Премини към съдържанието
Flane

Кандидатстване в Технически университет Варна

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам дали в този университет мога да кандидатствам с оценката от матурата по БЕЛ и ако може дали имам шанс да вляза с оценка 4,41 и с кои специалности.Също ако може да кажете има ли специалности които да избягвам смисъл такива които нямат реализация.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се измъчвай, сед'си на гъза.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В технически университет с БЕЛ (Български език и литература)... И какво ще учиш в него - като си нямаш представа от математика (щом не кандидатстваш с нея оценка)???

Ти наясно ли си какво се учи в такива 'технически университети'...

Боже докъде пропадна това 'висше' образование....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, krassleto написа:

В технически университет с БЕЛ (Български език и литература)... И какво ще учиш в него - като си нямаш представа от математика (щом не кандидатстваш с нея оценка)???

Кандидатства се с най-висока оценка! Системата е такава, че се класира по оценка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти сайта на ТУ Варна. Там може да прегледаш за какво става на въпрос, както и да се обадиш на телефоните за връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 часа, krassleto написа:

В технически университет с БЕЛ (Български език и литература)...

И аз така влязох. По БЕЛ имах 0.3 повече като оценка, отколкото по Физика, която ми беше другата матура тогава.
При условие, че оценката по БЕЛ ми е била практически отличен, дали не мога да я ползвам като дивидент?

преди 13 часа, Flane написа:

Здравейте искам да попитам дали в този университет мога да кандидатствам с оценката от матурата по БЕЛ и ако може дали имам шанс да вляза с оценка 4,41 и с кои специалности.Също ако може да кажете има ли специалности които да избягвам смисъл такива които нямат реализация.Благодаря предварително.

Аз съм бил в ТУ Варна. Не останах впечатлен. Зданията бяха някакви мизерни тогава.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте насочих се там защото другия вариант е да работя като барман или някаква неквалифицирана работа цял живот.Но не искам да уча нещо ако няма реализация и само да изгубя 5 години.Та си мислех и за друг вариант да стана асемблатор но не съм запознат как точно мога да добия такава квалификация и дали се търси на пазара на труда.Моля за всякакви съвети ще са ми от полза.

Редактирано от Flane (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.