Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв Windows да сложа на компютъра ми?

Roki_03

Препоръчан отговор

• Отговори 64
  • Създадено
  • Последен отговор
преди 1 минута, Кумчо вълчооо написа:

Не е най безпроблемният, но да слага!

Ultimate не е ли по добър

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Roki_03 написа:

Home,Pro,Ultimate нито един не е по-добър от другия. Дали ще е Home или Ultimate няма да усетиш разлика в производителността- само в функциите има разлика, а ти не ползваш функциите, така че или Home или Professional. Лично аз ползвам Professional

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Roki_03 написа:

По - добър е условно. Нямам особен опит с 64ов Win. Брат ми се опитва да слага, но не е особенно очарован. Племеника ми е доволен от 64ов Win 10, но за целта се изисква и ресурс! Аз карам на 32  Win 8.1 исъм си доволен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Кумчо вълчооо написа:

По - добър е условно. Нямам особен опит с 64ов Win. Брат ми се опитва да слага, но не е особенно очарован. Племеника ми е доволен от 64ов Win 10, но за целта се изисква и ресурс! Аз карам на 32  Win 8.1 исъм си доволен

Ок

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1/6/2017 в 21:43, simtech написа:

С телеметрии, шпионажи, без старт меню, без възможност за спиране на ъпдейти или мудни такива, с облаци и тем паче простотии, с плочки и квадратчета и някаква смесица от интерфейси, която ти прави живота горчив.

Когато хората спрат ъпдейтите, компютрите им се заразяват по-лесно с вируси. Има старт меню. Даже може и да не ползва защото програмите могат да се отварят и с гласовия асистент. Като цяло старите версии на windows натоварват компютрите  и затова съветвам да се инсталират нови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, sky1 написа:

Когато хората спрат ъпдейтите, компютрите им се заразяват по-лесно с вируси. Има старт меню. Даже може и да не ползва защото програмите могат да се отварят и с гласовия асистент. Като цяло старите версии на windows натоварват компютрите  и затова съветвам да се инсталират нови.

ко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, sky1 написа:

Старите версии не натоварват компютрите, аз ползвам такава. А компютрите и да имаш всичките ъпдейти, ако си идиот се заразяват лесно. Аз на моя нищо не тегля освен музика, почти не поставям флашки, освен лични и имам пуснат UAC. Нямам проблем - никога не съм имал вирус.
Старт менюто е фактор. Аз си го искам. Гласови асистенти не ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows 7 Pro или Ultimate 32 бита за твойте 4 GB. 64-битовата OS ще ти глътне повече рам и ще се изравни загубата на рам от неразпознаване при 32 бита и по-голямото потребление при 64 битовата. Печелиш по-бърза 32 биова система.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, П.Петров написа:

Windows 7 Pro или Ultimate 32 бита за твойте 4 GB. 64-битовата OS ще ти глътне повече рам и ще се изравни загубата на рам от неразпознаване при 32 бита и по-голямото потребление при 64 битовата. Печелиш по-бърза 32 биова система.

Около 100 МБ повече РАМ изяжда 64-битовата ОС в сравнение с 32-битовата. Обаче 32-битовата я разпознае 3 ГБ РАМ от тези 4, я не. И така или иначе пак ще трябва да преинсталира ако си купи още РАМ. 2017 година сме, тези 32 бита вече са история.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-бърза и по-добре е 64 битовия, но за 64 битовия не ти трябват +4гб рам а 64 битов процесор не знам защо сички се лъжат, че за да инсталираш 64 битов ти трябва +4 гб и на 2 гб рам с 64 битов процесор можеш да си го инсталираш и да фърчи като пушка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване