Премини към съдържанието
_niki02_

Таблетите по 1лв наистина ли са 1 лв

Препоръчан отговор

Здравейте, на коледа имаше таблети по „1лв” аз си купих но сега го изплащам по 29 лв на месец, трябва да изплатя 320 лв ,може ли да ми кажете защо уж е 1 лв но трябва да го изплащам от Vivacom го взех . Когато го копувах ми искаха 1 лв и след няколко минути 40 лв, таблета се казва huawei mediapad T2 7.0 

Пп.. не ме хейтвайте :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би си сменил програмата и сега плащаш по-голяма такса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е сериозно, нали?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ncl написа:

Това не е сериозно, нали?

Явно е сериозно, :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе! Милион пъти е коментирано. Четете, четете дребния текст и не подписквайте каквото ви попадне и падне!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и да не го четеш, трябва да си идиот да си мислиш, че ще продават таблети за по левче :D

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 лев е таблета, който задължително трябва да е с договор, който струва много повече :D 

Това е схемата на мобилните оператори. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фатката е никога да не се обвързваш с договор

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 26 минути, =Ivan= написа:

Не мисля. Има случаи, когато човек се обвързва. Например аз отдавна се каня да си купя таблет, но нямам мобилен итернет. Затова и избирам между операторите. Глобул ( или както се казва, че не му помня името) не ми върши работа, щото няма обхват. M-tel  има, но не слушам добри отзиви за него. Освен това и четяйки дребния текст, офертите са зле. Остава Vivacom, но тия заради новото еврозаконодателство вдигнаха цените. Затова и не купувам вече 6 месеца, откак бях пуснал тема тук, а още преди година се канех. Е няма да им дам тия пари за никакъв интернет. Когато си оправят мрежата, обхвата и изобщо всчико, тогава ще си купя таблет към оператор. Ако обаче ей така си купя таблет, то той би ми излязал поне два пъти по-скъп, ако вземем някаква средна оферта за интернет+таблет. Няма смисъл да давам +300 лева за таблет без обвързване, при положение, че нямам интернет. А и да ги дам тия пари, нали трябва да платя за мобилен интернет бе джанъм? и там вече като отворя листата, какво виждам. Да си взема само интернет, без да съм имал досега договор, ми излиза 50% поне по-скъпо. Тоест, ако съм нов абонат с таблет, те ми искат много повече пари. Ако съм стар абонат, има някаква временна отстъпка. Примерно два пъти повече  мобилен интернет за първата година и два пъти по-малко за втората от договора. И точно там са уловките. Кьорил съм се с дни из сайтовете на мобилните оператори за да разбера какво означава това + 10 000 МБ примерно. И накрая съвсем случайно с дребни букви откривам, че това е за първата година от абонамента или е за стари абонати!!! Ей и затова се отказах да сключвам каквито и да е договори към тоя момент. Чакам да видя какво ще стане с новите евроцени и се надявам, че след като се овълчат тая година, към края и ще предложат и по-добри оферти. Ако не предложат, просто няма да си взема мобилен интернет и това е. Гледам моя интернет доставчик, макар да не е мобилен оператор, предлага пак евтини таблети  ( които няма да купя), но при изгодни условия за интернета. И тук вече си заслужава да се замисля, дали си заслужава да сключвам договор с 3-те ни големи мобилни оператора или просто да се доверя на моя интернет доставчик за региона. Има си минуси, но пък като се замисля, аз от години не съм напускал региона си :)

ПП: И да, аз от 8 години не съм си подновявал договорите към Глобул и Мтел. Все ми звънят, все ми пращат SMS-и, ама ебал съм ги. Законът ме защитава да си плащам моите 5 лева с ДДС. 

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

евтиното излиза скъпо

като ти кажат безплатно

да знаеш че рано или късно ще платиш цялата сметка с лихвите .

eто ти правилните отговори

преди 52 минути, =Ivan= написа:

преди 1 час, eXceLLen7 написа:

1 лев е таблета, който задължително трябва да е с договор, който струва много повече :D 

Това е схемата на мобилните оператори. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

безплатно

Бесплатен только сыр в мышеловке. :dollars:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже и то не е безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз виждам това:

2017-05-06_231950.thumb.jpg.d6295b8fcd552b4ff38510a248042df4.jpg

Хората са си го написали. 28 лева е таксата за месец и 1 лев еднократна цена за таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ментела преди две години подаряваха готин GSM с договора. Оказа се, че след като изтече договора не може да се разкодира! Взеха телефона на София и го държаха 4-5 месеца. Върнаха го неразкодиран без нищо да са му правили. И сега работи само на Ментела доживотно!

Нищо не можеш да им направиш, защото е подарък! И комисията за защита на потребителите не я вълнува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А по принцип само 1лв ли трябва да бъде ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип може да ти го сложат и 0 лв или -10 лв ( минус 10)  с един лев може би са  усетили че ще хванат повече балами .

таблета го плащаш  целия   включили са го в таксата .

2  години  30 лв на месец

- равно  720 лв честит ти таблет .

https://mallbg.com/Таблет-MULTIPAD-Wize-3407-4G-IPS-дисплей-Аndroid-51-1GB-PMT3407_4G_C_RD_108745.html 

реална цена  200 лв

и 500 лв у джебчето на шефчето  да се вози на яхти с леки жени ....

да жевее капитализамо кой пил пил кой ял ял

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, запомни, че на тоя свят има само три безплатни неща:
- въздуха;
- венерическите болести;
- сиренцето в капана за мишки.

Пий една студена вода и се радвай, че си научил сравнително евтино един от основните уроци в живота. Между другото, за коя поредна година повтаряш втори клас? ;) Защото не би трябвало да те пуснат в трети, докато пишеш "копувам", а докато не навършиш 18, не би трябвало да имаш право да подписваш договори...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само малко да вметна! И това важи не само при мобилните оператори! Та, относно цените т.е. да се предположи, че съм имал достъп до конфиденциална информация относно базовите цени на някои продукти, та някои от тях наистина имат ункално ниски цени, но вървейки по стълбицата, то  всеки взема своето плюс данъци и такси и плюс неземната лакомия на крайния търговец и ето ви  " маркова цена" от няколко хиляди лева за продукт струваш десетки пъти по - евтино!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.