Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, изтеглих този windows 7  - 

Като го свалих беше в winrar файл, трябва ли да го разархивирам или нещо друго трябва ли да направя преди да го кача на диска...?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

На мен ми излиза като Iso то и такова пише че е

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

На мен ми излиза като Iso то и такова пише че е

т,е, да го качвам на диска така както съм си го свалил така ли...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7363.iso тва че си  го направил winrar   да чете iso  фьйлове е проблем на задклавиатурното устройство

стартира се програма за запис на дискове се  дава опен на  въпросния файл и се записва

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползваш програми от сорта на UltraIso, PowerIso има и много безплатни само трябва да потърсиш.

Намираш, избираш опцията burn iso image след това посочваш пътя до .iso файла и така..

Също така можеш да го направиш от cmd като стартираш със админски привилегии командният прозорец и ползваш командата: isoburn.exe, след това ще ти се появи прозорец с инструкции как да запишеш исото на диска.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mr.n0b0dy написа:

Ползваш програми от сорта на UltraIso, PowerIso има и много безплатни само трябва да потърсиш.
Намираш избираш опцията burn iso image след това посочваш пътя до .iso файла и така..
Също така можеш да го направиш от cmd като го стартираш със админски привилегии и ползваш командата: isoburn.exe, след това ще.ти се появи прозорец с инструкции как да запишеш исото на диска.

ImageBurn предполагам става нали така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ImageBurn предполагам става нали така?

Да точно така.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mr.n0b0dy написа:

Да точно така.

Така и не разбрах..проблем ли ще е ако е .rar... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така и не разбрах..проблем ли ще е ако е .rar... ?

За да запишеш изображението на диск, трябва да е в .iso формат предполагам iso файла е в този .rar архив.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е . rar

iso e

дай десен бутон опен уит - чойс дефут програм и  избери програмата за запис на дискове .  влезни в програмата за запис 

дай опен и намери файла и бърн

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Mr.n0b0dy написа:

За да запишеш изображението на диск, трябва да е .iso предполагам iso файла е в този .rar архив.

Нямам друга програма освен winrar и предполагам затова е .rar.. иначе няма .iso файл в архива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да стартира самият диск, тоест менюто за инсталация формата на архива трябва да е .iso. Предполагам нямаш програма за горене на исо файлове за това ти го показва като rar архив, но като цъкнеш на свойства какво ти показва? Файла трябва да е .iso

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Mr.n0b0dy написа:

За да стартира самият диск, тоест менюто за инсталация формата на архива трябва да е .iso. Предполагам нямаш програма за горене на исо файлове за това ти го показва като rar архив, но като цъкнеш на свойства какво ти показва? Файла трябва да е .iso

свалих си daemon tools и стана на .iso и сега го burn-вам с imageburn

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда да сваляш Daemon Tools и да го бърнваш с imageburn, файла не е станал магически .iso след като си инсталирал Daemon Tools.

Бърнваш или с Daemon Tools или ImageBurn който е вграденият инструмент в Windows.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой що не му каза, да слага на ниска скорост, после да не скапе поне диска?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой що не му каза, да слага на ниска скорост, после да не скапе поне диска?

Каква скорост да слага??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато записва, да сложи на минимална скорост за да се избегнат евентуални проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си е по подразбиране на нормална скорост, ако увеличава оборотите сам то зависи и каква му е записвачката, ако поддържа високи обороти и диска е качествен би трябвало да няма проблеми.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не схващаш.Преди записване трябва да настрой програмата да записва на минимална скорост, за да се избегнат евентуални грешки, които да доведът до проблеми по време на самата инсталация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги записвам на максинална скорост и съм нямал проблеми нито с линукс нито windows инсталации и дори DOS-live инструменти.

Ако диска е хубав и записвачката също.. Според мен няма проблем. Ама и на ниска скорост да го запише за по-сигурно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускай Неро и го пържи във записвачката и си готов :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Mr.n0b0dy написа:

Винаги записвам на максинална скорост и съм нямал проблеми нито с линукс нито windows инсталации и дори DOS-live инструменти.
Ако диска е хубав и записвачката също.. Според мен няма проблем. Ама и да ниска скорост да го записва за по-сигурно.

Сега на активирането на windows-a изписва, че ще започне автоматично активиране след 2 дни..Какво ще рече това и трябва ли да го активирам аз по някакъв начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, купуваш си лиценза за съответния едишън. Другият вариант е доста по-удобен, понеже не трябва да купуваш нищо, но не може да ти се помогне тук. Използвай google.

И научи разликата между файл и файлова асоциация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.