Премини към съдържанието
miazmatik

Молба за помощ за World of Warcraft

Препоръчан отговор

Здравейте, играя в официалния сървар и съм 28 левел Human Mag, но не мога да открия нито нови територии, нито нови куестове. Моля, някой да сподели как да откривам нови градове и територи( имам само 5-6 на картата като отида при Грофон мастера) И въобще как да развивам героя от 30 левел нагоре. Търсих в нета но почти всичко е на английски, не знам езика. Моля за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,ами лошото е че не знам, нов съм и много неща в играта не са ми ясни. Като инсталирах играта си направих герой и толкоз не съм избирал сървар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 28 левъл трябва да имаш поне 2 зони да избереш. Те ги разместиха с последните пачове, но по принцип може да си ходиш и пеш в Азерот от зона в зона. А и като цяло механиката на играта е такава ,че като докараш донякъде една поредица и те праща при следващите които почват да ти дават куестове. Просто няма празно до макс левъл. И се записвай за инстанции, това е най-бързия начин да се дигат левъли а на ниските влизаш почти веднага. Правиш си куестовете и си записан за инстанциите които са ти на левъла и те пуска. Влизаш,взимаш куестовете на входа на инстанцията и бой. Често като излезеш и вече зоната където си бил ти е станала малка. Отваряш картата и слагаш мишката по зоните,отгоре ще ти напише за кой левъл герой са и кой левъл домашни любимци можеш да биеш. Дигаш чукалата до най-близката ти зона или влизаш в Стормуинд и пишеш в общия чат ,дали някой ще се навие да те занесе до зоната която ти трябва. Ще имаш тоя проблем между 45-55 левъл ако ходиш на инстанции,че няма да можеш да прелетиш над Стормуинд(не ги знам как са на английски,аз съм на немски сървър)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти имам два куеста но не мога да разбера как да стигна. Значи на картата за летене нямам точка която да е близо до мястото на куеста. Имам само 4-5 града и не знам как да разкрия другите. И как да разбера как да стигна от Стормуинд примерно до зоната на куеста? Не мога да се оправя с картата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай една снимка на картата където трябва да ходиш и ще ти кажа как да стигнеш.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш ли да ми обясниш за да знам как да намирам сам>?

И какво печеля като зимам куестове в инстанции както ги наричаш?

Ако само ходя и бия с групата не дигам ли левел?

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да благодаря. Еми ето това ми е проблема. Не мога да работя с картата. Как да разбера как да стигна примерно от Стормуинд до  Strangelton Vale?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бегаш пеш.Отваряш картата с М и гледаш къде си елементарно е .Разгледай картата понаучи я малко , имам чувството че те е страх да пипаш играта.За да можеш да стигнеш до някъде с грифон трябва да си разкрил тази точка , трябва да си бил там преди, първият път е пеша или рядко някой куест те праща.Наистина не е лошо да послушаш колегата да правиш инстанси за да дигаш ниво макар че така се губи ОГРОМНА част от опита и знанията които ще придобиеш ако вдигаш по-зоните с куестове.Също така има адски много помагала в интернет за новобранци.

http://wow.gamepressure.com/travel_e_k_alliance.asp

Ето една карта надявам се да ти помогне.Също така има и много адони които помагат да се ориентираш има един който е буквално като GPS.

Редактирано от Azhen (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, само ако кажеш какво са адони и къде да ги намеря ще е супер?:)

Също ме интересува като дигна достатъчен левъл как мога да изкарва злато само от босове или и някакви животни?

И последно играл съм Lineage 2 в WOW трябва ли да си купувам дрехи и оръжие и има ли enachat ако така се казва на оръжието и дрехите като в Lineage 2?

Ще съм много благодарен на отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адони са допълнителен софтуер към играта , най-лесно се манипулират с една програма - Curse там има огромен брой които ще ти помогнат.

Нива както писах по-горе или с търсачката за произволни групи по инстанси или обикаляш картата където не си ходил и правиш куестове за твое ниво или всичко подред.За злато не мисли още ти е рано макар че можеш да спестяваш по-малко но най-лесно се прави на максимално ниво .Има много начини за това за се га не се тревожи.

Аз като вдигах нива на 10 нива си сменях доспехите с тези които падат от инстансите да купуваш от аукциона е набутвация за низко ниво е много скъпо попринцип не го съветвам докато още не знаеш цената на предметите.Енчантите не са важни докато дигаш нива , темпото е толкова бързо че бързо ще разминаваш предметите си , поне аз така бях вдигането на нива е твърде бързо за мен личен опит и пропускаш много от нещата които има да предложи WoW преди да излезеш в Outland.На 57 ниво те съветвам да се запътваш към Blasted Lands и да качваш там до към 58-59 и да преминаваш портала.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери си гилдия,там е истинския кеф от wow. И винаги може да питаш в чата за всичко. За адони ти препоръчвам elvui.Аз съм с lui но защото ме мързи да го сменям както съм си го настроил.Това е пълен пакет интерфейс с всичко необходимо и супер възможности за персонализация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото знам в Легиона (даже мисля, че е още от катаклизъм) в Стормуинд (и не само там, но и във всяка столица) има едно табло, което близард сложиха специално за хора като теб - дава ти 2-3 куеста специално за твоя левел и пише в коя земя са. Така разбираш, къде трябва да си - ето линк. Ако не можеш да намериш нещо използвай уоухед или някой адон. Не съм играл отдавна и нямам много добър спомен, кой е най-удачният начин да стигнеш до Фералас, но един начин е - кораб от Wetlands до Dustwallow Marsh(или мейдж да ти отвори портал) и от там пеш (най-вероятно вече имаш маунт, така че пеш не трябва да е проблем). Впрочем, няма ли вече тема за УоУ?   

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да благодаря , обяснете ми моля кой адон да си сложа за упътване и как точно се инсталира, тоест адон за картата, много ви моля>?:) Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miazmatik написа:

Да благодаря , обяснете ми моля кой адон да си сложа за упътване и как точно се инсталира, тоест адон за картата, много ви моля>?:) Благодаря.

Какво точно искаш от адона? Иначе инсталирането е лесно - слагаш всичко в папката Interface/Addons, влизаш в играта и преди да се логнеш с героя, долу в ляво има копче адонс и си пускаш адона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам адон който да ми помага с картата да намирам куестове, ако има такъв разбира се? Благодаря.

И какво означава слагаш в папката Interface- разархивирам в инсталираната игра или нещо друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно картата си има тази функция и без аддон. А ти нямаш работа в Kalimdor.Като си почнал твоя си континент си стой там до 58 левъл и после през портала и в другия свят. От там нататък нямаш проблема със зоните. Ти откакто питаш можеше да си левъл 110 вече. Имам приятел ,който ги дига за по една седмица по начина ,който ти казах. Куестове и нон-стоп записан за инстанция и като те пусне бой. Като ти умалее зоната отваряш картата и гледаш по зоните коя ти пасва на левъла. Тръгваш натам и най-късно на втория пункт за летене (маркирани са даже и на не разкрита карта) имаш куестове. И така докато станеш левъл за следващия свят и продължаваш.Няма нужда да правиш една зона от до. Като стигнеш Дренор правиш всичко свързано с гарнизона докато почне да ти дава да купуваш поушъните за експириънс,взимаш и при първа възможност отиваш в долната зона с птиците. Нещо с arak. Там имаш бъф от зоната пак за повече опит и направо ги прескачаш. Само Пандариа е малко тегаво като не можеш да летиш. И пак-намери си гилдия.Или кажи на кой сървър си да те свържем ако може с някоя българска гилдия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, а могат ли да се деинсталират адони, че сложих някакви не ми вършат никаква работа>:)? Относно гилдия чул съм че трябва да си редовен играч а аз играя рядко, дърт съм вече :) и имам задължения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

37, едва намерих начин да отида в Western Plaguelends, дано по натам няма проблеми:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.