Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, купих си нов лаптоп, инсталирах му windows 7, обаче, като искам да използвам USB, за да сложа драйвери за интернет, за да мога да продължа с другите драйвери, не става нищо. Като сложа мишка или клавиатура с USB порт светва мишката, подава ток, обаче, никъде не изписва, че е пусната мишката или клавиатурата, иначе клавиатурата работеше, а мишката не работеше, а само светеше, като няма индикация, че са пуснати. Но като искам да пусна флашката, в която са драйверите за интернет и да продължа с инсталацията, не става, не я разпознава въобще, няма BD-ROM Driver  Devices with removable Storage (1), а трябва да са 2, има само DVD RW Drive. Моля, помогнете, как така не индикира мишката и клавиатурата, обаче клавиатурата работи и свети, а мишката само свети, а пък флашката въобще не я индикира и не се отваря. Няма как да продължа с драйверите като не мога да ги кача! :( Моля Ви, помогнете ми! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално! Машината е направена за Windows 10. Варианти.

1. На DVD сваляш драйверите от този линк и пробваш да ги инсталираш на седмицата.

2. Сваляш хард диска на лаптопа ( ако е в гаранция не ти го препоръчвам), закачаш го към друг компютър и там записваш драйверите.

3. Инсталираш Windows 10.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко оправих благодаря много обаче стана нещо което до сега не бях виждал когато се опитвам да инсталирам NVIDIA Drivers | GeForce 940MX 2 GB dedicatd vram за тази карта yuo must install an intel driver first  

аз веднага влизам в https://downloadcenter.intel.com/  и избирам надоло се вижда  всичко съм копирал програмата тегли Drivers intel за мен след като го пускам да се инсталирам Next 

и точно преди да свърши инсталацията пише Theis computer does not meet the minimum reuirements for intalling the software от това което аз разбирам е че ако не мога да инсталирам Intel graphics drive for window не мога да инсталирам INVIDIA Drivers Geforce 940mx 2 GB Моля помогнете много ще бъда благодарен!!!

Automatically update your driveи

Keep your system up-to-date with this tool that analyzes the system drivers on your computer. Learn more.

Step 1: Download and Run

Download now to get started. When complete, run the installer to begin.

Download now

Install

Step 2: Install

Follow the on-screen prompts to install the software.

Launch and Scan

Step 3: Launch and Scan

Launch the Intel® Driver Update Utility to find the latest drivers.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да закачиш машината с LAN кабел към рутъра и всичко би трябвало да си дойде на мястото.
Примерно
http://www.technopolis.bg/bg/Cables/Cable-ROYAL-UTP-cat-5e-2-x-RJ45%2C-СИВ%2C-2М/p/523428

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ми излезна "Тhis computer does not meet the minimum reuirements for intalling the software", независимо, че сложих LAN драйвери и с кабел го пробвам, и без кабел също и нищо не става.Ползвам програмата Inel driver update utility, пускам "start scan", намира ми драйвера, изтеглям го и накрая ми излиза този надпис.Просто не мога да проумея как производителят ми казва какво да изтегля, всичко си върви добре, extracting fails, и накрая  "Тhis computer does not meet the minimum reuirements for intalling the software".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A net има ли на машинатаа - може ли да се браузва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с драйвърите за 10-ката, от официалния съпорт на Acer. Виж си обаче точно модела. До последната буква и цифра. Основно драйвъра за чипсета и за вграденото видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам достъп до интернет и чрез него дърпам всички драйвъри. Вече съм сложил всички драйвъри, освен тези на Intel Graphics Driver Software InstalShield Wizard, ако не сложа този, NVIDIA не ми позволява да инсталирам нейните драйвъри за видеокартата. А проблемът идва от Intel, защото когато тръгвам да ги инсталирам ми изписва това: "Тhis computer does not meet the minimum reuirements for intalling the software". От сайта на Acer също изтеглих всички драйвъри. От всичките 21 драйвъра, само тези 2 не станаха. 

Заключение: нито от сайта на Acer тръгват драйверите, нито от официалния сайт на Intel.

https://www.acer.com/ac/bg/BG/content/support-product/6737?b=1&pn=NX.GDXEX.009 - ето това е моделът на компютъра, ако има проблем това е SNID: 64706655876,  Наименование на модел : E5-575G . 

Надявам се, че съм успял да обясня ненормалния проблем. Само да добавя с windows 7 ultimate съм.

Редактирано от batezerg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажи все пак една снимка на диспечера на устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв процесор е лаптопа? Съответно с коя графика?

Intel® Core™ Processors Launch date Linux* Windows 7* Windows 8* Windows 8.1* Windows® 10 Formerly codenamed
Intel® HD Graphics 610 Jan 2017 Yes4 No No No Yes5 (64-bit only) Kaby Lake
Intel® HD Graphics 630 Jan 2017 Yes4 No No No Yes5 (64-bit only) Kaby Lake
Intel® HD Graphics P630 Jan 2017 Yes4 No No No Yes5 (64-bit only) Kaby Lake
Intel® Iris® Plus Graphics 640 Jan 2017 Yes4 No No No Yes5 (64-bit only) Kaby Lake
Intel® Iris® Plus Graphics 650 Jan 2017 Yes4 No No No Yes5 (64-bit only) Kaby Lake
Intel® HD Graphics 620 Aug 2016 Yes4 No No No Yes5 (64-bit only) Kaby Lake
Intel® HD Graphics 615 Aug 2016 Yes4 No No No Yes5 (64-bit only) Kaby Lake

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука съм качил целия процес на работа и цялата конфигурация на компютърът ако нещо съм пропуснал кажете 
Понеже неми дава да ги кача всичките на един път ще ги кача на отделно  

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

13.png

14.png

15.png

16.png

17.png

18.png

19.png

20.png

21.png

22.png

23.png

24.png

25.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай хардуерния идентификатор на активната видео карта:
http://www.wikihow.com/Find-Hardware-ID

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става отново  не знам какво да правя освен да го нося на програмист вие кажете ? 

rrrrrrrrrrrrr.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, batezerg написа:

не става

Зад линка има още 5-6 драйвъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абсолютно всички ги дръпнах не става 
да чух го това но не мога да повярвам че този компютър е криптиран за windows 10 това ми звучи супер нагло и не реално някои дами казва аз какво да ползвам като свободен потребител и ако е така на истина повече няма се занимавам с тия скапани лаптопи си купя настолен компютър на части си го сглобя и ако искам си сложа windows 95 при всички положения този лаптоп ще работи с windows  7 ако трябва ще платя да  го хакнът не знам просто какво да направя вече ........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, batezerg написа:

при всички положения този лаптоп ще работи с windows  7

Много вероятрно да се окаже точно обратното - да няма положение ри което да работи под Windows 7 поради липса на драйвър. Освен, ако не си платиш да ти напишат драйвър за някое устройство :ph34r: - в коетои доста се съмнявам.
Или да смениш операционата система с не Windows.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занесох го при един програмист, който се занимава с преинсталиране на windows, drivers, всичко оправи. :) Благодаря Ви за съдействието на всички, които се отзовахте. :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.