Премини към съдържанието
rado84

Препоръчайте ми някой добър ел. техник от София

Препоръчан отговор

Ние дълги години имахме ел. техник - един комшия, но човекът почина и сега търсим друг. Само че за ел. техниците, които намирам в Гугъл, не знам нищо и затова реших да питам тук, ако някой има контакт с добър ел. техник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, rado84 написа:

Ние дълги години имахме ел. техник - един комшия, но човекът почина и сега търсим друг. Само че за ел. техниците, които намирам в Гугъл, не знам нищо и затова реших да питам тук, ако някой има контакт с добър ел. техник.

Аз съм добър, но не от София! Работя на американски цени за българе! При зор ще ме намериш! Кто ти гледам подписам, май това дириш!

И все пак за какво става дума? Не може из цяла София ни един електротехник да не ти се хареса

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Кумчо вълчооо написа:

Аз съм добър, но не от София! Работя на американски цени за българе! При зор ще ме намериш! Кто ти гледам подписам, май това дириш!

И все пак за какво става дума? Не може из цяла София ни един електротехник да не ти се хареса

Не става дума за компютри (за това си се справям и сам идеално), а за кухненски контакти. Утре ще ги сменяме и това мога и сам да го направя, но има неща, които не мога сам и за които ще трябва ел. техник, като например преразпределяне на мрежата - коя линия към кой бушон да е, щот' в момента е направена много калпаво и като падне нещо от кухнята, всичко останало пада, защото са на един бушон.

А знамето в подписа ми е сложено с цел да покаже какво мисля за "дружбата" на България с Русия - най-долната нация на света, която даже и знамето ни е откраднала, не само азбуката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъм, аз съм русофил и щях да ти дам съвет за това онова , ма ще те размине! Ма, все пак като те слушам, то приготви си достатътчно парички, а другото не го мисли, не е чак толкова неземна работа т.е. всеки един квалифициран електротехник би я свършил!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Не може из цяла София ни един електротехник да не ти се хареса

при нас,в софия останалите живи ел.техници са със сбъркани сексуални ценности!много трудно ще намериш нормален човек да ти смени крушка или да забие пирон!

ние самите вече  не можеме сами да си отрежеме 2 филий хлеб и затова търсиме в нета!

за всичко е виновен комунезма,българо-съветската дружба и най много чичко Путин!дайте линк към някой техник,който е евроинтегриран,защото контактите са китайски и веднага гърмят!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, rado84 написа:

Не става дума за компютри (за това си се справям и сам идеално), а за кухненски контакти. Утре ще ги сменяме и това мога и сам да го направя, но има неща, които не мога сам и за които ще трябва ел. техник, като например преразпределяне на мрежата - коя линия към кой бушон да е, щот' в момента е направена много калпаво и като падне нещо от кухнята, всичко останало пада, защото са на един бушон.

Викни ЧЕЗ

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чез са само преди електромера. С вътрешна инсталация не се занимават, поне служебно.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Филипов написа:

Чез са само преди електромера. С вътрешна инсталация не се занимават, поне служебно.

Не позна, като ми се запали контакта дойдоха веднага аварийната група и го оправиха.

Е много ясно че нема ти оправят всичкото жици де, но което е свързано с инсталацията на блока - го оправят.

Благодарности !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, haidukpikaso написа:

Не позна, като ми се запали контакта дойдоха веднага аварийната група и го оправиха.

Е много ясно че нема ти оправят всичкото жици де, но което е свързано с инсталацията на блока - го оправят.

Благодарности !

Е, ако си си платила по някакъв начин....!

ЧЕЗ не се интересуват какво се случва след електромера и не извършват никакви електроремонтни дейности по домовете!

преди 31 минути, Филипов написа:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по добре кажи какви мощности имаш в вас - да ти кажем как да се разпределят и след това викни някой да ти го реализира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кумчо вълчооо написа:

Е, ако си си платила по някакъв начин....!

ЧЕЗ не се интерлесуват какво се случва след електромера и не извършват никакви електроремонтни дейности по домовете!

не съм платила нищо и една стотинка не съм платила

казвам истината - отзоваха се веднага аварийната група, бяха трима души - единия стоеше вън на таблото в коридора, другите двама бяха в апартамента да установят от къде се е запалил контакта, срязаха му жиците и така, много зле била нулата на входа

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Кумчо вълчооо написа:

ЧЕЗ не се интересуват какво се случва след електромера и не извършват никакви електроремонтни дейности по домовете!

чез не ги интересува,но техниците и там са гладни!срещу скромно заплащане извършват качествени услуги със служебни материали!на мен ми помогнаха за което съм им безкрайно благодарен!и аз се отблагодарих!свестни момчета работят там,кадърни!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, glen написа:

чез не ги интересува,но техниците и там са гладни!срещу скромно заплащане извършват качествени услуги със служебни материали!на мен ми помогнаха за което съм им безкрайно благодарен!и аз се отблагодарих!свестни момчета работят там,кадърни!

Така де "срещу скромно заплащане" вършат работа, ма хайдучката не признава!:) )))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Кумчо вълчооо написа:

Така де "срещу скромно заплащане" вършат работа, ма хайдучката не признава!:) )))

какво да признавам - казах - и не лъжа - звъннах им на спешния щото от пожарната на тях ме пратиха и дойдоха пичовете по нощите при туй

и да - щях да им платя независимо че нищо не поискаха момчетата

ма те се уплашиха от нулата и беж да ги няма

баси нулата баси

:scared:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, haidukpikaso написа:

какво да признавам - казах - и не лъжа - звъннах им на спешния щото от пожарната на тях ме пратиха и дойдоха пичовете по нощите при туй

и да - щях да им платя независимо че нищо не поискаха момчетата

ма те се уплашиха от нулата и беж да ги няма

баси нулата баси

:scared:

Верно ли не стопляш какво ти говори???

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ostavime написа:

Верно ли не стопляш какво ти говори???

че правели услуги

пък ти не четеш ли че при аварийна ситуация са дошли а

и след тях и пожарната дойде за всеки случай

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, не стопляш. Още по-силен волтаж ти трябва. хаха

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ostavime написа:

Ясно, не стопляш. Още по-силен волтаж ти трябва. хаха

мда - ама ако ти е зле нулата

:lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а не успя ли да придърпаш някое електрохниче да ти оправи контактите в спалнята :clown:

фирми за поддръжка колкото искаш 

ако ли не някое заводче около вас ако има имат назначени ел техници ги питай на  4 очи

пък то като се предлага работа се казва и колко пари даваш .

българо съветски манталитет баси вкарай малко  капитализъм .

виждам че пазарът търси  елтехници, но няма предлагане .... цифрата ще да е голяма :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Без умствен капацитет написа:

по добре кажи какви мощности имаш в вас - да ти кажем как да се разпределят и след това викни някой да ти го реализира

Бойлер, 2 готв. печки, пералня, хладилник, 2 ел. тухлени камини с реотани, а компютърът с рутера и всичката периферия са в един контакт. В момента този контакт по неясни причини е в мрежата на бойлера и камините и като падне техният бушон, ми пада и токът за компа. Иска ми се да си отделя всичките контакти в стаята да са на отделна мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егати евроатлантическото обяснение - типично неразбирамемо за никого! Да караме подред:

- За къща или апартамент говорим?

- Няма начин в апартаментното табло да има само един предпазител за всичко това което си изброил!

- Това което искаш е частично осъществимо или осъществимо с допълнително окабеляване!

- "Без умствен капацитет" типично те е подвел т.е това дето си изредил нищо не означава и може само да се гадае или приравнява към средни стойности т.е. да смятаме, имаш  пр. бойлер 3kw + тухлена ерлектрическа камина  пр. може би 4kw  и  така....... Т.е . говори се с конкретни цифри а не с думи върху които да се гадае! Изобщо как ще изчислите кръгове като не знаете кой и колко е натовален! Това ,както изразих мнението, че в жилището едва ли да съществува само един единствен предпазител.

преди 14 часа, haidukpikaso написа:

мда - ама ако ти е зле нулата

:lol6:

Бе, тя тая нула се оправя при мерак, ма ........:shy11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Кумчо вълчооо написа:

- "Без умствен капацитет" типично те е подвел

имах предвид мощности - все пак съм завършил елетротехника висше, макар че никога не съм го практикувал

и като гледам бойлера трябва да е сам в токовия кръг, едната печка с хладилника, всяка камина и тя поотделно, и останалата печка - като вероятно и по един кръг отделно за всяка стая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Без умствен капацитет написа:

имах предвид мощности - все пак съм завършил елетротехника висше, макар че никога не съм го практикувал

и като гледам бойлера трябва да е сам в токовия кръг, едната печка с хладилника, всяка камина и тя поотделно, и останалата печка - като вероятно и по един кръг отделно за всяка стая

На теория - да. На практика не и зивиси от много зависи!  В повечето случай Бог знае как са изградени кръговете , на какъв принцип  и логика така ,че всичко това се оценява на място, Правят се разчети и се преправя до колкото може! 

Обаче гледам автора загуби интерес, а ние де ли се пънем! Сигурно си е намерил ел. техник!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.