Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв Windows да сложа на компютъра ми?

Roki_03

Препоръчан отговор

• Отговори 64
  • Създадено
  • Последен отговор

В сайта на производителя има драйвери за Windows 7, така че е хубаво него да сложиш. Предполагам няма да има проблеми и с Windows 8.1 и 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

В сайта на производителя има драйвери за Windows 7, така че е хубаво него да сложиш. 

ОК! Ами да ми дадеш хубав и качествен Windows 7 64bit?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива

Така че си го купуваш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Roki_03 написа:

Какъв Windows да сложа на компютъра ми?

HP Workstation XW 4600

hp.PNG

Windows 8.1 Pro MSDN Или по добрия за мен Microsoft Windows 8.1 Enterprise OEM ESD Който върви перфектно,

но и зависи за какво ще го ползваш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ще го ползвам за игри и други неща!

преди 14 минути, PopoFF написа:

Windows 8.1 Pro MSDN Или по добрия за мен Microsoft Windows 8.1 Enterprise OEM ESD Който върви перфектно,

но и зависи за какво ще го ползваш ?

Еми ще го ползвам за игри и други неща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз във момента съм със 8.1 64 bit Enterprise OEM ESD макар че тая версия не е много за игри и пак се държи доста добре на игрите макар че моето видео е вградено и е 768 МБ и FPS ми е по добре от колкото като бях със Win7 pro 64biit!

8.1 Pro 64 bit е по добрия вариант за  игрите и предлага по добра Производителност във това съм се увери вече и във пъти по добър по всяко oтношение от Win 7 макар че със Win 7  съм бил около 5 години не ме е впечатлил толкова колкото 8.1 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Windows 8.1 N  на компютър E6400 4gb ddr2 amd r7 240 всичко върви без грешка вече над 6 месеца има драйвъри за всичко  и игрите вървят добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще играеш игри ще ти трябва още 4 гига РАМ и една хубава видеокарта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Ако ще играеш игри ще ти трябва още 4 гига РАМ и една хубава видеокарта.

ОК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Isperih написа:

Според мен: най-добре си изтегли Windows 10 Pro от сайта на Майкрософт и му спри ъпдейтите.

Ще му тръгват ли игри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Isperih написа:

Не само ще тръгват, дори има по-добра производителност от 8 и 7, макар и разликата да не е много голяма.

Ок и аз така мисля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Win 8.1  32 битов! Много лек, стабилен и безпроблемен! Спираш там тъпи ъпдейти и ненужни услуги! Дразнещото стартово меню се оправя със супер лека и безплатна програмка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, simtech написа:

Windows7 си оставяш. Не бързай да инсталираш новите осрани версии.

Квооо???? :angry:   8 и 10 са в пъти по леки и производителни от 7. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Кумчо вълчооо написа:

Квооо???? :angry:  

всеки си има предпочитания...ъ-ъ-ъ...тъй де, аз също харесвам 8.1 ама х64

а ся де, автора коя да избере?

:brickwall:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги хайде да не спорим за Windows в тази тема. Има си отделна. Постващия има възможност да тества и трите версии и сам да си избере.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Квооо???? :angry:   8 и 10 са в пъти по леки и производителни от 7. 

С телеметрии, шпионажи, без старт меню, без възможност за спиране на ъпдейти или мудни такива, с облаци и тем паче простотии, с плочки и квадратчета и някаква смесица от интерфейси, която ти прави живота горчив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Gogo456 написа:

Windows-а можеш да си го изтеглиш с този напълно законен инструмент, но после за активацията ще трябва сам да се справиш. :)

А тук от къде го тегли Windowsa

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Roki_03 написа:

А тук от къде го тегли Windowsa

Теглиш програмата от линка в сайта, после като я отвориш избираш версията, езика и го сваляш.  

Mmr3hdd.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване