Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам Lenovo A328. Проблемът е, че просто не иска да стартира. Днеска изгасна от нищото. Когато го включа, се показва надписа Lenovo и отдолу - powered by Android и просто застива. Пробвах да влизам в recovery, като го върнах до фабричните настройки и нямаше ефект. Преди да стане това, доста пъти се изключваше и ставаше по същия начин, но след няколко рестарта се оправяше (като вадя батерията), а сега просто си стои така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 3 часа, velislavvasilev написа:

"Ма, той е умрял, ма!"

Това нещо се изтърка преди 3-4 години.

П.С: Пробвай да го флашнеш наново с оригиналния му сток. Инфо- гугъл

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно това се опитвам да направя, но flash tool-a не може да го разпознае. Дори самия компютър не успява, пробвах с различни драйвери. Само ми пиюка компютъра, все едно го разпознава, а нито в device managera, нито някъде другаде съществува ново устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма такова чудо, където и да го сложа все едно. Гледам тука клипчета на хората им излиза в device managera - android phone/device, на мене само ми се показва за 1 секунда  MediaTek Preloader..... и то в communication устройствата.

Опа, имам напредък нещо почна да зарежда, след 3000 опита, тука бутнах това - онова и се получи, да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 часа, dadino написа:

Няма такова чудо, където и да го сложа все едно. Гледам тука клипчета на хората им излиза в device managera - android phone/device, на мене само ми се показва за 1 секунда  MediaTek Preloader..... и то в communication устройствата.

Опа, имам напредък нещо почна да зарежда, след 3000 опита, тука бутнах това - онова и се получи, да видим.

Направо го продавай взимаи си 20-те лева и го махай да ти е мирна главата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.