Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,днес сутринта като си пуснах компютъра ми изписа някакъв надпис Start Windows Normally,натиснах и чух някакъв сигнал от компютъра. Рестартирах го,а при пускането този звук отново го издаде и постепенно вентилатора се засилваше и бучеше сериозно. Пробвах да изключа цялата система и да поразместя някой кабел , но пак нищо не стана.Някой има ли идея от вентилатора ли може да идва този проблем или от другаде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой кабел си размествал и какво си пипал. И не, няма как да е от вентилатора. Предполагам, че системата ти прави тест, който не минава.

Като за начало марка и модел на компютъра. Минават ли тестовете на хардуера и стигаш ли до опит да се зареди windows?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

визмаш отвертката и разглабяш  или на сервиз 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Yvan Sergeev написа:

:Dмоя вече няма нито едно болче, ааа само едно дет държи лана за кутията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Емил Костов написа:

Кой кабел си размествал и какво си пипал. И не, няма как да е от вентилатора. Предполагам, че системата ти прави тест, който не минава.

Като за начало марка и модел на компютъра. Минават ли тестовете на хардуера и стигаш ли до опит да се зареди windows?

ами не съм ги точно размествал - просто ги изключих и включих. Фуджитсу Сиеменс пише на капака на компа. Като пусна компютъра се чува само бученето и не ми изписва логото на операционната система само черен екран

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

И като го разглоби .........?

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

моя вече няма нито едно болче, ааа само едно дет държи лана за кутията

Послъгваш и то бая.

Даното ти кво го крепи за кутията, а захранването ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, markata99 написа:

ами не съм ги точно размествал - просто ги изключих и включих. Фуджитсу Сиеменс пише на капака на компа. Като пусна компютъра се чува само бученето и не ми изписва логото на операционната система само черен екран

Това означава, че някой хардуер не преминава теста и съответно вентилатора вие постоянно. Ако нямаш познания носиш компютъра в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Това означава, че някой хардуер не преминава теста и съответно вентилатора вие постоянно. Ако нямаш познания носиш компютъра в сервиз.

преди няколко дена ми отказа клавиатурата и рестартирах компютъра Като се рестартира ПС-то ми беше излязъл надпис Keybord eror.Може ли тука някъде да е проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, markata99 написа:

преди няколко дена ми отказа клавиатурата и рестартирах компютъра Като се рестартира ПС-то ми беше излязъл надпис Keybord eror.Може ли тука някъде да е проблема ?

Проблема е, че не минава тест на някой елемент от хардуера. Така само мога да гадая. Не даваш повече информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Проблема е, че не минава тест на някой елемент от хардуера. Така само мога да гадая. Не даваш повече информация.

Е какъв е тоя тест на черен екран поне да изпише нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, markata99 написа:

Е какъв е тоя тест на черен екран поне да изпише нещо.

Не може да изпише, защото не минава теста. Навремето аз имах същия проблем с подобна машина. Оказа се, че е изгорял чипа на вградената LAN карта. Разпоихме чипа и машината тръгна. При теб може да е нещо друго. 

Като за начало компютъра се разглобява и се почиства от прах и мръсотия, проверяват се кабели и дали всеки един хардуер контактува добре. Може да се наложи слотовете да се пръскат с почистващ спрей. Ако проблема продължава може да се наложи и всеки един хардуер да се тества поотделно на друг компютър. Та затова ако няма умения и знания носи машината на сервиз.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

натискай space  в началото ако  няма ефект   del

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.