Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля да ми помогнете....Не мога да избирам по скайп...когато опитам да избера някой, веднага ми се прекъсва.

Мога само с писане да дискутирам......Казват, че и мен не могат да избират....Досега си беше всичко нормално.

Може ли някой да ми помогне ?  Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя версия на скайп си и с коя версия на ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

С коя версия на скайп си и с коя версия на ОС

Ох, сега вероятно ще ви нервирам, но не съм много наясно къде да проверя...знам само, че на искането за подновяване на скайп, аз потвърдих....ако ви дразня, не се занимавайте с мен.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, anig написа:

Ох, сега вероятно ще ви нервирам, но не съм много наясно къде да проверя...знам само, че на искането за подновяване на скайп, аз потвърдих....ако ви дразня, не се занимавайте с мен.....

Ето как да разбереш. Кажи и с коя версия на Windows си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как да разбереш. Кажи и с коя версия на Windows си.

С Windows XP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, anig написа:

С Windows XP

И вероятно си с версия на скайп 3,8??? Предполагам, че е така. Нищо чудно че ти разпада. Старите версии на скайп както и Windows XP спряха да се поддържат от Microsoft. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, да, да, 3.8

Е как до снощи можеше, а сега не ? И какво трябва да направя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е трябвало да обновяваш. От там е и проблемът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, anig написа:

охххххх, лошооо, и сега край със скайпа така ли ?

Сега триеш  сегашния и теглиш отново версия 3. Skype 3.8 и спираш ъпдейти те.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, anig написа:

охххххх, лошооо, и сега край със скайпа така ли ?

Дори и да подкараш старата версия на скайп имай в предвид, че няма да разботи още дълго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и да подкараш старата версия на скайп имай в предвид, че няма да разботи още дълго.

Да, разбрах, значи да се изключа от скайп,  и после?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, anig написа:

Къде написах да се изключваш от скайп. Страшни сте направо с изводите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото виждам нищо не сте разбрали от писането на колегите по горе :D дайте отначало от горе на долу!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде написах да се изключваш от скайп. Страшни сте направо с изводите.

Ненене , не съм се изключила, просто питам за начина, по който да върна 3.8

Не се ядосвайте, моля ви, просто помолих за помощ, сама съм и нямам на кого да се обадя, а аз съм си не в час с компютрите....извинете ме

преди 2 часа, PopoFF написа:

До колкото виждам нищо не сте разбрали от писането на колегите по горе :D дайте отначало от горе на долу!

Ех, не ме укорявайте моля, да, признавам, незнам

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ненене , не съм се изключила, просто питам за начина, по който да върна 3.8

Не се ядосвайте, моля ви, просто помолих за помощ, сама съм и нямам на кого да се обадя, а аз съм си не в час с компютрите....извинете ме

Ех, не ме укорявайте моля, да, признавам, незнам

Отиди на Контрол панел-Programs and Features намери Skype цък на него и му задай Uninstall След това търсиш по горе моя пост от къде да изтеглиш Skype просто цъкни на (Skype 3.8) истеглиго и го инсталирай на ново!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите са следните.

1. Деинсталираш скайп с помощта на CC Cleaner или друга подобна програма, рестартираш компютъра и инсталираш отново версия 3,8 както те е посъветвал ExaFlop.

2. Караш с тази версия, докато не спре тотално да работи. тогава имаш следните варианти:

- купуваш си по-нов компютър, който може да рабори  с Windows 8,1 или 10 и ще може да използваш новите версии на скайп.

-купуваш си телефон с андроид, който може да работи с новите версии на скайп

- минаваш на друга програма за комуникация. Има доста в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите са следните.

1. Деинсталираш скайп с помощта на CC Cleaner или друга подобна програма, рестартираш компютъра и инсталираш отново версия 3,8 както те е посъветвал ExaFlop.

2. Караш с тази версия, докато не спре тотално да работи. тогава имаш следните варианти:

- купуваш си по-нов компютър, който може да рабори  с Windows 8,1 или 10 и ще може да използваш новите версии на скайп.

-купуваш си телефон с андроид, който може да работи с новите версии на скайп

- минаваш на друга програма за комуникация. Има доста в интернет.

Благодаря ви за търпението, но на всички вас тази материя ви е като детска игра, чудесни сте, но позволете на лаиците да съществуват все пак....аз ползвам скайп не по причина за празни приказки...както и да е, наистина много ви благодарч, ще опитам каквото ми казахте....

преди 2 часа, PopoFF написа:

Отиди на Контрол панел-Programs and Features намери Skype цък на него и му задай Uninstall След това търсиш по горе моя пост от къде да изтеглиш Skype просто цъкни на (Skype 3.8) истеглиго и го инсталирай на ново!

Благодаря, благодаря, сега ще направя каквото ми казахте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, anig написа:

Благодаря ви за търпението, но на всички вас тази материя ви е като детска игра, чудесни сте, но позволете на лаиците да съществуват все пак....аз ползвам скайп не по причина за празни приказки...както и да е, наистина много ви благодарч, ще опитам каквото ми казахте....

Аз ти позволявам да съществуваш, просто ти казвам какви са ти възможностите. Така или иначе майкрософт купиха скайп и спират всички версии по-ниски от 7. XP е спряна от поддръжка, вече се спират Windows 7 както и 8.1. Ако ти трябва скайп просто ще търсиш варианти. Аз съм ти ги изброил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, anig написа:

Моля да ми помогнете....Не мога да избирам по скайп...когато опитам да избера някой, веднага ми се прекъсва.

Мога само с писане да дискутирам......Казват, че и мен не могат да избират....Досега си беше всичко нормално.

Може ли някой да ми помогне ?  Благодаря ви предварително.

Изтеглете това  Internet Explorer XP 8.0 XP от тук http://filehippo.com/download_internet_explorer_xp/tech/

и това SkypeSetupFullXp  - 7.30.0.105

Деинсталирайте скайпа

Инсталирайте първо Internet Explorer XP 8.0 XP , после SkypeSetupFullXP

Windows XP трябва да е задължително с SP3  Скайпа ще работи.

Редактирано от Чичко Слон (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти позволявам да съществуваш, просто ти казвам какви са ти възможностите. Така или иначе майкрософт купиха скайп и спират всички версии по-ниски от 7. XP е спряна от поддръжка, вече се спират Windows 7 както и 8.1. Ако ти трябва скайп просто ще търсиш варианти. Аз съм ти ги изброил.

Много благодаря ! Изгубих ви времето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, anig написа:

Много благодаря ! Изгубих ви времето

Хайде пак глупости! Кое време си изгубил. Във форума сме по-собствено желание и помагаме ако можем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде пак глупости! Кое време си изгубил. Във форума сме по-собствено желание и помагаме ако можем.

изгубилА...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

И не само това! Несъвместимоста с ползавщите най - нови версии е вече фрапираща! Несъвместимст с видеото, некоректна индентификация, чест и безпричинен разпад на връзка, невъзможност за споделяне или трансфер на файлове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Кумчо вълчооо написа:

И не само това! Несъвместимоста с ползавщите най - нови версии е вече фрапираща! Несъвместимст с видеото, некоректна индентификация, чест и безпричинен разпад на връзка, невъзможност за споделяне или трансфер на файлове!

Е аз гледам да не го изпллаша толкоз ти направо с "брадвата" ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.