеш и те са за боклука, жичките вътре просто се прекъсват.

Той ги пробва тия , които съм тествал но не иска да ги вземе ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 минути, adersa написа:

Няма и да ги вземе, ами и формата му ще фалира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Емил Костов написа:

Няма и да ги вземе, ами и формата му ще фалира. 

Добре но как така офис 1 ми взеха мишката като преди това съм я тествал и разопаковал в нас и ми я смениха с нова :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 29 минути, adersa написа:

Предполагам ти е дал касова бележка и е казал, че при дефект може да ги върнеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, adersa написа:

Добре но как така офис 1 ми взеха мишката като преди това съм я тествал и разопаковал в нас и ми я смениха с нова :)

Абе кажи кой е този некоректен търговец най-сетне ! За Офис-1 разбрахме.
    Поне ще предпазиш бъдещи лековерни жертви от набутване.
    Не си ли се дразнил, когато съобщават по ТВ за фирми, продаващи развалени храни и не им съобщават имената ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 24 минути, Емил Костов написа:

Предполагам ти е дал касова бележка и е казал, че при дефект може да ги върнеш?

Така е даде ми и ми каза ако има нещо нередно ела и ще ги сменим

преди 21 минути, Ken написа:

Абе кажи кой е този некоректен търговец най-сетне ! За Офис-1 разбрахме.

Вали компютърс Добрич .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Ken написа:

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, * СТЕФАН * написа:

Шефовете им са в Търново. Намери им телефона и им се обади. Но! Купил си 2 чифта за 8 лева. Хората ти казаха. За 4 лева никъде по света няма да намериш каквито и да било слушалки. Не си струва само писането ти във форума, камо ли да мислиш, че могат да свирят.

Защо да им се обаждам аз ?

Ако искаш ти им се обади.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз исках едни за 12 лв които днеска той ми ги препоръча после му викам ще доплатя и после той каза дай ми само единия чифт , аз викам ще намеря опаковката на стария чифт и ще ги опаковам колкото мога и той каза не става така .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, adersa написа:

Аз исках едни за 12 лв които днеска той ми ги препоръча после му викам ще доплатя и после той каза дай ми само единия чифт , аз викам ще намеря опаковката на стария чифт и ще ги опаковам колкото мога и той каза не става така .

Тези подробности не интересуват никого.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Ken написа:

Защо да им се обаждам аз ?

Ако искаш ти им се обади.

Да, извинявам се. Цитирал съм теб, наместо питащият. Ще го оправя сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 минути, adersa написа:

Така е даде ми и ми каза ако има нещо нередно ела и ще ги сменим

Вали компютърс Добрич .

Шефовете им са в Търново. Намери им телефона и им се обади. Но! Купил си 2 чифта за 8 лева. Хората ти казаха. За 4 лева никъде по света няма да намериш каквито и да било слушалки. Не си струва само писането ти във форума, камо ли да мислиш, че могат да свирят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как си ги купил, на място или през интернет. Ако са закупени през сайта, имаш право да ги върнеш в 14 дневен срок без никакво обяснение от твоя страна. Но ако си ги закупил от магазина при положение че нямат дефект ( те за 8лв. толкова си могат) няма как да си вземеш парите обратно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, jab4o написа:

Как си ги купил, на място или през интернет. Ако са закупени през сайта, имаш право да ги върнеш в 14 дневен срок без никакво обяснение от твоя страна. Но ако си ги закупил от магазина при положение че нямат дефект ( те за 8лв. толкова си могат) няма как да си вземеш парите обратно.

От първия пост не става ли ясно, как ги е купил ?

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, jab4o написа:

Както и да съм ги купил той е длъжен да ми ги смени с нови или да ми върне парите /

Все пак той сам каза ако има нещо ела и ще ги сменим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.