Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Скоро си взех Alpine ute-92 bt .Страхотен усб плеър .но с много и неразбираеми / за мен /настройки на звука .Например трудно се настройва баса или няма да има почти никакъв или ще ми падне вратата .Моля някой ако се е занимавал с x-over-и и херцове да ми даде някакъв съвет .Предните говорители са boschmann al-160se .а задните hertz ev 165l.5 ако има някакво значение .Благодаря предварително .

Редактирано от p_lame_n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова рядко ли се купува Алпин че никой не разбира от настройките му ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А теб те мързи да отвориш и прочетеш инструкцуията ли? Или аз да го правя вместо теб? Не си познал.

Допълнение: Всички гледаме един и същ интернет. И никой няма бан в търсачките! Дерзай!

Доп2: Никой не знае какво и откъде му завираш да свири.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много агресивен отговор /макар и не по темата / ! Не ме мързи да чета инструкцията .и съм я прочел .Но не ми е ясно защо ако не знаеш как се настройва звука на Алпин даваш съвети за съвсем различни неща ?Или просто да си пишем глупости .Не случайно написах. Моля някой ако се е занимавал с x-over-и и херцове да ми даде някакъв съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, p_lame_n написа:

пишем глупости

Не в множествено число. Само ти. Попадали са ми всякакви неща.

Започни с по-простото - да изкараш нормален звук на радио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да влизам в пререкания !Ако имаш нещо смислено за настройка на звука да споделиш го напиши .Ако ли не по добре спри !!! Защото от 6 поста никаква информация !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Само на мен ли ми намирисва на ментак? Къв е тоя Алпин за 250 лева чисто нов?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са тези неадекватни въпроси ?В този форум има ли нормални или само хора с комплекси .Благодаря ви за изчерпателните отговори ! Никакъв смисъл няма от вас !Освен глупости друго тук не мога да очаквам .За това чао ! И си пийте хапчетата !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези "херцове" важат когато има бас каса. Щом ти се губи баса погледни еквалайзера. Няма как да ти кажем, как да ги настроиш, тъй като това няма как да стане през форума, трябва на място да го слушаш и да си го нагласиш както на теб ти харесва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.