Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте аз съм 6 клас. Значи оценките ми от втория срок по математика са 2,3 моля кажете какви оценки трябва да изкарам, че госпожата да ми пише 3.Тя е сравнително добра и според вас може ли накрая на годината да ми даде да решавам лесни задачи ?  Първия срок завърших с 3 по-лесно но сега не знам как ще се справя. Просто предмета никак не ми се отдава уча упражнявам се, но не го разбирам.:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ProfessionalGamer_1997 написа:

Здравейте аз съм 6 клас. Значи оценките ми от втория срок по математика са 2,3 моля кажете какви оценки трябва да изкарам, че госпожата да ми пише 3.Тя е сравнително добра и според вас може ли накрая на годината да ми даде да решавам лесни задачи ?  Първия срок завърших с 3 по-лесно но сега не знам как ще се справя. Просто предмета никак не ми се отдава уча упражнявам се, но не го разбирам.:(

Първо - Две по математика в шести клас е малко срамно да имаш след като все още се учите да смятате.

Второ - Това може да ти каже само твоята госпожа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поне 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо винаги на мързеливия трябва да му е по-лесно?Защо на тебе трябва да ти се дадът по-лесни задачи?Ти ако в задачите от 6-ти клас къде са най-елементарните дроби не можеш да се справиш, какво остава за матурата в 7ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, ProfessionalGamer_1997 написа:

Просто предмета никак не ми се отдава уча упражнявам се, но не го разбирам

Само с учене и упражнения ако ставаше, зубрачите щяха да са най добрите математици. Трябва и да се мисли логически.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Реджеп Иведик написа:

Само с учене и упражнения ако ставаше, зубрачите щяха да са най добрите математици. Трябва и да се мисли логически.

Ами то точно с учене и упражнение се изгражда логическото мислене, а не със зубрене. Само че сега в училищата децата не се учат да мислят. Те са просто роботчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В шести клас мисля, че се учат функциите, което не е чак толкова прост материал. Тройката ще я изкара и няма от какво да се срамува детето - има хора, които колкото и да се стараят, никак не им се отдава математиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sound написа:

има хора, които колкото и да се стараят, никак не им се отдава математиката

На калпазаните...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калпазаните обикновено са специалисти по всичко - физика, математика ..... будизъм. :Д

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

некъв нуб си тва  не се връзва да имаш  2 и 3 по математика и да се пишеш >.....ProfessionalGamer   минимум 5 трябва да имаш  по математика да си пишеш такива никове .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа - не, не. Оценката по математика, си е оценка по математика - а професионалния геймър прави пентакили ..... не само на арам. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пфффф от едната страна ше ти влезнат  2 човека и от другата страна 2 човека  а ти можеш да биеш скамо 3 и няма да бягаш и ще им влезеш и ти и щете бият >   аман от такива профешанъл геймърс ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ако гътне трима от 4, направо си е про - един за три си струва при всички положения. :Д

п.п. упс - освен при ACE в късна игра.

Редактирано от sound (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, sound написа:

Е ако гътне трима от 4, направо си е про - един за три си струва при всички положения. :Д

п.п. упс - освен при ACE в късна игра.

и ти си от протата ,,......  при увеличаване на противниците шансът прогресивно намалява  ако бие 3  от 3  не значи че ще бие 3 от 4 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А е щом се е стигнало до там, че да бия соло, три от три - нататък чувай гергено, дето опонентите ще спечелят мача. Ку не верваш - клипове в нета, колкото си искаш, кеф ти с прота, кеф ти без прота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, sound написа:

А е щом се е стигнало до там, че да бия соло, три от три

това не значи че от другия отбор няма някой който да бие 4 или 2 или 3 ....  в моментни ситуации  ....  всичко е възможно  но шансът си е шанс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то това ще е вече хептем нагласен мач - не, че няма такива, напротив, но там всичко е друго. При такива мачове, само пълководците т.е. протата, могат да стигнат до положение, победа на един срещу трима. Останалите само се учат от тях - което най- често е и целта на такива мачове.  Инак обичайното - да влезе един диамант м/у девет бронза ....... ами просто не е честно. :Д от години не съм цъкал, не знам дали намериха начин да ги изчистят такива недоразумения. Като знам как ги събираше - два бронза, две сребра и един голд, срещу един голд, два платинума и два диаманта ....... ей братче, голямо пцуване пада. Десета минута, диамант с мастъра в джунглата 11/0/2 ..... а иди го спирай, трима, петирима, мачка наред. Това бе една от основните причини да намразя тази игра - пет мача бием лесно, пет мача падаме лесно и накрая след 4 часа игра, се сберат равностойни отбори. Ами нямам толкова свободно време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от FANCY HD
      Здравейте! 9-ти клас съм но уча физика за 8.Първи срок по предмета Физика имах 2 часа и срочната ми оценка беше 4.Сега обаче нещата са различни,имам две 2-ки и един час седмично и се чудя,дали ако не ги поправя и продължа да изкарвам 2-ки ще ме остави на изпит?
    • от IvanStr89
      Здравейте!
      Преди време сигурно има 8-10 години имах една програма,която като я стартираш натоварваше процесора на 100 процента и показваше колко математически изчисления може да направи за 1 минута.Събиране,изваждане,делене и впрочем.Мисля че е перфектен начин да видиш колко е мощен процесора на даден компютър,а не само да виждаш рейтинга му по дадени тестове.Няколко часа я търсих за да я намеря обаче така и не успях.Ще съм много благодарен ако някой помогне.От мене Бирата

Благодаря предварително на всички от форума.
    • от |VIP|d3v1L
      Здравейте приятели. Моля за помощ. Имам за задача в училище по информационни технологии да създадем проект за локална мрежа до четвъртък. На мен ми се падна следното:

Създайте локална мрежа за производствена фирма
      - Фирмата се състои от две сгради.
      - Административната сграда се състои от главен счетоводител, касиер,секратар,администратор и директор. Всички са в различни стаи, имат по една работна станция и един общ мрежови принтер. A в стаята на администратора и Web сървър.
      - Производствена сграда - има три компютърни системи, на които имат достъп само началниците на отдели.
      - Всички системи имат връзка с интернет.

Ето и плана на задачата по който трябва да работим: 

План за задача
      | Физическа структура, топология и размер на мрежата
      1. Вид на мрежа
      2. Топология
      3. Размер – диаграма
      || Свързване на компютрите
      Стъпки при физическото изграждане на мрежата
      Избор на тип кабел
      Инсталация на кабелите 
      Категория на кабела
      Полагане на кабела и настройки на работните маста
      Създаване на безжична мрежа  - безжични у-ва и начин на обмяна на данните, използване на безжични системи
      Инсталиране на хардуера – сравняване на характеритиките на компютрите, вид на мрежата (потребител – потребител, клиент – сървър, разположение на компютрите, защита на техниките)
      Насторйка на софтуера за конфигуриране на мрежата
      Свързване на мрежата към Интернет 
      Тип връзка
      ||| Защита 
      Потребителски акаунти
      Чрез потр акаунти ОС разпознава различните потребители и им дава съответните права
      ПеРСОНАЛИЗИРАНЕ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ – НАСТР. НА ЦВЕТОВЕ И РАБОТЕН ПЛОТ; достъп до данни и системни ресурси
      Методи за създаване на потр ак – част от работна група, мрежов домейн
      Видове потребители – администрарот – притежава вс права; Лимитиран  - изп инсталираните прогр и да прави малки промени;Гост . силно ограничен акаунт. Този акаунт може само да използва програми без да извършва никакви настройки
      Сигурност на данните – от вируси, шпионски софтуер и разл видове атаки
      Обновление но ОС,  зАщитна стена – защита при работа в мрежа, антивирусен софтуер, инсталиране на прогр против шпионски софуер, изскачащи прозорци – Pop ups – контролира активните програми, забрана за споделяне на важни файлове, трудни пароли
      Проверка на сервизния пакет – десен бутон върху my computer и properties
      Център за сигурност – контрполен панел 
      Windows defender  - безпл прогрв ОС – предупр за вреден софтуер и за прогр, които излозват мрежовата връзка
      Правила за създаване на пароли

(Трябва да се направи схема на задачата. Моля някой, който разбира да помогне, защото нямам никаква представа от мрежи. Благодаря предварително.)
    • от nexuspower
      Добър ден. Имам нужда от помощ за моята курсова задача. Ако може да ми разясните задачите.Ето снимка: http://prikachi.com/images.php?images/287/7740287t.png

а = 5;
      Благодаря предварително.
    • от Росен Чакъров
      Въпроса ми е възможно ли е да се научи уеб програмирането и да го правя без знания по математика..и като цяло възможно ли е каквото и да е програмиране без математика?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.