Премини към съдържанието
Безимен

Отровител на света ли толерантността към исляма?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Какво е вашето мнение - отровител на света ли е ислямът?
Според мен ислямът е една от най-порочните религии в този момент, освен всичко това текстове в Корана един вид "оправдават" насилието.
С оглед случващото се в Европа моето мнение е, че не трябва да има толерантност към исляма. Трябва да се води политика на нулева толерантност срещу исляма и емигрантите от ислямските страни. Всеки, който идва в Европа трябва да се съобразява с нашите ценности, идеали и закони.
Но да погледнем какво се случва на практика..Докато всеки мрънка за правата на човека, феминисти и прочие защитници мълчат пред опасността и ислямската напаст, която настъпва в Европа.
В Германия полицията прикрива многобройни изнасилвания от мюсюлмани на европейски жени, под претекста за "мултикултурна толерантност". Казват да не се обличали жените предизвикателно, да не ставали "недоразумения" На някои места е вече опасно жена да се движи без придружител мъж.
И това се случва днес и се случва тук.
А когато някой каже истината, той е обявяван за расист, нацист, шовинист, мразител на мюсюлманите. Това не е вярно. На практика мюсюлманите ни мразят.
Те искат да налагат своят морален кодекс над Европа и толерантност е непозната за тях дума.
Либералните мюсюлмани, които зачитат правата на другите в световен мащаб са малцинство.
Всяко опит да се покрие това и всяко забавяне да се разпознае заплахата от радикалните виждания на Исляма ни води все повече до заплаха над светските ценности на Европа.
Крайно време е Европа, ние включително да реагираме! Крайно време е да кажем НЕ! Който иска да е наш брат, да се държи като такъв!
Искам да почертая, че темата няма общо с пряко обсъждане на религиозната доктрина на исляма и няма място в темата за "обсъждането му". В тази тема не се обсъжда неутрално религията, а се обсъждат етичните аспекти около неспособността на Европа да ликвидира заплахата.
Докато ислямът е религия, в която получаваш смъртна присъда за критикуване на Мохамед-"пророка", тази религия не заслужава да съществува и трябва да бъде изкоренена!!
Истински вярващ в Шариата мюсюлманин е мноого по-зле от НАЦИСТ.
Нека не унищожаваме това, което сме градили в Европа, заради извратена поликкоректност и мултикултурни ценности!

Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера по едно сутрешно предаване да не го търся:

Едно време християните са тръгнали да завоюват света. Няколко века по късно същото правят и мюсюлманите. Религията е средство да се държат необразованирте и простите в подчинение. И направлявани накъдето е нужно на управляващите.

Никакви индивидуални човешки права не могат да са над правата на цялото общество. Точка. Ако щат да мрънкат, ако искат и бой да ядат.  Преди правата има и задължения. Всякакви напъни за обратното целят разрушаване на обществото.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не може да се направи , Европа е продадена на халифата просто постепенно арабите се преселват и ще изместят коренното население.

Но може да се каже че това се отнася до всички Религии , религията е средство за масово манипулиране и контрол над обществото , колкото е по-необразовано толкова по-добре.

Редактирано от Azhen (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ислямът е полит религия

хората не искат да вярват в държавата

а в нещо въображаемо

ислямът е  такава релилигия - майната и държавата алах е велик 

държавника е смъртен

господ е безсмъртен

от което се  възползват имамчетата и си измислят някакви угодни работи

от тяхна гледна точка- патриархат- такова е било и преди 500 години

жената без много права извън кухнята

което в онази част на света  където храната липсва е добре

защото  любовта на мъжа минава през стомаха

нямат  гейски организации на правата за човека

света се е хванал за ядрените опити на корея и  за снакции и за Крим

но си  пълнят резерворите  с арабски бензин 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Филипов написа:

Никакви индивидуални човешки права не могат да са над правата на цялото общество. Точка. Ако щат да мрънкат, ако искат и бой да ядат.  Преди правата има и задължения. Всякакви напъни за обратното целят разрушаване на обществото.

Мюсюлманите трябва да ядат бой, ако искат уникални права и искат да си правят един малък шариат в Европа. Тук има закони и светски ценности и всеки, който не харесва светските ценности и вдигне ръка срещу святостта им направо да ходи в газовата камера.

преди 22 минути, Azhen написа:

Нищо не може да се направи , Европа е продадена на халифата просто постепенно арабите се преселват и ще изместят коренното население.

Но може да се каже че това се отнася до всички Религии , религията е средство за масово манипулиране и контрол над обществото , колкото е по-необразовано толкова по-добре.

Всичко може да се направи. Втълпява се на европейците, че са безсилни, че трябва да бъдат толерантни, но трябва да се борим с това.
И не ме интересуват всички религии, не ме интересува религията дали е средство за манипулиране. Интересува ме ислямът в контекста на факта, че хора като Меркел виждат какво се случва, когато пуснат мюсюлмани в Германия и продължават да го правят, а германците я преизбраха. Трябва това да се промени и да отворим очите на своите братя, близки и деца.

преди 13 минути, Yvan Sergeev написа:

ислямът е полит религия

Все ми е едно. Ислямът е религия за промиване на мозъци и спри да пишеш с по 3 думи на ред!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Религиите са един от най-древните инструменти за масово манипулиране на хората. Уж проповядват мир и любов ,пък на практика са донесли предимно смърт. Всеки човек ,може да има някаква вярва в по-висша сила ,това си е негово право. Не пречи да сме вярващи и без да се придържаме към стереотипите на дадена религия. По-масовите религии не веднъж или два пъти са използвани, като инструмент за манипулиране на хората с цел постигане на разни политически цели. 

Какво е радикалния ислям ,освен инструмент на САЩ за събаряне на неудобни политически сили в дадени страни без директна намеса? Дори православието е използвано от руските царе ,с цел да се мотивира народеца ,да тръгне на "спасителна война" ,която ще избави техни православни братя на балканите от религиозния геноцид ,но реалната цел е доказано политическа ,а именно руско влияние над балканите. 

Основната цел ,дори на кръстоносните походи е била политическа. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Soviet Soldier написа:

Религиите са един от най-древните инструменти за масово манипулиране на хората.

Май не разбираш, че е по-важно да го спрем, отколкото да продължаваме да развиваме политтеории. Защото нещата са ясни.
Проблемът е изкривената толерантност и мултикултурност, която е в Европа. А ние сме част от ЕС. Искаме ли да станем такива?
Искаме ли Европа да става такава или искаме да променим Европа?
Крайно време е да спре сульо и пульо да пресича незаконно границите ни и после да има претенции по-големи от тези, които са коренни жители, данъкоплатци на държавата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

точка

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.