Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

мотора е от пералня индезит искам да го пусна за направата на косака но не зная как даите малко инфо ако има разбира

IMAG0126.jpg

IMAG0127.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Velko Ivanov написа:

мотора е от пералня индезит искам да го пусна за направата на косака но не зная как даите малко инфо ако има разбира

Първо! Какъв е тоя косак:giggle1: Второ дай ти повече инфо, че да ни упътиш!

Като гледам асинхронен бавнооборотен безчетков мотор 2 в 1 с нещо като с редуктор ли или.........?????

Трето разбираш ли от ел. техника за да знаем как да обясняваме!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами отговора е разбирам до една степен ако ми се обясни ще мога да го направя

ще го монтирам на една косачка за трева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросите от типа - модел пералня и пр. са ни от полза за да се ориентираме! Има малки разлики! Ако знаете от какъв точно модел пералня е свален ,то с изтегляне на техническата документация ще се сдобиете и със схемата на свързване! Иначе в интернет има доста материали но се изискват доста ел. технически умения и знания.  Помолете някой квалифициран ел. техник да ви го пусне,  Бих могъл да приложа схема но при несъответствие може и да се случи беля! Трудно се помага дистанционно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пералня INDESIT W445Tp 5KG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти нещо! 

Отговорноста и последствията при несъответствие си остават за твоя сметка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Velko Ivanov написа:

ами отговора е разбирам до една степен ако ми се обясни ще мога да го направя

ще го монтирам на една косачка за трева

:no-no::lol6:След като идея си нямаш за какво става на въпрос, как пускаш подобна тема а и искаш подобни съвети? Направо започвам да се плаша от този форум.

преди 2 часа, Кумчо вълчооо написа:

Въпросите от типа - модел пералня и пр. са ни от полза за да се ориентираме! Има малки разлики! Ако знаете от какъв точно модел пералня е свален ,то с изтегляне на техническата документация ще се сдобиете и със схемата на свързване! Иначе в интернет има доста материали но се изискват доста ел. технически умения и знания.  Помолете някой квалифициран ел. техник да ви го пусне,  Бих могъл да приложа схема но при несъответствие може и да се случи беля! Трудно се помага дистанционно!

Не предлагай на постващия подобни схеми, защото не знае даже какво е бушон. По-добре му дай един линк към електрически косачки и да си избере модел. Не са чак толкоз скъпи,

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Емил Костов написа:

Не предлагай на постващия подобни схеми, защото не знае даже какво е бушон. По-добре му дай един линк към електрически косачки и да си избере модел. Не са чак толкоз скъпи,

Що, кво? Постващия няма да достигне до тия схеми и клипове с дава клика или въпрос в Гугъл ли????!  Не са скрити за никого! Сам де си оценява рисковете, а и казва ,че до известна степен разбира! Инак косачките - варно евтини са ,но и абсолютен боклук. Сменям вече 3 - та!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Кумчо вълчооо написа:

Що, кво? Постващия няма да достигне до тия схеми и клипове с дава клика или въпрос в Гугъл ли????!  Не са скрити за никого! Сам де си оценява рисковете, а и казва ,че до известна степен разбира! Инак косачките - варно евтини са ,но и абсолютен боклук. Сменям вече 3 - та!

Проблема е там, че не разбира рисковете. Не че ти си дал неправилни или скрити линкове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Проблема е там, че не разбира рисковете. Не че ти си дал неправилни или скрити линкове.

Принципно си прав!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кумчо вълчооо написа:

Принципно си прав!

Това е все едно аз да пусна тема. Иска да си направя кола но не знам как. Може ли някой да ми каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само да кажа имам си представа от ел несам бос във тази област но тук наистина се затруднявам и затова ви моля за помощ кондензатора кам кои кабели да го върва кам мотора схемата я разбрах само кам кои клеми да подам кондензатора и кам кои клеми 220в

тук кадето ние вижеем е малак град и никои тихник немове да ми помогне те разбират от стари ел. мотори като жидят такав с 5 жици и ждигат ръце

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Velko Ivanov написа:

само да кажа имам си представа от ел несам бос във тази област но тук наистина се затруднявам и затова ви моля за помощ кондензатора кам кои кабели да го върва кам мотора схемата я разбрах само кам кои клеми да подам кондензатора и кам кои клеми 220в

Явно абсолютно нищо не разбираш и това предвид качения клип и съпътстващите го подобни на които нагледно е показано какво и как!

Не е желателно да продължаваш да се занимаваш с това. Опасно е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.