Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Събота (24.09), към 18.30 заповядайте в бирария Халбите 2 да пием по бира, да се видим, запознаем или... просто ако искате да ни напсувате наживо. 

Няма нужда да обяснявате кой ще идва и кой няма да идва, защото ще прави лютеница или ще вари компоти. Просто всички желаещи са поканени. Ако админа е в настроение, ще раздава права на присъстващите. хохохо 

Темата ще е в този раздел до събота. Тук е, за да може да се види от най-активните потребители. хехе 

https://www.google.bg/maps/place/Бирария+Халбите+2+(Halbite+2)/@42.6959437,23.3150486,723m/data=!3m1!1e3!4m12!1m6!3m5!1s0x0:0x36a4e545726d4d7!2z0JHQuNGA0LDRgNC40Y8g0KXQsNC70LHQuNGC0LUgMiAoSGFsYml0ZSAyKQ!8m2!3d42.6956472!4d23.3165804!3m4!1s0x0:0x36a4e545726d4d7!8m2!3d42.6956472!4d23.3165804

Хайде, не се стеснявайте, а зповядайте да поспорим очи в очи за всичко, което искате. Всички да се чувстват поканени. 

П.С. Елате ми повече :))))))

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ostavime написа:

Хайде, не се стеснявайте, а зповядайте да поспорим очи в очи за всичко, което искате. Всички да се чувстват поканени. 

Че Дойдем, Нема Се Пуашиш, Че Отдавна Съм Ти Набрал На Тебе Точно!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Васко ᅠᅠᅠᅠ написа:

Може ли да да дадеш предложение къде може да се нощува на приемлива цена?

Ако Уточниш какво значи приемлива цена?

P.S. https://pochivka.bg/semeyni-hoteli-sofia-t66

Редактирано от Momolord (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Васко ᅠᅠᅠᅠ написа:

Може ли да да дадеш предложение къде може да се нощува на приемлива цена?

Нямам идея да ти кажа. А и наистина, приемлива цена е широко понятие. 

Взимайте жени, деца, приятели... и идвайте :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, ostavime написа:

:crying10: Не'й чес'но... Аз пак ще изтърва екшъна.

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, ostavime написа:

Нямам идея да ти кажа. А и наистина, приемлива цена е широко понятие. 

Ясно...от влака на влака сутринта :D

преди 26 минути, Momolord написа:

Ако Уточниш какво значи приемлива цена?

P.S. https://pochivka.bg/semeyni-hoteli-sofia-t66

Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, ostavime написа:

Събота (24.09), към 18.30 заповядайте в бирария Халбите 2 да пием по бира, да се видим, запознаем или... просто ако искате да ни напсувате наживо. 

Няма нужда да обяснявате кой ще идва и кой няма да идва, защото ще прави лютеница или ще вари компоти. Просто всички желаещи са поканени. Ако админа е в настроение, ще раздава права на присъстващите. хохохо 

Темата ще е в този раздел до събота. Тук е, за да може да се види от най-активните потребители. хехе 

https://www.google.bg/maps/place/Бирария+Халбите+2+(Halbite+2)/@42.6959437,23.3150486,723m/data=!3m1!1e3!4m12!1m6!3m5!1s0x0:0x36a4e545726d4d7!2z0JHQuNGA0LDRgNC40Y8g0KXQsNC70LHQuNGC0LUgMiAoSGFsYml0ZSAyKQ!8m2!3d42.6956472!4d23.3165804!3m4!1s0x0:0x36a4e545726d4d7!8m2!3d42.6956472!4d23.3165804

Тази събота няма да е, защото съм на работа, но ще ти дойда в повече да те видя тогава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интересно събитие , няма как да отида там далекичко ми е , ако може да се щракнете всичките и да постнете снимката във форума за да ви видим :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я Кажете, Ще Става Ли Кютек, Че Цяла Нощ Сексих и Нещо Не Съм Баш У Форма, Та Ще Се Разходя До Фитнеса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да дойда! Мога и да не дойда! Може просто да гледам от някой ъгъл без да се представям! Може и да се представя! :))))

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Azhen написа:

Интересно събитие , няма как да отида там далекичко ми е , ако може да се щракнете всичките и да постнете снимката във форума за да ви видим :D

Много добра идея - малка компенсация за всички възпрепятствани.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва да има полицейско присъствие и жандармерия около бирарията , че ако дойдат тия от темата за онлайн твто ще стане мазало :D 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 41 минути, adersa написа:

Трябва да има полицейско присъствие и жандармерия около бирарията , че ако дойдат тия от темата за онлайн твто ще стане мазало :D 

... мда - и спешно да се възстанови ... БМБ - подразделението за борба с масовите безредици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре Беше, Аз Съм Доволен.

Запознах Се С Хора, Които Не Познавах, Полафихме Си, Посмяхме Се..., Пийнахме По Някоя Бира - Но, Бяхме Малко...

За Съжаление, Някои Хора Си Помислиха, Че На Сбирката Ще Има Напрежение И Се Уплашиха Да Дойдат...

Хора, Отървете Се От Комплексите Си, И Живейте Свободно!

Жената Беше Настинала Нещо И Затова Се Наложи Да Си Тръгнем По-Рано - пак Се Извинявам На Компанията!

Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 часа, Кумчо вълчооо написа:

Мога да дойда! Мога и да не дойда! Може просто да гледам от някой ъгъл без да се представям! Може и да се представя! :))))

И ние те наблюдавахме тайно. Ако беше дошла Червената Шапчица щеше да се представиш, нали?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мдаа, На Срещата На Високо Равнище, Имаше Представители На ФБР, ЦРУ, American Ambassy, Ми-6, КГБ и други...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Momolord написа:

Мдаа, На Срещата На Високо Равнище, Имаше Представители На ФБР, ЦРУ, American Ambassy, Ми-6, КГБ и други...

Само артисти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а 

преди 3 часа, Momolord написа:

Добре Беше, Аз Съм Доволен.

Запознах Се С Хора, Които Не Познавах, Полафихме Си, Посмяхме Се..., Пийнахме По Някоя Бира - Но, Бяхме Малко...

За Съжаление, Някои Хора Си Помислиха, Че На Сбирката Ще Има Напрежение И Се Уплашиха Да Дойдат...

Хора, Отървете Се От Комплексите Си, И Живейте Свободно!

Жената Беше Настинала Нещо И Затова Се Наложи Да Си Тръгнем По-Рано - пак Се Извинявам На Компанията!

Поздрави!

А, дали е така??? Кооой ще докаже / покаже????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кое дали е така? Това, че повечето излязоха страхливци и ги достраша да се покажат на живо ли? Това няма нужда да се доказва, то се вижда. ;) 

Зад клавиатурите и мониторите е едно, на живо друго. Щеше да ми е интересно да се видя с пишещите в темите, но те не пожелаха. Няма нужда от оправдания. ;) Може би следващият път. Браво и благодарности за присъствието на тези, който решиха да се появят и да излязат от анонимност. :) 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 минути, ostavime написа:

Кое дали е така? Това, че повечето излязоха страхливци и ги достраша да се покажат на живо ли? Това няма нужда да се доказва, то се вижда. ;) 

Зад клавиатурите и мониторите е едно, на живо друго. Щеше да ми е интересно да се видя с пишещите в темите, но те не пожелаха. Няма нужда от оправдания. ;) Може би следващият път. Браво и благодарности за присъствието на тези, който решиха да се появят и да излязат от анонимност. :) 

Искаше ми се и на мен да присъствам на сбирката, но не успях да дойда. Имам желание да се запозная с много от Вас.  А това което си казал: "Зад клавиатурите и мониторите е едно, на живо друго. Щеше да ми е интересно да се видя с пишещите в темите, но те не пожелаха." е много точно. Аз никога не съм се крил зад никът си.Нито се притеснявам, че ме познавате. Във форума, много от хората са "велики" В реалността - мижутурки. Макар и малко, сигурно е била приятна срещата.По рано се показваха снимки от срещата. Ако има и сега, поне ще е интересно.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.