Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Шоуто на Слави да изчезне от ефир

adersa
 Сподели

Препоръчан отговор

Айде  стига вече това вече не е ШОУ отдавна се е изтъркало 3 месеца след изборите едно и също за шибаният референдум ето тази вечер пак едно и също днеска по програма трябва да има актьорска вечер къде е ръководството на бТВ защо не му направят забележка не работи по сценарий , обиждат всяка вечер политици  аман вече нямам думи да го спират на никого няма да липсва .

Редактирано от adersa (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 74
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

бтвто и другите телевизии ще получат внимание когато обявят кой е собственик и кой дърпа конците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е като не ви е интересно просто не го гледайте-има и други канали. Аз го харесвам и гледам почти всяка вечер.

А на някои не им харесва може би, защото Слави им е неудобен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами не , всъщност ми е интересно, но не го гледам защо има и по интересни работи

да не забравяме  кой седеше и беше канен нонстоп от въпросното шоу и срещу  кого сега говорят,

като кажат нещо от шоуто значи народа трябва да направи точно обратното .

ако Атака спечели някога ще кажат русхи хакери са ни хакнали 

запишене си го някъде това и  евентуално някога ще се изумите .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Yvan Sergeev написа:

...като кажат нещо от шоуто значи народа трябва да направи точно обратното...

Както направиха депутатите ли? И се изгавриха, като си гласусаха 11 лева субсидия за глас, вместо 1лев !

Слави е неудобен за власт имащите. Това е истината.

Шоуто не трябва да изчезне от ефир. Освен с шоуто така ще изчезнат и много гласове на народа и ще останат нечути. Това е моето мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

чакай сега чети между редовете

най-заинтересовани от мажоритарен вот  са герб

те управляват  в момента

ако искат 1 лев може спокойно да си гласуват 1 лев

но него правят

не знам какво е това лицемерие

шоуто не казва нищо против герб

виновни  им  бсп дпс и останалите

но не герп и кунева раданчо

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, skalata_73 написа:

Е като не ви е интересно просто не го гледайте-има и други канали. Аз го харесвам и гледам почти всяка вечер.

А на някои не им харесва може би, защото Слави им е неудобен!

Точно. Аз не го гледам често, защото не се и сещам често, но пък ми е приятно да гледам шоуто на Слави. Интересно ми е и да слушам размишленията им за родната ни политика и политици. Обиждал политици...ами нормално, тук във форума също се обиждаме, макар да не сме политици. 

преди 54 минути, Без умствен капацитет написа:

ами как е мажоритарен вот и раздробяване на страната на 240 региона - ще влязат 240 като бат сали

Проблемът на мажоритарният вот не е в самият мажоритарен вот, а в системата, която иска да ни пробута ГЕРБ - двамата най-добри на балотаж. Доста по-добро решение би било тримата най-добри и дори четиримата. Пък ако от четирима не стане на втория тур, правим трети. Въпросът е, че в Бълагрия целенасочено всички дърпат конците към себе си с оглед възможностите си на парламентарните избори.  Ясно е, че парите ще играят. Но всички имат пари. Тогава въпросът е, кой ще спечели, въпреки многото пари. Да погледнем Америка. Кой спечели? Шоумена. Но това може да е за добро на Америка и най-вече на света!

преди 1 час, skalata_73 написа:

Както направиха депутатите ли? И се изгавриха, като си гласусаха 11 лева субсидия за глас, вместо 1лев !

Шоуто не трябва да изчезне от ефир. Освен с шоуто така ще изчезнат и много гласове на народа и ще останат нечути. Това е моето мнение.

Ами...и да изчезне, няма да е прецедент. Да се сетим за Волгин, как го забиха в девета глуха, средата на седмицата по обяд. Вече не знам и точния му час. Май днес сутринта го дочух за момент. И какво? Някой вече споменава ли Волгин във форума? Не. Преди споменаваха и цитираха ли го? Да. Останаха ли мисли на народа ни нечути? Останаха, щото няма кой да се обади и да напсува президента. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да ги обиждаш по форумите но не е нормално по НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЯ . Да ви напомня ли как през 97 98 99 колко време предаването хъшове се държеше в ефир и колко пъти ги гониха именно заради тези същите сценаристи жадни за власт като Тошко Йорданов и Филип Станев . Да ви напомня ли , че ако бяха законите на 90 те до сега това предаване отдавна да е помен ? Еми аз отдавна не съм гледал скечове , вече няма и  забавни гости направо да разпуска бенда и балета и да си прави сам политическо ШОУ ! Той и да си прави никой политик няма да се съгласи да му гостува освен Станишев , Москов , Манолова или Бареков .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всичко е до пари ако му спрат кранчето рекламодателите  спира и той така че як саботаж на това където рекламират по телевизията и ще падне шоуто от ефир, а балета иска парички да си показва голите бедра и те  ядът и ходят до тоалетна и ток харчат и вода и бендзин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, skalata_73 написа:

Типично за българина - не гледа милиардите, които се крадат, а гледа трохите. Слави откакто е на екран в бтв играе с Бойко. Гласовете на народа се отчитат в урните.

преди 10 часа, Yvan Sergeev написа:

...шоуто не казва нищо против герб...

..........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, badsector написа:

-----не гледа милиардите, които се крадат, а гледа трохите----

Точно !

Слави "играе" за олигарсите , или за някои от тях - внушава техни идеи и затъпява масите  ..... Или както казват древните - хляб и зрелища....Това обяснява всичко ! 

Е , сега ачик се видя - коя от точките на референдума не обслужва олигарсите ? В същност няма никакво значение . Освен че вдигна пушилка и замаза истинските проблеми за дълго време...........Половината народ на маймуни направи.....

А най-големият проблем е установяване на Граждански Контрол над делата (безконтролен грабеж) на Управляващите....

Ще го махнете , ама някой друг път ! :)

.....иначе си е забава , а на последък и твърде просташка . Ама какво да прави завалиятя - според мат`реала.....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове я аз като по-западняк, зяпащ френска телевизия да ви светна една рабата.
Във Франция си правят предварителни избори от десницата и от левицата , да си подберат най-печелившия кандидат за нов президент, а не да пуснат неподходяща личност , като тази дето Тиквата я натресе и тя не спечели.

Така, от десницата си избраха вече един за кандидат за изборите им през май 2017г.
От левицата показваха два дебата между 7-те им кандидата.
На втория дебат ми направи впечатление, че двама предложиха да минат французите на пропорционалната система, щото те са на мажоритарна. Викат й на тази промяна, да направели 6-та република, щото сега са 5-та. Това са им последователните промени в държавното устройство на институциите. Значи единият от кандидатите много хубавко обясни, че както е сега във Франция избирателната система, всеки път остават непредставени по 50% от населението.

В Белгия сме на пропорционалната избирателна система с мажоритарен елемент. Мога да избера да гласувам за най-долния от списъка на някоя партия и ако той събере най-много гласове, той ще стане депутат, а не връзкарите които са ги писали най-отгоре.

А я си представете колко безсмислена ситуация ще се получи, ако влязат 122 депутати при мажоритарен избор, които не са от никоя партия с която по-големите да искат да се съюзат.
Целта на изборите е да може да се състави правителство. А 122 непознаващи се един друг мутри, какво правителство ще ви съставят ? И кой ще командва от тях ? Как се водят преговори между 122 човека, всеки от които си има програма несъвместима с тези на останалите ?

Дългият шоумен с просташкото изразяване просто играе за някого. Дали са му много пари да успее да ви прецака да гласувате по неговата гайда. Е да, ама не успя да събере колкото трябват гласове. Не стигнаха 13000 наивници. А и тези дето са се хванали на неговата въдица, са доста по-малко от другите които не са гласували или не са гласували против неговите предложения.

А я да ми кажете какво ще се получи, ако при мажоритарен вот ( с абсолютно мнозинство на два тура) спечелят крайно десните 121 депутата, а ?
Ако руснаците им дадат пари да си купят 121 избирателни района, леле леле леле ...
Ще ви управляват хора с мераци като Хитлер и Мусолини и Путкин и Ердогъз.
И тогава или правите успешен военен преврат, или ви е сигурна за десетилетия диктатурата, както е в Русия и Турция. Като ви яхнат веднъж крайно десните, те няма да изпуснат властта доброволно. Тогава БНТ ще стане копие на телевизия Алфа. А бТВ и Нова просто ще престанат да съществуват, ще им отнемат лиценза за излъчване, като на вражески проводници на чуждестранни интереси.

А при пропорционалната избирателна система, крайно десните няма как да съберат 50 % от гласовете плюс 1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли само Герб подкрепят мажоритарната му система . Патриотите са против тази система защото ако се въведе те повече парламент няма да видят и ще продължат да си бачкат в ската с заплатка 700 лв .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Белгиеца написа:

В Белгия сме на пропорционалната избирателна система с мажоритарен елемент. Мога да избера да гласувам за най-долния от списъка на някоя партия и ако той събере най-много гласове, той ще стане депутат, а не връзкарите които са ги писали най-отгоре.

и в БГ е така ама  явно хората предпочитат да гласуват както партията са ги наредили по номера и на някой не му се отваря парашута  от герб та сега са решили само мажоритарна  да е и кой е над 50 % печели другите отпадат- комунизъм в модерен вариант ама  няма да е сега 99% а 51 %

пък понеже и българина масово неграмотен  примерно ако партия е номер 10  и  вбюлетината задраскват 10 партията и кандидат 10 за да са сигурни че не са сгрешили .

преди 4 часа, Белгиеца написа:

Не стигнаха 13000 наивници.

аз гласувах но гласувах против мажоритарен вот, за 1 лв  на глас ,и против да се избират полицейските началници от народа ,щото народа много не разбира и може да изберат някой клошар от улицата ако някой бизнесмен го изкъпе даде му костюм  и му направи лъскава реклама и  го пусне в шоуто на слави . но ме съмнява че са ми отчели гласа като отрицателен.  мисля че референдума не беше коректно да  се прави 3 въпроса на едно листче  и да се смятат заедно щото въпросите са различни  и всеки може да има различно мнение пък после както стана да се брои че са съгласни ако знаех че така ще го извъртят наистина нямаше и аз да гласувам за референдума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, badsector написа:

Типично за българина - не гледа милиардите, които се крадат, а гледа трохите. Слави откакто е на екран в бтв играе с Бойко. Гласовете на народа се отчитат в урните.

Мерси, че ме цитира-забелязах те. Относно това , което си писал - писал, колкото да не заспи.

Лека вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, adersa написа:

Айде  стига вече това вече не е ШОУ отдавна се е изтъркало 3 месеца след изборите едно и също за шибаният референдум ето тази вечер пак едно и също днеска по програма трябва да има актьорска вечер къде е ръководството на бТВ защо не му направят забележка не работи по сценарий , обиждат всяка вечер политици  аман вече нямам думи да го спират на никого няма да липсва .

Шоуто на Слави никога не е претендирало за качество. Почна преди години, когато нямаше конкуренция в България и всеки го гледаше, защото канеха известни хора. Преди много години, когото спрях да го гледам намаляха известните гости и започнаха да запълват с някакви си безмислени формати за пеене и танцуване. 

Всеки има право да въхвалява и обижда, когото иска. 

Например Джон Оливър посвети цял епизод на Тръмп, но въпреки че небях на неговото мнение се забавлявах с шоуто. 

Шоуто може да просъществува още хиляди години дори и да не се гледа. Системата за рейтинг е тотално зле и около 500 домакинства определят рейтинга по тв каналите в България. Въпросът е, как са подбрани. Ако се сложат познати на хора от екипа на шоуто това означава, че шоуто винаги ще трупа рейтниг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

както казах шоуто си го има рейтинга  защото другите не предлагат  нещо по-добро а пък някой го гледат защото славчо им е месията а пък други като мен го гледат когато им скимне за да видят славчо каква нова гнусотия е измислил та аз да направя точно обратното каквото казва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Yvan Sergeev написа:

както казах шоуто си го има рейтинга  защото другите не предлагат  нещо по-добро а пък някой го гледат защото славчо им е месията а пък други като мен го гледат когато им скимне за да видят славчо каква нова гнусотия е измислил та аз да направя точно обратното каквото казва

Шоуто на Джон Оливър  е 1 милион пъти по-добро от Слави.

Редактирано от sky1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, sky1 написа:

Шоуто на Джон Оливър  е 1 милион пъти по-добро от Слави.

чак пък е 1 милион пъти-едно човече  с очила чете аутокюто

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Yvan Sergeev написа:

чак пък е 1 милион пъти-едно човече  с очила чете аутокюто

Май не правиш разлика между България и САЩ ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.01.2017 г. в 19:47, Кумчо вълчооо написа:

"Шоуто на Слави да изчезне от ефир"      Оооооо - абсолютно съм съгласен!

Най- лесното нещо- просто сменяш канала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване