Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся филми, които показват живота под различна гледна точка

Martyn Stanchew

Препоръчан отговор

Предлагайте .. :D Ако някой е гледал 3096 дни, търся нещо подобно, не е лошо да включва ужаси, трилъри, психо и подобни тематики, но главно да се фокусира върху различния начин на живот. Мерси предварително.

ps. Съжалявам, ако има вече такава тема, не съм на правилното място и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _Alex&Vanko_ написа:

То има тема за всеки който търси филм! Няма нужда всеки да пуска отделна тема.

И аз ще очаквам отговорите!;)

Ми те филми излизат кажи речи всеки ден. В интерес на истината, не мога да предложа нищо, защото и аз търся определена тематика, макар и сериали. Тая година по мои сметки съм изгледал над 300 отделни серии на различни сериали и честно казано, вече ми е малко трудно да търся и избирам нещо. Не разбирам за какво е тая тема, защото не съм гледал тоя филм, който се споменава, но "ужаси, трилъри, психо" ме заинтригува. Дано някой каже нещо по темата, та да не е съвсем безсмислена. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Drag me to the hell ме заинтригува, ще го гледам, иоределено. пс. Пак казвам, сори ;д чак сега видях, че вече има такава тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Drag me to Hell гледал ли си с циганката?

30 дневна нощ?

Пак не ме втрещяват! Искам още по силен.

По принцп имам около 1000 часа изиграни с игри, в които трепя зомбита. Не знам кво може да ме втрещи. Просто за мен е ежедневие:

Но пък филмите честноказано са ми леко безинтересни на тая тематика, макар че навремето си гледах доста и то през нощта, та да спя по-спокойно :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Кико написа:

Но пък филмите честноказано са ми леко безинтересни на тая тематика, макар че навремето си гледах доста и то през нощта, та да спя по-спокойно :P

Гледай ти един на ужасите и аз да ти изкарам акъла изневиделица и пак ще си говориме!:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Кико написа:

По принцп имам около 1000 часа изиграни с игри, в които трепя зомбита. Не знам кво може да ме втрещи. Просто за мен е ежедневие:

Превъртал съм я, даже и The Following :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, _Alex&Vanko_ написа:

Гледай ти един на ужасите и аз да ти изкарам акъла изневиделица и пак ще си говориме!:biggrin:

О, не може ме стреснеш, не съм на 18. Тогава се стрясках в казармата от ревовете на елените и си слагах щика на Калашника, но честно казано за 18 месеца свикнах  и ми бе най-кеф в мъглата да съм наряд - щото нищо не виждаш и никой не те вижда, което е по-важното. По принцип страх може да има, когато наистина знаеш, че може да ти се случи нещо лошо. Но да гледаш филм и някой да ти изкара акъла...айде стига, не съм жена. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Аз идвам за теб!

Добре изглежда филмчето. 

преди 5 минути, Martyn Stanchew написа:

Превъртал съм я, даже и The Following :D

То превъртане няма. Играеш и играеш и играеш. Стигна ли 250-ти level на кошмар? Аз съм мисля на 39-ти. Трудно се правят по милион и половина точки за следващо ниво. Най-малкото трябва да изтраеш два часа да не те убият. А за това ти трябва време и да не се разсейваш. Не знам кога ще стигна 250-то ниво, но преди малко аха да си купя Dead Island Riptie Definitive, но реших все пак да изчакам някой черен петък. Пък нея съм я превъртал 4-5 пъти, за последно преди 3-4 седмици. като си погледнах статистиката в Steam, игрите със зомбита дето съм играл като часове, са много повече от всички останали шутъри, които също играя понякога. Навремето като бях малък, пра-баба ми ме плашеше с баба Меца в мазата. От тогава постепенно взех да преодолявам страха си да слизам сам в мазата посред нощ и след време се чудех, как така ме е било страх. Виж, от хлебарки и до днес подскачам, особено ако са черни и големи по 5 сантиметра и особено ако паднат от тавана в леглото ми. Нямаш си представа колко бързо скачам :P 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Кико написа:

Добре изглежда филмчето. 

Жалко че си далеч след като го гледаш да отидеме на гробището в полунощ! Вкъщи знам че е лесно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Жалко че си далеч след като го гледаш да отидеме на гробището в полунощ! Вкъщи знам че е лесно!

Ами то лозето ни бе и е точно до гробищата, макар че вече го зарязахме заради циганите. Кажи речи 20 години съм ходил до лозето, като доста пъти съм пълнел вода в гробището. Верно, човек го е страх от тия неща, ама повторенията преодоляват страха. Като се сетя, в 4 от 5 пъти на последните погребения, дето съм бил, съм носел ковчега. За последно края на юли. Мъртвец и гробище едва ли може да ме стреснат. По принцип да, изпитвам ужас от това, че някой ден и някой мен ще носи или пък няма да ме носи, щото няма да ме намерят, ама кво да правя. 

Това тема за ужаси ли стана?

преди 12 минути, Martyn Stanchew написа:

Превъртал съм story-то, не съм се занимавал да минавам левели :D 

Ами то тая зима с излизането на The Following  увеличиха трудността. Това клипче дето дадох по-горе, бе при старата игра. Сега няма как така с един удар да им режеш главите. И точно там е трудността. Иска се повече хитрост. За щастие размазването на главите действа от раз, което е все нещо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, _Alex&Vanko_ написа:

Нещо да си изпускал или губил там на гробището?

Виж, трябва да ставам в 5.50. Интересно ми е да си говорим за мъртъвци...дори по едно време прякора ми бе (The) Undertacker, но сори, ще изгледам филма дето препорръча някой ден, а сега просто си допивам бирата и прегръщам възглавницата ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да гледай го и ще намериш някои отговори! It`s just the begining!

Айде аз ще викам духове да видя ко ще ми кажат нещо и ако не тря търсиш добра гадателка в Русе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Martyn Stanchew написа:

...Ако някой е гледал 3096 дни, търся нещо подобно...

Понеже съм го гледал и знам сюжета, веднага се сетих за един подобен - Room(2015)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По зададеното "търсене", мога да препоръчам сериала Black Mirror, като няма особено много актьорска игра в него и самите епизоди не са особено дълги... Показват се винаги сериозни и интересни теми, може би и до някъде доста актуални, нещо, което почти вече не се наблюдава при повечето филми и сериали... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в този драг то хел имаше само една страшна част като циганката падна умряла върху жената и  я олигави  когато го гледах  преди години

в азиатските се срещат доста психо Ju-on: Owari no hajimari / Гняв: Началото на края (2014) не съм го гледал изглежда обещаващ

The Children / Децата (2008) този съм го гледал има интересни работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужаси аз ненавиждам, иначе тези за които сега се сетих и намерих са:

• Самотно място да умреш 2011
  • Форсмажор / Return to Paradise 1998
  • Изкулението Шоушенк 1994
  •  Зеления Път 1999
  • Път към Отмъщение 2002
  • Пътят на Карлито 1993
  • Корабокрушенецът ( "леко фантастичен") 2000
  • Парола Риба Меч (по-скоро екшън)  2001
  • НЕБЕСА 2002
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за ужаси - пари да ми дават, желания да ми изпълняват - не. ( И НЕ благодаря ! :D)

Гледал съм едиствено някоя част от погрешен завой - евтино изпълнение по лично мнение, и някои части ОТ части на SAW... може би един цял... и

Silen HIll 1 и 2 и " Гората" ми харесват, но те далеч не са като извращенията на филми като "Кубът..." баш ужас ! ( Не съм го изгледал целия, 'f course :D 

Сещам се и как на един "Пророк" 2009 ),(спойлери !) където някакъв терорист ли какъв беше - в затвора си скрива ножче за бръснене между ченето и бузата, като на няколко пъти се порязва разбира се - докато го овладее, и така заколва един и след това не ми се гледа... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от sl1va.m
      Здравейте! Нова съм в този сайт, честно казано си направих регистрация специално, за да питам за имената на два филма, които се опитвам да открия от години и до ден днешен все още не излизат от ума ми! Та случайно открих този сайт, който за момента е последната ми надежда.
      По същество... Първият филм, за чието име не мога да се сетя, не ми дава покой вече над 10 години! Бях го засякла случайно по телевизията, когато бях малка. Та ето какво си спомням: Ставаше дума за една жена, която е била отвлечена като дете от извънземни. Правили са експерименти с нея, след което са я пуснали. Тя е продължила живота си, станала е възрастна, омъжва се и има дете. Впоследствие се оказва, че извънземните са се свързали по някакъв начин с нея по време на експериментите (помня, че постоянно имаше главоболие и ѝ течеше кръв от носа). Та те  разбират, че тя има бебе и го отвличат, тъй като то има нейната ДНК, която по незнайна причина е важна за тях. След години тя има второ дете, което усилено крие. Но когато момченцето става на 6-7 години, извънземните разбират и за него. В опит да го спаси, жената го скрива в къщата на своя братовчед, ако не се лъжа. Помня, че тази къща се намираше насред нищото. Една нощ жената чу странен шум и отиде до стаята на сина си, за да провери какво става, но вратата беше заключена. Тя надникна през ключалката и видя синя светлина, която издигаше детето във въздуха и се опитваше да го изведе през прозореца. Тогава жената изпадна в паника и се опита да събуди всички в къщата, но тази синя светлина ги беше накарала да спят непробудно.
      Това е всичко, което си спомням. Знам, че звучи глупаво и навярно филмът е някаква боза, но просто имам нужда да науча името му, за да мога най-после да спя спокойно, както се казва 😅 Всеки, който съм питала, не е чувал за такъв филм, но съм убедена, че съществува, тъй като сестра ми също има бегли спомени за него. Навярно сме го гледали заедно. А относно втория филм, ще се опитам да го обясня по-кратко. Та ето какво си спомням и от него:
      Мисля, че филмът беше руски, полски или като цяло европейски (гледала съм го много отдавна и не помня на какъв език точно говореха). Ставаше дума за някакъв мъж, който тъкмо беше излязъл от лудницата и се беше настанил в жилищна сграда за бездомни хора. Нямаше никакви пари, семейството му го изгони, нямаше и приятели. Единствено една баба, която притежаваше някакъв магазин, го съжали и му даде пари на заем. Когато той видя колко много пари има в портмонето ѝ, нещо се пречупи в него, нападна я с брадва, уби я и открадна парите. Усещането му хареса и започна да убива и други хора за пари. Ако не се лъжа, уби дори собствения си баща или майка. Филмът като цяло беше доста странен и извратен.
      Ами това е. Много, много се извинявам за дългата тема, ако не ви се занимава, не четете 🙂 Но все пак се надявам поне тук да успея да намеря това, което търся вече толкова години!
    • от Pepenomaly
      Веднъж може би около преди 1/2 месеца бяха давали филм, но единственото което успях да видя от него е, че главния "герой" отива на парти и там намира мацка с която преспива и след това остава при нея  (понеже той май няма къде да отиде) и тя заминава по работа някъде и той се възползва от собственостите ѝ докато я няма като представя всичко за негово и един ден една негова бивша идва да го види ииии това е всичко което успях да видя... Ако не се лъжа актьора беше известен, смисъл един от по прочутите актьори ако не се лъжа. Ако някой се сеща и може да ми каже актьора или името на филма ще съм ви благодарен!
    • от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от Анита Христова Трифонова
      (Part 1 i 2 ) Emily Jane Bronte's Wuthering Heights 2009
      Брулени хълмове класика филм

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване