Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте аз съм 6 клас. Значи оценките ми от втория срок по математика са 2,3 моля кажете какви оценки трябва да изкарам, че госпожата да ми пише 3.Тя е сравнително добра и според вас може ли накрая на годината да ми даде да решавам лесни задачи ?  Първия срок завърших с 3 по-лесно но сега не знам как ще се справя. Просто предмета никак не ми се отдава уча упражнявам се, но не го разбирам.:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ProfessionalGamer_1997 написа:

Здравейте аз съм 6 клас. Значи оценките ми от втория срок по математика са 2,3 моля кажете какви оценки трябва да изкарам, че госпожата да ми пише 3.Тя е сравнително добра и според вас може ли накрая на годината да ми даде да решавам лесни задачи ?  Първия срок завърших с 3 по-лесно но сега не знам как ще се справя. Просто предмета никак не ми се отдава уча упражнявам се, но не го разбирам.:(

Първо - Две по математика в шести клас е малко срамно да имаш след като все още се учите да смятате.

Второ - Това може да ти каже само твоята госпожа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поне 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо винаги на мързеливия трябва да му е по-лесно?Защо на тебе трябва да ти се дадът по-лесни задачи?Ти ако в задачите от 6-ти клас къде са най-елементарните дроби не можеш да се справиш, какво остава за матурата в 7ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, ProfessionalGamer_1997 написа:

Просто предмета никак не ми се отдава уча упражнявам се, но не го разбирам

Само с учене и упражнения ако ставаше, зубрачите щяха да са най добрите математици. Трябва и да се мисли логически.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Реджеп Иведик написа:

Само с учене и упражнения ако ставаше, зубрачите щяха да са най добрите математици. Трябва и да се мисли логически.

Ами то точно с учене и упражнение се изгражда логическото мислене, а не със зубрене. Само че сега в училищата децата не се учат да мислят. Те са просто роботчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В шести клас мисля, че се учат функциите, което не е чак толкова прост материал. Тройката ще я изкара и няма от какво да се срамува детето - има хора, които колкото и да се стараят, никак не им се отдава математиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sound написа:

има хора, които колкото и да се стараят, никак не им се отдава математиката

На калпазаните...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калпазаните обикновено са специалисти по всичко - физика, математика ..... будизъм. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

некъв нуб си тва  не се връзва да имаш  2 и 3 по математика и да се пишеш >.....ProfessionalGamer   минимум 5 трябва да имаш  по математика да си пишеш такива никове .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа - не, не. Оценката по математика, си е оценка по математика - а професионалния геймър прави пентакили ..... не само на арам. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пфффф от едната страна ше ти влезнат  2 човека и от другата страна 2 човека  а ти можеш да биеш скамо 3 и няма да бягаш и ще им влезеш и ти и щете бият >   аман от такива профешанъл геймърс ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ако гътне трима от 4, направо си е про - един за три си струва при всички положения. :Д

п.п. упс - освен при ACE в късна игра.

Редактирано от sound (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, sound написа:

Е ако гътне трима от 4, направо си е про - един за три си струва при всички положения. :Д

п.п. упс - освен при ACE в късна игра.

и ти си от протата ,,......  при увеличаване на противниците шансът прогресивно намалява  ако бие 3  от 3  не значи че ще бие 3 от 4 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А е щом се е стигнало до там, че да бия соло, три от три - нататък чувай гергено, дето опонентите ще спечелят мача. Ку не верваш - клипове в нета, колкото си искаш, кеф ти с прота, кеф ти без прота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, sound написа:

А е щом се е стигнало до там, че да бия соло, три от три

това не значи че от другия отбор няма някой който да бие 4 или 2 или 3 ....  в моментни ситуации  ....  всичко е възможно  но шансът си е шанс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то това ще е вече хептем нагласен мач - не, че няма такива, напротив, но там всичко е друго. При такива мачове, само пълководците т.е. протата, могат да стигнат до положение, победа на един срещу трима. Останалите само се учат от тях - което най- често е и целта на такива мачове.  Инак обичайното - да влезе един диамант м/у девет бронза ....... ами просто не е честно. :Д от години не съм цъкал, не знам дали намериха начин да ги изчистят такива недоразумения. Като знам как ги събираше - два бронза, две сребра и един голд, срещу един голд, два платинума и два диаманта ....... ей братче, голямо пцуване пада. Десета минута, диамант с мастъра в джунглата 11/0/2 ..... а иди го спирай, трима, петирима, мачка наред. Това бе една от основните причини да намразя тази игра - пет мача бием лесно, пет мача падаме лесно и накрая след 4 часа игра, се сберат равностойни отбори. Ами нямам толкова свободно време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...