Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам лаптоп Acer Aspire и от скоро,по-точно вчера имам проблеми...Докато си цъкам игра в момента World of Warcraft първите 20 мин всичко е окей,но после изведнъж всичко зацепва и скайпа ми зацепва и разговора с приятелите ми се затваря и след около 5 мин се оправя и си върви нормално бързо но след 10 минути отново много е досадно миналия ден нищо му нямаше ще съм много благодарен,ако някой помогне! :) Благодаря предварително! :) Това е снимка на лаптопа ми ако е нужна абсолютно същият на външен вид,е освен клавиатурата де! :D

acerE1_num__01.jpg

преди 4 минути, Tosho55 написа:

Здравейте,имам лаптоп Acer Aspire и от скоро,по-точно вчера имам проблеми...Докато си цъкам игра в момента World of Warcraft първите 20 мин всичко е окей,но после изведнъж всичко зацепва и скайпа ми зацепва и разговора с приятелите ми се затваря и след около 5 мин се оправя и си върви нормално бързо но след 10 минути отново много е досадно миналия ден нищо му нямаше ще съм много благодарен,ако някой помогне! :) Благодаря предварително! :) Това е снимка на лаптопа ми ако е нужна абсолютно същият на външен вид,е освен клавиатурата де! :D

acerE1_num__01.jpg

А,да и да уточна лаптопа му беше сменена клавиатурата беше сложена термопаста и беше почистен и преинсталиран преди около месец и половина :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Лаптопът прегрява и "тротва"-сваля честтата на процесора.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е софтуерен проблем. Темата ти не е за тука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Коя да е игра или само тази и онлайн ли я/ги играеш?

https://www.bleepingcomputer.com/download/minitoolbox/

Сложи отметките и дай GO! Публикувай резултата.

Играта е World Of Warcraft :) 

преди 2 часа, ExaFlop написа:

Лаптопът прегрява и "тротва"-сваля честтата на процесора.

Не прегрява имам Core Temp kogato se sluchva tova e 69 70 gradusa :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нее изобщо но едва ли е от играта 1 месец вече я играя и на медиум графики подкарвам 70 фпс :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е проца и видеокартата. То един i5 за лаптоп може да е и двуядрен май, и нищо чудно по слаб от i3 десктоп. Не е за игри лаптопа.

Аз на този сайт се доверявам за изисквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То че не е за игри не е ама нямах други избор,а и ми е от 4 години и съм врътвал какви ли не игри едва ли точно WoW ще причинява проблеми,а и това се случва и с други игри не само с WoW например Hearthstone тя е игра с карти и пак ми става този бъг само,че се оправя доста по-бързо от колкото,когато играя WoW :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия процесори са на доста по ниска тактова честота от десктоп процесорите. Ми дай лога от инструмента.

Четириядрен i5 Ivy Bridge виждам в изискванията. Има тук запалени геймъри ще си кажат мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _Alex&Vanko_ написа:

Тия процесори са на доста по ниска тактова честота от десктоп процесорите. Ми дай лога от инструмента.

Четириядрен i5 Ivy Bridge виждам в изискванията. Има тук запалени геймъри ще си кажат мнението.

MTB.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек ти си с Intel® Pentium® B960 и 710М или? Не виждам шанс.

D:\Hearthstone\Hearthstone.exe - това зависва.

hamachi.sys тук има проблем и откъде свали драйверите за лаптопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Човек ти си с Intel® Pentium® B960 и 710М или? Не виждам шанс.

D:\Hearthstone\Hearthstone.exe - това зависва.

hamachi.sys тук има проблем и откъде свали драйверите за лаптопа?

От Nvidia Gforce experience там ми даваше,че имам ъпдейти и аз мислех,че са важни и ги свалих,а за подкарването не знам защо да не подкарва като играя COunter Strike Global Offensive League of legends Outlast,Outlast whistleblower Игри в 3 пъти по тежки от WoW, в който и сайт да погледнеш не мисля,че от там идва причината приятел :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не ъпдейтвам до последна версия драйвера на Нвдия. Направо тая част експириенса я деинсталирай. Най-последния драйвер понякога е бъгав. Аз съм с такъв отпреди година.

И процесора ти и видеокартата са много далеч от изискванията. Ти сам виждаш, какво да ти кажа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Аз не ъпдейтвам до последна версия драйвера на Нвдия. Направо тая част експириенса я деинсталирай. Най-последния драйвер понякога е бъгав. Аз съм с такъв отпреди година.

И процесора ти и видеокартата са много далеч от изискванията. Ти сам виждаш, какво да ти кажа?

Е добре де,ако е така защо играя с такъв ФПС а и като махнем WoW Hearthstone и нейните ли изисквания не покривам :D ?

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avast имаше ли гейминг режим? С Daemon Tools маунтваш ли? Не струва за мен тази програма. Сложи си Virtual CD

Откъде си си свалил драйверите има проблеми в Devices доста?

Да търсиме миньори?

https://www.bleepingcomputer.com/download/malwarebytes-anti-malware/

Версия 2.2 ъпдейтваш и да сканира и за рууткити. Има български.

http://www.superantispyware.com/

Ъпдейтваш пълно сканиране и в архиви.Безплатната версия.

С тоя безплатен Аваст си гола пушка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Avast имаше ли гейминг режим? С Daemon Tools маунтваш ли? Не струва за мен тази програма. Сложи си Virtual CD

Откъде си си свалил драйверите има проблеми в Devices доста?

Да търсиме миньори?

https://www.bleepingcomputer.com/download/malwarebytes-anti-malware/

Версия 2.2 ъпдейтваш и да сканира и за рууткити. Има български.

http://www.superantispyware.com/

Ъпдейтваш пълно сканиране и в архиви.Безплатната версия.

С тоя безплатен Аваст си гола пушка.

С Daemon Tools маунтвам да драйверите не съм ги свалял аз а пича,който ми преинсталира компютъра и т.н 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.acer.com/ac/en/SI/content/support-product/4485?b=1

Май ще ти излязат като си избереш операционната система.Това е нали? Сложи ги без VGA драйвера. Application по желание. С двете програми сканира ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А хард дискът в какво състояние е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, hudyr написа:

А хард дискът в какво състояние е?

преди 16 часа, _Alex&Vanko_ написа:

https://www.acer.com/ac/en/SI/content/support-product/4485?b=1

Май ще ти излязат като си избереш операционната система.Това е нали? Сложи ги без VGA драйвера. Application по желание. С двете програми сканира ли?

Ами приятел за сега май се оправи нищо подобно не се е случвало от миналия ден и се надявам да не се повтори,а ако се случи ще го имам на предвид и ще дойда тук да направя всичко което сте казали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от tsvetomir0
      Може ли малко помощ или съвет да ме насочите кам евентуално решение?Благодаря на отзовалите се! Таблет Acer Iconia B1-733-K3G3,  с процесор 4x Cortex-A7 (1.3 GHz), 7.0", 1 GB DDR3L, 16 GB EMMC, Android 6.0 Marshmallow                Таблета работи нормално докато не го изключиш .пробвам да включа и светва екрана с логото на acer и се изключва.така около1ч,1:30ч и да се изключи сам. После го стартирам и трагва нормално да работи,правил сам му хард ресет ама пак го прави този проблем.някои път без да искам го изключвам и влиза в този режим . 
    • от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
    • от Marillon
      Здравейте, търся си лаптоп ,който както показва и заглавието ще ми служи за университетски задачи по графичен дизайн, както и за дигитално рисуване . Бюджетът ми е около 2000 лв като за момента  се колебая между два варианта:
      1. Dell Inspiron 5770, варианта с процесор intel core i7
      2. Acer Nitro 5 AN515 -51-71BX
       Ще съм много благодарна,ако някой може да ми даде мнение спрямо двата лаптопа по-горе ,или някоя по-ок машина от тях :)
    • от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.