Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Син екран - Windows 7

WhiteTooth

Препоръчан отговор

Здравейте ,първоначално ще спомена че не съм запознат много с проблема и не мога да предоставя изображение с което да помогна за по-добро решаване на проблема.

Преди няколко дни докато ровех из интернет лаптопа ми сам се рестартира ,излезе ми син екран с разни надписи ,но за съжаление не успях да прочета почти нищо ,доста бързо се махна и не можах да реагирам (тъй като ми се беше случило за пръв път). Та ,единственото нещо което успях да прочета е "Ако този екран Ви излиза за пръв път то.." ,до тук (общо взето нищо). Консултирах се с мой приятел който ми обясни че това може да бъде проблем свързан с Хард Диска на лаптопа ,малко по-късно разбрах че може да бъде и от батерията ми ,въпроса ми е може ли някой да ми каже как мога да разбера точно какъв е проблема ,дали е от батерията или от Хард Диска ,искам да го разреша час по-скоро преди да се наложи да купувам нов лаптоп или компютър.

Благодаря предварително!
Поздрави! ;v WhiteTooth

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързото реагиране ,предоставеното линкче ми помогна да разбера от какво идва проблема ,още веднъж благодаря!

При желание може да заключите темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теми тук не се заключват, освен ако не са в разрез с Правилата на форума :) 
Дано си разрешил проблема със синия екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Първо, темата е стара. Второ, при теб е била рамта, при някой друг може да е дъното. Няма абсолютно никакъв смисъл да казваш "при мен беше от тва или онова", понеже понятието "син екран" е събирателно за един доста голям брой грешки с различни адреси, които съответно значат съвсем отделни неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай се да го преинсталираш уиндоус може да е от вируси или някой драйвер би трябвало това да помогне ако ли не провери рам памета за да прочетеш синият екран натискаш F5 после Disable automatic restart и накрая ще прочетеш синият екран най добре направи 1 снимка със телефон и я качи да видим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...