Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да ви помоля да отделите няколко минути и да попълните анкетата по-долу. Тя е напълно анонимна. Събраната информация ще бъде използвана за изготвяне на магистърската ми теза на тема "Културният фактор при определяне на маркетинговата стратегия"

Ако проявявате интерес, ще се радвам да споделя с вас резултатите от проучването.

Тук можете да видите и самата анкета.

Предварително ви благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако не съм посещавал Старбъкс какво да отговоря на половината от въпросите?

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм посещавал Старбъкс, но в Зиген - Германия. Пак няма как да правя анкета ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Клиенти на Старбъкс
    Отговорът ви бе записан.
    авторче защо тези анкети така ми миришат на парички в личния ти джоб а не на  магистърска теза 
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Старбъкс не знам какво е, надявам се че дават много пари, за да отидеш в тоя помиярник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това анкета към магистърска теза ли е или неумело прикрита реклама на въпросната верига?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Баси тъпо направената анкета  - ако си отговорил с НЕ на Правили ли сте покупки в Старбъкс? - голяма част от останалите въпроси трябва да отпаднат, а не да стоят задължителни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, уверявам ви, че анкетата ще бъде използвана единствено и само за изготвяне на тезата ми. Нямам нищо общо с конкретната компания. Тя просто е избрана с оглед на това, че действа в глобален мащаб и напасва част от маркетинговия си микс според културните различия на съответния пазар, което е и в основата на разработката. Тъй като не намерих проучване, свързано с профила на българските ѝ потребители, се наложи да направя анкетата. Благодаря за участието и успешен ден :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 3.10.2016 г. в 11:41, elsa_mi написа:

Здравейте, уверявам ви, че анкетата ще бъде използвана единствено и само за изготвяне на тезата ми. Нямам нищо общо с конкретната компания. Тя просто е избрана с оглед на това, че действа в глобален мащаб и напасва част от маркетинговия си микс според културните различия на съответния пазар, което е и в основата на разработката. Тъй като не намерих проучване, свързано с профила на българските ѝ потребители, се наложи да направя анкетата. Благодаря за участието и успешен ден :-)

Това е доста банална теза: "... и напасва част от маркетинговия си микс според културните различия на съответния пазар...". Всеки средно интелигентен индивид, разсъждавайки по пътя на елем. логика, може да го проумее, дори без да изучава тази дисциплина ("Маркетинг"). А пък цяла дипломна да се пише за това е изключително нелепо. Ама като знам какви дипломни защитиха скоро някои колеги и колежки, вече нищо не ме учудва. Нивото в глобален аспект (и в частност в родните университети) е мнооого ниско. С много малки изключения. Но те само потвърждават правилото.

П.П. Поне си се научила да пишеш правилно и да поставяш необходимите препинателни знаци - браво! Днес, за съжаление, грамотното писане все повече се превръща в рядкост.

Редактирано от Фен на кухи лейки (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, Фен на кухи лейки написа:

П.П. Поне си се научила да пишеш правилно и да поставяш необходимите препинателни знаци - браво! Днес, за съжаление, грамотното писане все повече се превръща в рядкост.

грамотното писане не е  знак за интелект. всеки може да го направи стига да иска.

http://nalazvai.com/2015/09/idi-spell-checker/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.