Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Нов кървав атентат разтресе Париж. Двама полицаи са били простреляни, а единият от тях със сигурност е мъртъв. Инцидентът стана на булевард Шанз-Елизе. Според местната телевизя BFMTV нападателят е застрелян. Състоянието на ранения полицай е много тежко, съобщиха от полицията в града.

Стрелбата е избухнала около 21.00 часа местно време до № 104 на известния парижки булевард, недалеч от магазина Marks & Spencer. Атентаторът слязъл от кола и е атакувал директно полицейския автомобил, съобщи говорителят на Министерството на вътрешните работи Пиер Бранде. След като е застрелял полицая, опитал да избяга, като тичайки продължил да стреля и по други слружители на реда. Успял да рани двама преди да бъде убит.

Ислямска държава съобщи, че стои зад атаката. Тя твърди, че "един от нашите бойци извърши атаката". Така жертвите на ислямистите във Франция от 2015 година станаха 238 души.

Прокурорът на Париж Франсоа Молин съобщи, че терористът е идентифициран. Той отказа да съобщи кой е той. Ислямска държава пусна комюнике, в което твърди, че стрелецът е Абу Юсуф ал-Балжики (Белгиеца). Това било партизанското му име. Името по паспорт е Касим К.

Според британския "Мирър", той е имал преди това 20-годишна присъда за нападение над полицаи. Бил заловен при кражба на кола. Тогава пак открил огън по полицаи. Получил през 2003 година 20-годишна присъда, но френската либерална система го пуснала на свобода много преди края на този срок.

В социалните мрежи се заканвал да избие колкото може повече полицаи.

Източник: marica.bg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И квооо! Тръмп с последните си действия показа ,че подкрепя Ислямска държава, а не се бори с нея. Голяма част от така наречената "Умерена  опозиция" си е Ислямка държава.

Сега - ревове.

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Кумчо вълчооо написа:

И квооо! Тръмп с последните си действия показа ,че подкрепя Ислямска държава, а не се бори с нея. Голяма част от така наречената "Умерена  опозиция" си е Ислямка държава.

Сега - ревове.

Тръмп се опитва да спре тези хора да влизат в САЩ като налага забрани за някои държави. Докато в Европа е обратното - границите са отворени и всеки мангал може да влезе. И като влезе се самовзривява някъде, краде камион и гази хора или каквото друго му е дошло на акъла.

Виждаш разликата, нали?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майната им на французите! Гледам по БНТ мнения на френски политици и журналисти, които казават, че Турция, България, Румъния и Гърция нямат място в ЕС!

" Виждаш разликата, нали?"   Виждам и се питам тъпи ли сме в Европа и ЕС!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Кумчо вълчооо написа:

Майната им на французите! Гледам по БНТ мнения на френски политици и журналисти, които казават, че Турция, България, Румъния и Гърция нямат място в ЕС!

" Виждаш разликата, нали?"   Виждам и се питам тъпи ли сме в Европа и ЕС!

Ами ние наистина нямаме. България е далеч назад в сравнение с тях. За тях Европа е Франция, Холандия, Германия и тези западните държави, ние балканците за тях сме диви селяндури.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Незнам членството на Македония и Сърбия до какъв етап е?

Македония ще се разпадне докато я приемат :D

Сърбия се опитва да седи на два стола и накрая ще падне на земята. Ама те винаги са били двулични, нищо ново.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Ще си я вземеме Македония и хоп влиза в ЕС!

По-скоро ще се върне при нас. Няма как да вземеш нещо което е твое.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, mkfs.ext4 написа:

Прокурорът на Париж Франсоа Молин съобщи, че терористът е идентифициран.

има ли оставени документи за самоличност?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече не е новина, братя и сестри. Това е Европа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Uzunov_ написа:

Това вече не е новина, братя и сестри. Това е Европа...

Това не е Европа. Това е Европейският съюз на Меркел и Оланд.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми именно... перифразираш... то заради тия двамата през седмица вече има атентат... а преди Европата ни не беше толкова арабска и черна.. и почернена.

Редактирано от _Uzunov_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Uzunov_ написа:

Ми именно... перифразираш...

Европа е Орбан; Европейският съюз е Меркел.

Има разлика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БАААААААААААААААААААААААААХАХАХА...не знам какво ми пишеш брат. Но мразя толерастия.. нито ме кефи тоя перко, нито бабата

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кат се сменят политиците и модела на запад може ни изгонят от ЕС!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ни изгонят никога... тази територия им трябва, за да я контролират.. ние сме врата. Булгаро не го цени и никога няма да го оцени, но сме ценни.

Те ако щяха да ни гонят нямаше да ни приемат.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _Uzunov_ написа:

БАААААААААААААААААААААААААХАХАХА...не знам какво ми пишеш брат. Но мразя толерастия.. нито ме кефи тоя перко, нито бабата

Орбан има идеология и виждания които са достойни за европейски политик, особено в настоящия момент.

Меркел е олицетворение на всичко което не трябва да се случва в европейската политика.

преди 3 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Кат се сменят политиците и модела на запад може ни изгонят от ЕС!

Вече казаха какво ще бъде - Европа на две скорости. Тоест ние сме втора категория, то и досега беше така, но вече е официално.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ние с всички се съгласяваме! Ще видиме Канада ще махне ли визите.

Ще видиме като дойде председателството на ЕС активна и креативна политика ще има ли от наша страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Да ние с всички се съгласяваме! Ще видиме Канада ще махне ли визите.

Ще видиме като дойде председателството на ЕС активна и креативна политика ще има ли от наша страна.

Това ли ни е проблемът, че Канада не махала визите? Всичко друго ли оправихме?
Канада не маха визите защото сме бели християни. Там приемат само мангали и чернилки. Техният премиер така каза, "разнообразието ни прави силни", под разнообразие има предвид държавата да се напълни с колкото се може по-черни, а белите ако може да изчезнат. Същата политика се води в Западна Европа, затова има атентати и има квартали където бял човек не може да стъпи. Ще става и по-зле, ако хората не се осъзнаят!

Сляп трябва да си, за да не виждаш, че в днешно време белите са подложени на расизъм дори в собствените си държави.

Редактирано от mkfs.ext4 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен няма значение! Бойко го изтъкна като предимство и е гласувал ЗА СЕТА! Казвам го защото един път не се е опънал дали на Меркел или Юнкер.

Той позиция няма.Има общоевропейска.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _Alex&Vanko_ написа:

За мен няма значение! Бойко го изтъкна като предимство и е гласувал ЗА СЕТА! Казвам го защото един път не се е опънал дали на Меркел или Юнкер.

Той позиция няма.Има общоевропейска.

Дано се осъзнае! Ама надали.

Той затова не можа един мандат да изкара докрай - защото е проводник на най-вредната политика, тази на Меркел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Ще си я вземеме Македония и хоп влиза в ЕС!

Да си я вземем, но за чиф ни е!? Ходил ли си там? Пущинаци и камънаци, без инфраструктура и основно села и паланки изглеждащи като от 18 век. 

Нашия локомотив едвам влачи нашите си вагони, та за какво ни е още едни ръждясал и претоварен?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е така преди години се бях сдърпал с едни пишман националисти и патриоти, дето ревяха как щели да си върнат Македония - за какъв чеп ти е тази Македония и като си я върнем какво. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, sound написа:

Е така преди години се бях сдърпал с едни пишман националисти и патриоти, дето ревяха как щели да си върнат Македония - за какъв чеп ти е тази Македония и като си я върнем какво. 

Бе направо и сегашната земя да изоставим, за какъв чеп ние?
Слагаме по една чалма и забрадка, и ставаме турци!

Така или иначе аз не вярвам, че ще си я върнем. Когато сме били силни не сме успяли, та сега ли...сега целта трябва да е да си запазим това което имаме, защото иначе ще стане както със Сърбия и Косово.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.