Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предлагайте .. :D Ако някой е гледал 3096 дни, търся нещо подобно, не е лошо да включва ужаси, трилъри, психо и подобни тематики, но главно да се фокусира върху различния начин на живот. Мерси предварително.

ps. Съжалявам, ако има вече такава тема, не съм на правилното място и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То има тема за всеки който търси филм! Няма нужда всеки да пуска отделна тема.

И аз ще очаквам отговорите!;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Alex&Vanko_ написа:

То има тема за всеки който търси филм! Няма нужда всеки да пуска отделна тема.

И аз ще очаквам отговорите!;)

Ми те филми излизат кажи речи всеки ден. В интерес на истината, не мога да предложа нищо, защото и аз търся определена тематика, макар и сериали. Тая година по мои сметки съм изгледал над 300 отделни серии на различни сериали и честно казано, вече ми е малко трудно да търся и избирам нещо. Не разбирам за какво е тая тема, защото не съм гледал тоя филм, който се споменава, но "ужаси, трилъри, психо" ме заинтригува. Дано някой каже нещо по темата, та да не е съвсем безсмислена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Drag me to Hell гледал ли си с циганката?

30 дневна нощ?

Пак не ме втрещяват! Искам още по силен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Drag me to the hell ме заинтригува, ще го гледам, иоределено. пс. Пак казвам, сори ;д чак сега видях, че вече има такава тема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Drag me to Hell гледал ли си с циганката?

30 дневна нощ?

Пак не ме втрещяват! Искам още по силен.

По принцп имам около 1000 часа изиграни с игри, в които трепя зомбита. Не знам кво може да ме втрещи. Просто за мен е ежедневие:

Но пък филмите честноказано са ми леко безинтересни на тая тематика, макар че навремето си гледах доста и то през нощта, та да спя по-спокойно :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кико написа:

Но пък филмите честноказано са ми леко безинтересни на тая тематика, макар че навремето си гледах доста и то през нощта, та да спя по-спокойно :P

Гледай ти един на ужасите и аз да ти изкарам акъла изневиделица и пак ще си говориме!:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кико написа:

По принцп имам около 1000 часа изиграни с игри, в които трепя зомбита. Не знам кво може да ме втрещи. Просто за мен е ежедневие:

Превъртал съм я, даже и The Following :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Alex&Vanko_ написа:

Гледай ти един на ужасите и аз да ти изкарам акъла изневиделица и пак ще си говориме!:biggrin:

О, не може ме стреснеш, не съм на 18. Тогава се стрясках в казармата от ревовете на елените и си слагах щика на Калашника, но честно казано за 18 месеца свикнах  и ми бе най-кеф в мъглата да съм наряд - щото нищо не виждаш и никой не те вижда, което е по-важното. По принцип страх може да има, когато наистина знаеш, че може да ти се случи нещо лошо. Но да гледаш филм и някой да ти изкара акъла...айде стига, не съм жена. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Аз идвам за теб!

Добре изглежда филмчето. 

преди 5 минути, Martyn Stanchew написа:

Превъртал съм я, даже и The Following :D

То превъртане няма. Играеш и играеш и играеш. Стигна ли 250-ти level на кошмар? Аз съм мисля на 39-ти. Трудно се правят по милион и половина точки за следващо ниво. Най-малкото трябва да изтраеш два часа да не те убият. А за това ти трябва време и да не се разсейваш. Не знам кога ще стигна 250-то ниво, но преди малко аха да си купя Dead Island Riptie Definitive, но реших все пак да изчакам някой черен петък. Пък нея съм я превъртал 4-5 пъти, за последно преди 3-4 седмици. като си погледнах статистиката в Steam, игрите със зомбита дето съм играл като часове, са много повече от всички останали шутъри, които също играя понякога. Навремето като бях малък, пра-баба ми ме плашеше с баба Меца в мазата. От тогава постепенно взех да преодолявам страха си да слизам сам в мазата посред нощ и след време се чудех, как така ме е било страх. Виж, от хлебарки и до днес подскачам, особено ако са черни и големи по 5 сантиметра и особено ако паднат от тавана в леглото ми. Нямаш си представа колко бързо скачам :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Кико написа:

Добре изглежда филмчето. 

Жалко че си далеч след като го гледаш да отидеме на гробището в полунощ! Вкъщи знам че е лесно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде аз искам тръпка кой идва с мене! Филмите били блудкави хубу!

Аз ще се скрия ти ще ме търсиш на гробището Кике?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Жалко че си далеч след като го гледаш да отидеме на гробището в полунощ! Вкъщи знам че е лесно!

Ами то лозето ни бе и е точно до гробищата, макар че вече го зарязахме заради циганите. Кажи речи 20 години съм ходил до лозето, като доста пъти съм пълнел вода в гробището. Верно, човек го е страх от тия неща, ама повторенията преодоляват страха. Като се сетя, в 4 от 5 пъти на последните погребения, дето съм бил, съм носел ковчега. За последно края на юли. Мъртвец и гробище едва ли може да ме стреснат. По принцип да, изпитвам ужас от това, че някой ден и някой мен ще носи или пък няма да ме носи, щото няма да ме намерят, ама кво да правя. 

Това тема за ужаси ли стана?

преди 12 минути, Martyn Stanchew написа:

Превъртал съм story-то, не съм се занимавал да минавам левели :D 

Ами то тая зима с излизането на The Following  увеличиха трудността. Това клипче дето дадох по-горе, бе при старата игра. Сега няма как така с един удар да им режеш главите. И точно там е трудността. Иска се повече хитрост. За щастие размазването на главите действа от раз, което е все нещо. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Кико написа:

Това тема за ужаси ли стана?

Нещо да си изпускал или губил там на гробището?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Alex&Vanko_ написа:

Нещо да си изпускал или губил там на гробището?

Виж, трябва да ставам в 5.50. Интересно ми е да си говорим за мъртъвци...дори по едно време прякора ми бе (The) Undertacker, но сори, ще изгледам филма дето препорръча някой ден, а сега просто си допивам бирата и прегръщам възглавницата ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да гледай го и ще намериш някои отговори! It`s just the begining!

Айде аз ще викам духове да видя ко ще ми кажат нещо и ако не тря търсиш добра гадателка в Русе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Martyn Stanchew написа:

...Ако някой е гледал 3096 дни, търся нещо подобно...

Понеже съм го гледал и знам сюжета, веднага се сетих за един подобен - Room(2015)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По зададеното "търсене", мога да препоръчам сериала Black Mirror, като няма особено много актьорска игра в него и самите епизоди не са особено дълги... Показват се винаги сериозни и интересни теми, може би и до някъде доста актуални, нещо, което почти вече не се наблюдава при повечето филми и сериали... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в този драг то хел имаше само една страшна част като циганката падна умряла върху жената и  я олигави  когато го гледах  преди години

в азиатските се срещат доста психо Ju-on: Owari no hajimari / Гняв: Началото на края (2014) не съм го гледал изглежда обещаващ

The Children / Децата (2008) този съм го гледал има интересни работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужаси аз ненавиждам, иначе тези за които сега се сетих и намерих са:

• Самотно място да умреш 2011
  • Форсмажор / Return to Paradise 1998
  • Изкулението Шоушенк 1994
  •  Зеления Път 1999
  • Път към Отмъщение 2002
  • Пътят на Карлито 1993
  • Корабокрушенецът ( "леко фантастичен") 2000
  • Парола Риба Меч (по-скоро екшън)  2001
  • НЕБЕСА 2002
Редактирано от Freem@n
- премахнато повторение в списъка с водещите символи 8-) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става дума за ужаси - пари да ми дават, желания да ми изпълняват - не. ( И НЕ благодаря ! :D)

Гледал съм едиствено някоя част от погрешен завой - евтино изпълнение по лично мнение, и някои части ОТ части на SAW... може би един цял... и

Silen HIll 1 и 2 и " Гората" ми харесват, но те далеч не са като извращенията на филми като "Кубът..." баш ужас ! ( Не съм го изгледал целия, 'f course :D 

Сещам се и как на един "Пророк" 2009 ),(спойлери !) където някакъв терорист ли какъв беше - в затвора си скрива ножче за бръснене между ченето и бузата, като на няколко пъти се порязва разбира се - докато го овладее, и така заколва един и след това не ми се гледа... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Костадин Петков
      Здравейте приятели, 
      знаете ли сайт за връзка с холивудски агенти, които се интересуват от производство на нови филми? Преди време бях попаднал на един, където плащаш 8 долара на идея, а при одобрение възнаграждението е огромно.
    • от karmelitka76
      Не мога да открия как се казва и кой изпълнява песента от филма Откачалки,с която той свършва!Има женски вокали и мъжки рап!Моля помогнете!
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• от krassleto
      Здравейте,
      конфигурацията
      Търся мнение дали е добра тази конфигурация за подарък на възрастни хора (над 55г.), които ще я използват основно за интернет забавления, както съм написал в таговете и много малко за работа (word, excel, ppoint)?
      Също така дали в тази фирма сглобяват частите или ще ми се наложи сам да си ги сглобя?
      Може ли да се вземе нещо по-добро за тези пари и какво Вие бихте купили?
    • от CaptainJord
      Здравейте, мисля че това е една доста интересна тема. Всеки един от нас няма как да не е гледал H2O: Просто добави вода, това е просто един страхотен сериал от нашето детство. Та искам да попитам някой да знае от къде мога да намера в интернет филма и сериала H2O: Просто добави вода и дали го дават по някоя телевизия, много искам да го гледам отново.. Много спомени ми идват само като чуя "H2O"..
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.