Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

можете ли да ми кажете дали се е развалил телевизорът или  нещо е натиснато? Не съм бил у нас като е станало това, но........ телевизорът работи - менюта канали и тн., но картината я няма... ето пращам ви снимкa

Моделът е SAMSUNG UE55HU7

Photo 7-9-17, 00 22 07.jpg

Редактирано от bumblebee (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

изключи го от контакта

утре сутринта  като го включиш  ако не се оправил  чети инструкциите или го води на ремонт или ако е в гаранция там където трябва 

• Харесва ми 3
    • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То и да чета инструкциите файда няма, май, защото така или иначе нито мога да вляза в меню нито нищо. 

Ще го изключа сега и утре ще го пробвам

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има файда има

слагат и едни бутони по дистанционните уж на пръв поглед като ги натиснеш нищо не правят ама като ги натиснеш няколко пъти правят подобни мизерии.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери си кабелната, или там квито декодери имаш за ТВ-то.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-малкото ако беше от това щеше да се появат менютата като натисна съответното копче, а то нищо - никаква картина...

едит: а сега ми казаха, че може и да е от софтуера.......

Редактирано от bumblebee (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, Yvan Sergeev написа:

изключи го от контакта

утре сутринта  като го включиш  ако не се оправил  чети инструкциите или го води на ремонт или ако е в гаранция там където трябва 

Нещо не разбра ли? С малката подробност че може и само за минута. От локалните бутони реагира ли? Да не се окаже че са свършили батериите в дистанционноъто.или просто се е скапало.

Нали е гаранционен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Минаха 2 години и вече не е в гаранция. Пробвах го това и нищо не пише също. Дистанционното си работи - каналите се превключват, но просто няма картина. Свети съвсем леко екрана и това е....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, bumblebee написа:

То и да чета инструкциите файда няма, май, защото така или иначе нито мога да вляза в меню нито нищо. 

Въпросът опира да знаеш какво да търсиш и прочетеш в тези инструкции!Някъде може да има описано как да ресетнеш софтуера.С комбинация от бутони на дистанционното или на самия телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, bumblebee написа:

Минаха 2 години и вече не е в гаранция. Пробвах го това и нищо не пише също. Дистанционното си работи - каналите се превключват, но просто няма картина. Свети съвсем леко екрана и това е....

Така ги правят, до сега никога не съм си взимал ТВ със софтуер, щото ги знам кви са боклуци, от роднини без да съм ги купувал лично аз. На 3-тата или 4-тата години повредата ти е гарантирана. ТВ-тата с кинескоп са най-издражливи.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, RED ZONE 64 написа:

Така ги правят, до сега никога не съм си взимал тея ТВ-та със софтуер, на 3-тата или 4-тата години повредата ти е гарантирана. ТВ-тата с кинескоп са най-издражливи.

Никога "СМАРТ" телевизор, още повече - с лайндроид!

Лично съм виждал вирусясал телевизор, и ако не е твой - е много забавно. Ама наистина МНОГО :)

Като купувам телевизор - си взимам нещо напр. 42 инча, но без никакви други функции освен телевизор.

Иначе на мен това на снимката ми прилича на изгоряла/повредена подсветка на екрана.

Но е възможно и да се е бъгнал софтуера - например ако е тръгнал да се обновява, и някой е изгасил телевизора преди да приключи процеса. Тогава ситуацията става малко сложна - трябва да го вкараш в "recovery" режим, и да възстановиш firmware-a от флашка.

като начало, пробвай това:

http://ccm.net/faq/40592-reset-a-samsung-smart-tv-to-factory-settings

Цитат

Restore Samsung Smart TV to Factory Default

Before beginning, it's very important to make sure that your TV is OFF

Take your Smart Remote in hand and simultaneously press Info + Menu + Mute + Power

Next, enter the following sequence into your remote: Mute > 1 >  8 >  2 > Power

Your television will boot up in service mode. Using your remote, go to Options > Factory Reset

Your television will now turn off. Simply turn your device back on to proceed with the setup.

Ето и как да си обновиш firmware:

http://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00050091/

Ще трябва да направиш това през recovery mode.

Редактирано от dkmi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, dkmi написа:

Като купувам телевизор - си взимам нещо напр. 42 инча, но без никакви други функции освен телевизор.

Точно така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, dkmi написа:

Иначе на мен това на снимката ми прилича на изгоряла/повредена подсветка на екрана.

Глупости, точно само подсветката работи

преди 2 часа, bumblebee написа:

Дистанционното си работи - каналите се превключват, но просто няма картина. Свети съвсем леко екрана и това е....

Остана да кажеш как разбра че каналите се превключват. Менютата излизат ли? Звук има ли? Като се подаде сигнал от друг източник, например AV, SCART, HDMI има ли картина? Това на какъв източник на сигнал се гледа? Кабел или някаква външна цифрова кутия (сателит, цифра, декодер)?

Не се занимавай със софтуери да не омажеш нещата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Филипов написа:

Глупости, точно само подсветката работи

Глупости, това, че свети не значи, че работи :) 

Явно не си виждал телевизор/монитор с преебана подсветка.

Цитат

Дистанционното си работи - каналите се превключват, но просто няма картина. Свети съвсем леко екрана и това е....

Точно симптоми на повредена подсветка. ИЛИ преебан софтуер. Ако освен всичко няма и звук - залагам на омазан софтуер.

И... няма какво да омаже по софтуера, ако следва стъпките, дадени от производителя и го преинсталира. 

Като за на чало, това са стъпките:

Цитат

Restore Samsung Smart TV to Factory Default

Before beginning, it's very important to make sure that your TV is OFF

Take your Smart Remote in hand and simultaneously press Info + Menu + Mute + Power

Next, enter the following sequence into your remote: Mute > 1 >  8 >  2 > Power

Your television will boot up in service mode. Using your remote, go to Options > Factory Reset

Your television will now turn off. Simply turn your device back on to proceed with the setup.

Ако успее да влезе в recovery режим ще се оправи. Първо Factory Reset, ако не помогне - флашване на firmware. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте момчета.... сега, как разбрах, че превключва каналите - ами много ясно като натисна стрелките за каналите се сменят. Мога да увеличавам или намалям звука. Просто няма никаква картина. 

Не съм сигурен дали е софтуерен проблем, защото като натисна менюта, смартскрийн или нещо подобно нищо не се появява на екрана. 

Да обобщя - има звук, функциите работят, но нищо не се появява на екрана - нито менюта, нито нищо....

Аз мога да пробвам тези стъпки, които сте написали по-горе, но как ще вляза в options - factory reset и тн. след като не виждам нищо на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

слепите как се оправят

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвах - не става. Днеска ще го нося на сервиз.... само да не е заминал дисплея...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а в тъмното като го светнеш  виждаш ли напис като във второто видео

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 28 минути, bumblebee написа:

Днеска ще го нося на сервиз.... само да не е заминал дисплея...

Дойдохме си на приказката. От дисплей обикновено стават черти. Може би Т-Кон или Майн, но като се измери колегите ще кажат.

Като работи подсветката и се почука леко с пръст на това място светлото се увеличава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 54 минути, Филипов написа:

Дойдохме си на приказката. От дисплей обикновено стават черти. Може би Т-Кон или Майн, но като се измери колегите ще кажат.
    Като работи подсветката и се почука леко с пръст на това място светлото се увеличава.

Колегите често въобще не са услужливи. В един друг форум бях писал една тема за един телевизор и в крайна сметка си го направих сам.
    100% съм сигурен, че най-скъпият вариант ще му дадат. На мен ми искаха за един блок без да отварят телевизора, само да ми го поръчат 100лв. Аз за 20лв с доставката си го намерих.
    --------
    А по темата....Много гадаете, големи сте врачки. Чета и се хващам за главата.
    Това е възможно да е TCON, но рядко картината изчезва внезапно и напълно.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам, ще видим какво ще е. 

Занесох го и ми казаха, че е възможно да е матрицата, но щели да го гледат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Venom2004
        Здравейте!!! Имам проблем с WWE 2K17 (знам,че излиза 18, но няма да я подкарам). Играта е от замунда, но това не е проблема щото други я имат и работи. Та играя доста трудно, но някак на ниски настройки и резолюция (720p) я подкарвам и цъкам без лаг, но по едно време (винаги е 15-20 мин след като я пусна) просто крашва "WWE2K17 stopped working". Въпросът ми е от какво може да е това и може ли да се оправи!!!
      • от Георги Л.
        От сигурно 2,3 години може би ми излиза това съобщение,но все не му обръщах внимание 
        проблема ми е с USB портовете когато вкл флашка или каквото и да е не го отчита(Някои отчита, но много рядко) трябва да рестартирам компютъра
        зада открие флашката,телефона. Проблема влиза и с USB мишките тех пък изобще не ги отчита те си светкат пък не работи в ръчно добавените хардуери пак няма нищо 
        като реснем компютъра най много ще работи 5 сек и спира, някакви идеи как да го оправим?
      • от unrealizable
        Здравейте,и двата шифта не работят както трябва.Работят с някои клавиши,но като цъкам тези клавиши и другите се оправят.Въпроса ми е да не би да е вирус,защото теглих autodata и след това мисля,че се получи проблема,а TS360 ми изпищя,че има троянец във торента,разбира се предполагах от краковете.Също и фпс-то на цс-а падна на 70-80 от 160-200.Прикачвам лог от FRST.
        Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version: 01-10-2017
        Ran by bobby (administrator) on BOBY (02-10-2017 13:00:48)
        Running from C:\Users\bobby\Downloads
        Loaded Profiles: bobby (Available Profiles: bobby)
        Platform: Windows 8.1 (Update) (X64) Language: English (United States)
        Internet Explorer Version 11 (Default browser: Chrome)
        Boot Mode: Normal
        Tutorial for Farbar Recovery Scan Tool: http://www.geekstogo.com/forum/topic/335081-frst-tutorial-how-to-use-farbar-recovery-scan-tool/
        ==================== Processes (Whitelisted) =================
        (If an entry is included in the fixlist, the process will be closed. The file will not be moved.)
        (NVIDIA Corporation) C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Display.NvContainer\NVDisplay.Container.exe
        (NVIDIA Corporation) C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Display.NvContainer\NVDisplay.Container.exe
        (QIHU 360 SOFTWARE CO. LIMITED) C:\Program Files (x86)\360\Total Security\safemon\QHActiveDefense.exe
        (ASUSTek Computer Inc.) C:\Program Files (x86)\ASUS\ATK Package\ATK Hotkey\AsLdrSrv.exe
        (Microsoft Corporation) C:\Windows\System32\wlanext.exe
        (Autodata Limited) C:\Program Files (x86)\Common Files\Autodata Limited Shared\Service\ADCDLicSvc.exe
        (Conexant Systems Inc.) C:\Windows\System32\CxAudMsg64.exe
        (Intel(R) Corporation) C:\Program Files\Intel\iCLS Client\HeciServer.exe
        (NVIDIA Corporation) C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvContainer\nvcontainer.exe
        (NVIDIA Corporation) C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\NvTelemetry\NvTelemetryContainer.exe
        (Microsoft Corporation) C:\Program Files\Common Files\microsoft shared\OfficeSoftwareProtectionPlatform\OSPPSVC.EXE
        (Conexant Systems, Inc.) C:\Windows\SysWOW64\SASrv.exe
        (@ByELDI) D:\Downloads\KMSpico_10.2.0\KMSpico\Service_KMS.exe
        (TeamViewer GmbH) C:\Program Files (x86)\TeamViewer\TeamViewer_Service.exe
        (QIHU 360 SOFTWARE CO. LIMITED) C:\Program Files (x86)\360\Total Security\safemon\QHWatchdog.exe
        (ASUSTek Computer Inc.) C:\Program Files (x86)\ASUS\ATK Package\ATK Hotkey\HControl.exe
        (ASUSTek Computer Inc.) C:\Program Files (x86)\ASUS\USBChargerPlus\USBChargerPlus.exe
        (NVIDIA Corporation) C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\NvContainer\nvcontainer.exe
        (ASUSTek Computer Inc.) C:\Program Files (x86)\ASUS\ATK Package\ATK Media\DMedia.exe
        (ASUSTek Computer Inc.) C:\Program Files (x86)\ASUS\ATK Package\ATKOSD2\ATKOSD2.exe
        (IvoSoft) C:\Program Files\Classic Shell\ClassicStartMenu.exe
        (Conexant Systems, Inc.) C:\Program Files\CONEXANT\cAudioFilterAgent\CAudioFilterAgent64.exe
        (AsusTek) C:\Program Files (x86)\ASUS\ASUS Smart Gesture\AsTPCenter\x64\AsusTPLoader.exe
        (QIHU 360 SOFTWARE CO. LIMITED) C:\Program Files (x86)\360\Total Security\safemon\QHSafeTray.exe
        (Google Inc.) C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.5\GoogleCrashHandler.exe
        (Google Inc.) C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.5\GoogleCrashHandler64.exe
        (AsusTek) C:\Program Files (x86)\ASUS\ASUS Smart Gesture\AsTPCenter\x64\AsusTPCenter.exe
        (AsusTek) C:\Program Files (x86)\ASUS\ASUS Smart Gesture\AsTPCenter\x64\AsusTPHelper.exe
        (Conexant Systems, Inc) C:\Program Files\CONEXANT\SAII\SmartAudio.exe
        (Intel Corporation) C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\DAL\jhi_service.exe
        (Intel Corporation) C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\LMS\LMS.exe
        (Node.js) C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\NvNode\NVIDIA Web Helper.exe
        (Google Inc.) C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe
        (Microsoft Corporation) C:\Windows\System32\cmd.exe
        (Qihu 360 Software Co., Ltd.) C:\Program Files (x86)\360\Total Security\safemon\chrome\360webshield.exe
        (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\wbem\WmiPrvSE.exe
        ==================== Registry (Whitelisted) ===========================
        (If an entry is included in the fixlist, the registry item will be restored to default or removed. The file will not be moved.)
        HKLM\...\Run: [cAudioFilterAgent] => C:\Program Files\Conexant\cAudioFilterAgent\cAudioFilterAgent64.exe [919768 2014-10-13] (Conexant Systems, Inc.)
        HKLM\...\Run: [SmartAudio] => C:\Program Files\CONEXANT\SAII\SACpl.exe [1830616 2014-04-10] (Conexant Systems, Inc.)
        HKLM\...\Run: [Classic Start Menu] => C:\Program Files\Classic Shell\ClassicStartMenu.exe [163640 2017-08-13] (IvoSoft)
        HKLM-x32\...\Run: [QHSafeTray] => C:\Program Files (x86)\360\Total Security\safemon\360Tray.exe [345000 2017-08-29] (QIHU 360 SOFTWARE CO. LIMITED)
        HKU\S-1-5-21-3041877358-191924833-3829036719-1001\...\Run: [DAEMON Tools Lite Automount] => C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTAgent.exe [4836032 2017-08-17] (Disc Soft Ltd)
        HKU\S-1-5-21-3041877358-191924833-3829036719-1001\...\Run: [Steam] => C:\Program Files (x86)\Steam\steam.exe [3074336 2017-09-27] (Valve Corporation)
        HKU\S-1-5-21-3041877358-191924833-3829036719-1001\...\MountPoints2: {0380623e-8e5a-11e7-8251-28c2dd571342} - "G:\Inst.exe" 
        HKU\S-1-5-21-3041877358-191924833-3829036719-1001\...\MountPoints2: {038063b1-8e5a-11e7-8251-28c2dd571342} - "H:\SETUP.EXE" 
        HKU\S-1-5-21-3041877358-191924833-3829036719-1001\...\MountPoints2: {23735b35-8e79-11e7-8253-28c2dd571342} - "I:\SETUP.EXE" 
        GroupPolicy: Restriction <==== ATTENTION
        ==================== Internet (Whitelisted) ====================
        (If an item is included in the fixlist, if it is a registry item it will be removed or restored to default.)
        Hosts: There are more than one entry in Hosts. See Hosts section of Addition.txt
        Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 192.168.31.1
        Tcpip\..\Interfaces\{9683ECB9-59D8-4E91-BF28-375C96FC72EE}: [DhcpNameServer] 192.168.31.1
        Tcpip\..\Interfaces\{9ADF9BFB-322E-4398-8E1F-99E9E89E7B3E}: [DhcpNameServer] 192.168.31.1
        Internet Explorer:
        ==================
        HKU\S-1-5-21-3041877358-191924833-3829036719-1001\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page Redirect Cache = hxxp://www.msn.com/?ocid=iehp
        BHO: ExplorerBHO Class -> {449D0D6E-2412-4E61-B68F-1CB625CD9E52} -> C:\Program Files\Classic Shell\ClassicExplorer64.dll [2017-08-13] (IvoSoft)
        BHO: Groove GFS Browser Helper -> {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} -> C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\GROOVEEX.DLL [2013-12-19] (Microsoft Corporation)
        BHO: Office Document Cache Handler -> {B4F3A835-0E21-4959-BA22-42B3008E02FF} -> C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\URLREDIR.DLL [2013-03-06] (Microsoft Corporation)
        BHO: SafeMon Class -> {B69F34DD-F0F9-42DC-9EDD-957187DA688D} -> C:\Program Files (x86)\360\Total Security\safemon\safemon64.dll [2017-08-29] (Qihu 360 Software Co., Ltd.)
        BHO: ClassicIEBHO Class -> {EA801577-E6AD-4BD5-8F71-4BE0154331A4} -> C:\Program Files\Classic Shell\ClassicIEDLL_64.dll [2017-08-13] (IvoSoft)
        BHO-x32: ExplorerBHO Class -> {449D0D6E-2412-4E61-B68F-1CB625CD9E52} -> C:\Program Files\Classic Shell\ClassicExplorer32.dll [2017-08-13] (IvoSoft)
        BHO-x32: Groove GFS Browser Helper -> {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} -> C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\GROOVEEX.DLL [2013-12-19] (Microsoft Corporation)
        BHO-x32: Office Document Cache Handler -> {B4F3A835-0E21-4959-BA22-42B3008E02FF} -> C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\URLREDIR.DLL [2013-03-06] (Microsoft Corporation)
        BHO-x32: SafeMon Class -> {B69F34DD-F0F9-42DC-9EDD-957187DA688D} -> C:\Program Files (x86)\360\Total Security\safemon\safemon.dll [2017-08-29] (Qihu 360 Software Co., Ltd.)
        BHO-x32: ClassicIEBHO Class -> {EA801577-E6AD-4BD5-8F71-4BE0154331A4} -> C:\Program Files\Classic Shell\ClassicIEDLL_32.dll [2017-08-13] (IvoSoft)
        Toolbar: HKLM - Classic Explorer Bar - {553891B7-A0D5-4526-BE18-D3CE461D6310} - C:\Program Files\Classic Shell\ClassicExplorer64.dll [2017-08-13] (IvoSoft)
        Toolbar: HKLM-x32 - Classic Explorer Bar - {553891B7-A0D5-4526-BE18-D3CE461D6310} - C:\Program Files\Classic Shell\ClassicExplorer32.dll [2017-08-13] (IvoSoft)
        FireFox:
        ========
        FF Plugin: @microsoft.com/OfficeAuthz,version=14.0 -> C:\PROGRA~1\MICROS~1\Office14\NPAUTHZ.DLL [2010-01-09] (Microsoft Corporation)
        FF Plugin-x32: @intel-webapi.intel.com/Intel WebAPI ipt;version=4.0.5 -> C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\IPT\npIntelWebAPIIPT.dll [2013-12-09] (Intel Corporation)
        FF Plugin-x32: @intel-webapi.intel.com/Intel WebAPI updater -> C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\IPT\npIntelWebAPIUpdater.dll [2013-12-09] (Intel Corporation)
        FF Plugin-x32: @microsoft.com/OfficeAuthz,version=14.0 -> C:\PROGRA~2\MICROS~1\Office14\NPAUTHZ.DLL [2010-01-09] (Microsoft Corporation)
        FF Plugin-x32: @microsoft.com/SharePoint,version=14.0 -> C:\PROGRA~2\MICROS~1\Office14\NPSPWRAP.DLL [2010-03-24] (Microsoft Corporation)
        FF Plugin-x32: @tools.google.com/Google Update;version=3 -> C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.5\npGoogleUpdate3.dll [2017-08-31] (Google Inc.)
        FF Plugin-x32: @tools.google.com/Google Update;version=9 -> C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.5\npGoogleUpdate3.dll [2017-08-31] (Google Inc.)
        Chrome: 
        =======
        CHR HomePage: Default -> hxxp://www.google.bg/
        CHR StartupUrls: Default -> "hxxps://www.google.bg/"
        CHR Profile: C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default [2017-10-02]
        CHR Extension: (Easy Auto Refresh) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aabcgdmkeabbnleenpncegpcngjpnjkc [2017-09-26]
        CHR Extension: (Steam Community SteamRep Integration) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aaclmldkenecanphogeaacolljiphmnk [2017-08-31]
        CHR Extension: (Google Презентации) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aapocclcgogkmnckokdopfmhonfmgoek [2017-08-31]
        CHR Extension: (Google Документи) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aohghmighlieiainnegkcijnfilokake [2017-08-31]
        CHR Extension: (Google Диск) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\apdfllckaahabafndbhieahigkjlhalf [2017-08-31]
        CHR Extension: (Unlocker for WakeLockDetector) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\bgeplmmblegmdackkcemjkpngngocgjp [2017-08-31]
        CHR Extension: (YouTube) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\blpcfgokakmgnkcojhhkbfbldkacnbeo [2017-08-31]
        CHR Extension: (Steam Inventory Helper) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\cmeakgjggjdlcpncigglobpjbkabhmjl [2017-10-02]
        CHR Extension: (Lounge Assistant) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\enjonnlehciedbcidabdglnnihcncbml [2017-08-31]
        CHR Extension: (uBlock) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\epcnnfbjfcgphgdmggkamkmgojdagdnn [2017-08-31]
        CHR Extension: (Електронни таблици от Google) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\felcaaldnbdncclmgdcncolpebgiejap [2017-08-31]
        CHR Extension: (Отдалечен работен плот на Chrome) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gbchcmhmhahfdphkhkmpfmihenigjmpp [2017-08-31]
        CHR Extension: (LoungeDestroyer) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ghahcnmfjfckcedfajbhekgknjdplfcl [2017-08-31]
        CHR Extension: (Google Документи офлайн) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ghbmnnjooekpmoecnnnilnnbdlolhkhi [2017-08-31]
        CHR Extension: (Unlimited Free VPN - Hola) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio [2017-09-15]
        CHR Extension: (360 Internet Protection) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\glcimepnljoholdmjchkloafkggfoijh [2017-08-31]
        CHR Extension: (Invite All Friends on Facebook) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\inmmhkeajgflmokoaaoadgkhhmibjbpj [2017-09-27]
        CHR Extension: (CS:GO Lounge Bump Bot) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jhfkidfnhjcjjamcbdepeohblphlamgk [2017-08-31]
        CHR Extension: (Floating for YouTube™) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jjphmlaoffndcnecccgemfdaaoighkel [2017-08-31]
        CHR Extension: (Message/Chat Downloader) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nkinapjekllgfipphkgpmombekfclghe [2017-08-31]
        CHR Extension: (Плащания в уеб магазина на Chrome) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nmmhkkegccagdldgiimedpiccmgmieda [2017-08-31]
        CHR Extension: (NeoBux AdAlert) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\oaepeijninfcgjdnighjnlgdkkgpnaen [2017-09-30]
        CHR Extension: (Gmail) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pjkljhegncpnkpknbcohdijeoejaedia [2017-08-31]
        CHR Extension: (Chrome Media Router) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pkedcjkdefgpdelpbcmbmeomcjbeemfm [2017-09-19]
        CHR Extension: (Abstract Blue) - C:\Users\bobby\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\plnacehkknmafkjgkikclamogikoiaaa [2017-08-31]
        ==================== Services (Whitelisted) ====================
        (If an entry is included in the fixlist, it will be removed from the registry. The file will not be moved unless listed separately.)
        R2 Autodata Limited License Service; C:\Program Files (x86)\Common Files\Autodata Limited Shared\Service\ADCDLicSvc.exe [72704 2017-09-28] (Autodata Limited) [File not signed]
        S3 Disc Soft Lite Bus Service; C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DiscSoftBusServiceLite.exe [2291392 2017-08-17] (Disc Soft Ltd)
        S3 EasyAntiCheat; C:\Windows\SysWOW64\EasyAntiCheat.exe [382504 2017-09-15] (EasyAntiCheat Ltd)
        S3 igfxCUIService1.0.0.0; C:\Windows\system32\igfxCUIService.exe [355232 2015-08-09] (Intel Corporation)
        R2 Intel(R) Capability Licensing Service Interface; C:\Program Files\Intel\iCLS Client\HeciServer.exe [747520 2013-08-27] (Intel(R) Corporation) [File not signed]
        S3 Intel(R) Capability Licensing Service TCP IP Interface; C:\Program Files\Intel\iCLS Client\SocketHeciServer.exe [828376 2013-08-27] (Intel(R) Corporation)
        R2 jhi_service; C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\DAL\jhi_service.exe [169432 2013-12-09] (Intel Corporation)
        R2 NvContainerLocalSystem; C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvContainer\nvcontainer.exe [512960 2017-09-19] (NVIDIA Corporation)
        S3 NvContainerNetworkService; C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvContainer\nvcontainer.exe [512960 2017-09-19] (NVIDIA Corporation)
        R2 NVDisplay.ContainerLocalSystem; C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Display.NvContainer\NVDisplay.Container.exe [462784 2017-08-22] (NVIDIA Corporation)
        R2 NvTelemetryContainer; C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\NvTelemetry\NvTelemetryContainer.exe [449984 2017-09-19] (NVIDIA Corporation)
        R2 QHActiveDefense; C:\Program Files (x86)\360\Total Security\safemon\QHActiveDefense.exe [929888 2017-08-29] (QIHU 360 SOFTWARE CO. LIMITED)
        R2 Service KMSELDI; D:\Downloads\KMSpico_10.2.0\KMSpico\Service_KMS.exe [745664 2016-01-12] (@ByELDI) [File not signed]
        R3 TeamViewer; C:\Program Files (x86)\TeamViewer\TeamViewer_Service.exe [10803440 2017-08-17] (TeamViewer GmbH)
        S3 WdNisSvc; C:\Program Files\Windows Defender\NisSrv.exe [361824 2017-01-12] (Microsoft Corporation)
        S3 WinDefend; C:\Program Files\Windows Defender\MsMpEng.exe [119872 2017-01-12] (Microsoft Corporation)
        ===================== Drivers (Whitelisted) ======================
        (If an entry is included in the fixlist, it will be removed from the registry. The file will not be moved unless listed separately.)
        R1 360AntiHacker; C:\Windows\System32\Drivers\360AntiHacker64.sys [175040 2017-08-29] (360.cn)
        R3 360AvFlt; C:\Windows\System32\DRIVERS\360AvFlt.sys [86248 2017-08-29] (360.cn)
        R3 360AvFlt; C:\Windows\SysWOW64\DRIVERS\360AvFlt.sys [86248 2017-08-29] (360.cn)
        R1 360Box64; C:\Windows\System32\DRIVERS\360Box64.sys [330472 2017-08-29] (360.cn)
        R1 360Camera; C:\Windows\System32\Drivers\360Camera64.sys [49088 2017-08-29] (360.cn)
        R1 360FsFlt; C:\Windows\System32\DRIVERS\360FsFlt.sys [423360 2017-08-29] (360.cn)
        R3 ATP; C:\Windows\System32\drivers\AsusTP.sys [69904 2014-12-31] (ASUS Corporation)
        R1 BAPIDRV; C:\Windows\System32\DRIVERS\BAPIDRV64.sys [190400 2017-08-29] (360.cn)
        R3 dtlitescsibus; C:\Windows\System32\drivers\dtlitescsibus.sys [30264 2017-08-31] (Disc Soft Ltd)
        R3 dtliteusbbus; C:\Windows\System32\drivers\dtliteusbbus.sys [47672 2017-08-31] (Disc Soft Ltd)
        R0 IntelHSWPcc; C:\Windows\System32\drivers\IntelPcc.sys [79528 2014-10-16] (Intel Corporation)
        R3 MEIx64; C:\Windows\system32\DRIVERS\TeeDriverx64.sys [100312 2013-12-09] (Intel Corporation)
        S3 NvStreamKms; C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvStreamSrv\NvStreamKms.sys [30144 2017-09-19] (NVIDIA Corporation)
        R3 nvvad_WaveExtensible; C:\Windows\system32\drivers\nvvad64v.sys [48248 2017-08-22] (NVIDIA Corporation)
        R3 nvvhci; C:\Windows\System32\drivers\nvvhci.sys [57976 2017-08-22] (NVIDIA Corporation)
        R3 RTSPER; C:\Windows\system32\DRIVERS\RtsPer.sys [444632 2013-10-18] (Realsil Semiconductor Corporation)
        R3 RTWlanE; C:\Windows\system32\DRIVERS\rtwlane.sys [3593432 2014-10-07] (Realtek Semiconductor Corporation )
        S3 WdBoot; C:\Windows\system32\drivers\WdBoot.sys [46600 2017-02-10] (Microsoft Corporation)
        S3 WdFilter; C:\Windows\system32\drivers\WdFilter.sys [274776 2017-01-12] (Microsoft Corporation)
        S3 WdNisDrv; C:\Windows\System32\Drivers\WdNisDrv.sys [117592 2017-01-12] (Microsoft Corporation)
        ==================== NetSvcs (Whitelisted) ===================

==================== One Month Created files and folders ========
        (If an entry is included in the fixlist, the file/folder will be moved.)
        2017-10-02 13:00 - 2017-10-02 13:01 - 000019333 _____ C:\Users\bobby\Downloads\FRST.txt
        2017-10-02 13:00 - 2017-10-02 13:00 - 000000000 ____D C:\FRST
        2017-10-02 12:59 - 2017-10-02 12:59 - 002399744 _____ (Farbar) C:\Users\bobby\Downloads\FRST64.exe
        2017-09-30 13:11 - 2017-09-30 13:11 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Hi-Rez Studios
        2017-09-30 11:40 - 2017-09-30 11:40 - 001790024 _____ (Malwarebytes) C:\Users\bobby\Downloads\Непотвърдено 889483.crdownload
        2017-09-30 11:39 - 2017-09-30 11:41 - 000000000 ____D C:\AdwCleaner
        2017-09-30 11:39 - 2017-09-30 11:39 - 008250832 _____ (Malwarebytes) C:\Users\bobby\Downloads\adwcleaner_7.0.3.1.exe
        2017-09-30 11:26 - 2017-09-30 11:26 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Malwarebytes
        2017-09-30 11:25 - 2017-09-30 11:25 - 000000000 ____D C:\Windows\system32\Drivers\etc\BACKUP
        2017-09-30 11:25 - 2017-09-30 11:25 - 000000000 ____D C:\ProgramData\MB2Migration
        2017-09-30 11:24 - 2017-09-30 11:24 - 000011576 _____ C:\Users\bobby\Downloads\Malwarebytes Anti-Malware Premium v3.2.2.2029 RePack.torrent
        2017-09-28 18:00 - 2017-09-28 18:00 - 000000600 _____ C:\Users\Public\Desktop\Autodata CDA-3.lnk
        2017-09-28 18:00 - 2017-09-28 18:00 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Autodata
        2017-09-28 17:59 - 2017-09-28 18:00 - 000000000 ____D C:\ADCDA2
        2017-09-28 17:59 - 2017-09-28 17:59 - 000000000 ____D C:\ADCDTEMP
        2017-09-28 15:04 - 2017-09-28 18:00 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\Documents\Autodata
        2017-09-28 15:04 - 2017-09-28 15:04 - 000003022 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{F057C150-4601-40D5-93CB-FB66F88AA4FC}
        2017-09-28 14:59 - 2017-09-28 14:59 - 000018978 _____ C:\Users\bobby\Downloads\Autodata_3.18.iso.torrent
        2017-09-28 14:54 - 2017-09-28 14:54 - 000014138 _____ C:\Users\bobby\Downloads\AD3.38EN.torrent
        2017-09-27 20:01 - 2017-09-27 20:01 - 000017910 _____ C:\Users\bobby\Downloads\AutoData CDA 3.45.torrent
        2017-09-23 21:06 - 2017-09-23 21:06 - 082471739 _____ C:\Users\bobby\Downloads\facebook-bobito981.zip
        2017-09-18 17:58 - 2017-09-18 17:58 - 000001402 _____ C:\Users\bobby\Desktop\aida64 - Shortcut.lnk
        2017-09-18 17:57 - 2017-09-18 17:57 - 000000000 ____D C:\Program Files (x86)\AIDA64
        2017-09-18 17:12 - 2017-09-18 17:12 - 000007908 _____ C:\Users\bobby\Downloads\AIDA64-5.75.3900.torrent
        2017-09-15 22:08 - 2017-09-15 22:08 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Roaming\EasyAntiCheat
        2017-09-15 22:06 - 2017-09-15 22:07 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Local\HirezLauncherUI
        2017-09-15 22:05 - 2017-10-02 12:28 - 000000000 ____D C:\Program Files (x86)\Hi-Rez Studios
        2017-09-15 22:05 - 2017-09-30 13:11 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Hi-Rez Studios
        2017-09-15 21:33 - 2017-09-15 21:33 - 000000222 _____ C:\Users\bobby\Desktop\Paladins.url
        2017-09-15 19:28 - 2017-09-15 19:28 - 000000222 _____ C:\Users\bobby\Desktop\PlanetSide 2.url
        2017-09-14 22:08 - 2017-09-14 22:08 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Roaming\Shooter
        2017-09-14 22:06 - 2017-09-15 22:08 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\Documents\My Games
        2017-09-14 21:59 - 2017-09-15 21:33 - 000382504 _____ (EasyAntiCheat Ltd) C:\Windows\SysWOW64\EasyAntiCheat.exe
        2017-09-14 20:32 - 2017-09-14 20:32 - 000000222 _____ C:\Users\bobby\Desktop\Dirty Bomb.url
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-19 20:27 - 000237568 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\shdocvw.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-19 19:48 - 000215040 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\shdocvw.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-18 01:07 - 000537200 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wer.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-18 01:07 - 000140016 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wermgr.exe
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-18 01:03 - 000450392 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\wer.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-18 01:03 - 000136832 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\wermgr.exe
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-15 17:06 - 015260160 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ieframe.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-15 17:01 - 000279040 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\dxtrans.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-15 17:01 - 000128000 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\iepeers.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-15 17:01 - 000076288 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\mshtmled.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-15 16:58 - 013673984 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\ieframe.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 21:58 - 025730560 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\mshtml.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 20:19 - 000040960 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\nsiproxy.sys
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 20:05 - 000576512 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\vbscript.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 20:04 - 002899968 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\iertutil.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:54 - 020269056 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\mshtml.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:51 - 005981696 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\jscript9.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:50 - 000817664 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\jscript.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:29 - 000499200 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\vbscript.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:28 - 000064000 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\MshtmlDac.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:24 - 002291200 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\iertutil.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:23 - 000092160 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\mshtmled.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:21 - 000145408 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\iepeers.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:20 - 000315392 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\dxtrans.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:17 - 000663552 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\jscript.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:15 - 007078912 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\glcndFilter.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:14 - 001033216 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\inetcomm.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:07 - 000262144 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\webcheck.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:05 - 000380416 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\iedkcs32.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:04 - 000807936 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msfeeds.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:04 - 000726528 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ie4uinit.exe
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 19:01 - 002134528 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\inetcpl.cpl
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:52 - 005274624 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\glcndFilter.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:52 - 000486912 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\tpmvsc.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:51 - 000880640 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\inetcomm.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:48 - 004547072 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\jscript9.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:46 - 000230400 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\webcheck.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:44 - 000694784 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\msfeeds.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:44 - 000331776 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\iedkcs32.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:43 - 002058752 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\inetcpl.cpl
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:40 - 003241472 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wininet.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:27 - 001544704 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\urlmon.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:25 - 007797248 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Windows.Data.Pdf.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:18 - 005270016 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\Windows.Data.Pdf.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:18 - 000800768 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ieapfltr.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:17 - 002767872 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\wininet.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:14 - 000710144 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\ieapfltr.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-13 18:13 - 001314816 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\urlmon.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-12 12:30 - 022361344 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\shell32.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-12 12:26 - 019789736 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\shell32.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-12 03:39 - 001364552 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\gdi32.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-12 02:59 - 007440728 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ntoskrnl.exe
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-12 02:58 - 001737600 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ntdll.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-12 02:58 - 001502000 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 23:46 - 000367104 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\PCPTpm12.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 23:29 - 000425984 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\PCPTpm12.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 23:13 - 000175616 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\TpmTasks.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 06:30 - 004170240 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\win32k.sys
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 06:27 - 000281600 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\netbt.sys
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 06:27 - 000243200 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\srvnet.sys
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 05:38 - 000477184 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\puiobj.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 05:08 - 001753600 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\GdiPlus.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 05:08 - 000329216 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\srvsvc.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 05:02 - 001084928 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\gdi32.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 04:52 - 001491456 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\GdiPlus.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 04:49 - 000346624 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ntprint.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 04:44 - 001095680 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\localspl.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 04:43 - 000865792 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\win32spl.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-11 04:41 - 000307200 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\ntprint.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-07 00:20 - 000607232 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\rastls.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-08-06 10:13 - 000530432 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\rastls.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-22 21:34 - 000033792 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\iscsium.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-22 20:32 - 000027136 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\iscsium.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-17 22:53 - 004298240 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\D3DCompiler_47.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-17 02:55 - 003551744 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_47.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-14 02:03 - 002013528 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\ntfs.sys
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-12 23:29 - 000420440 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wevtapi.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-12 23:29 - 000075440 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appidapi.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-12 23:25 - 000308872 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\wevtapi.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-12 23:25 - 000066112 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\appidapi.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-08 22:03 - 000017920 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appidcertstorecheck.exe
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-08 21:43 - 000197632 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appidpolicyconverter.exe
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-08 21:30 - 000039936 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appidsvc.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-08 21:20 - 000445440 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\certcli.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-08 20:25 - 001436160 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\lsasrv.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-08 20:00 - 000324096 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\certcli.dll
        2017-09-13 11:06 - 2017-07-08 06:14 - 000100184 ____C (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\disk.sys
        2017-09-11 11:53 - 2017-09-11 11:53 - 000066783 _____ C:\Users\bobby\Downloads\CV - Български.pdf
        2017-09-08 16:21 - 2017-09-08 16:21 - 001130328 _____ (Google Inc.) C:\Users\bobby\Downloads\ChromeSetup.exe
        2017-09-08 12:11 - 2017-10-02 12:47 - 000000258 __RSH C:\ProgramData\ntuser.pol
        2017-09-06 11:27 - 2017-09-06 11:27 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Roaming\vlc
        2017-09-06 09:46 - 2017-09-06 09:46 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Roaming\dvdcss
        2017-09-04 13:20 - 2017-09-04 13:23 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\Documents\ETS2MP
        2017-09-04 13:15 - 2017-09-04 13:17 - 000000000 ____D C:\ProgramData\TruckersMP
        2017-09-04 13:15 - 2017-09-04 13:15 - 000000901 _____ C:\Users\Public\Desktop\TruckersMP.lnk
        2017-09-04 13:15 - 2017-09-04 13:15 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\TruckersMP Launcher
        2017-09-04 13:15 - 2017-09-04 13:15 - 000000000 ____D C:\Program Files\TruckersMP Launcher
        2017-09-04 13:14 - 2017-09-04 13:14 - 000667351 _____ C:\Users\bobby\Downloads\launcher_1004.zip
        2017-09-04 13:10 - 2017-09-04 23:19 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\Documents\Euro Truck Simulator 2
        2017-09-03 19:02 - 2017-09-03 19:02 - 000000000 ____D C:\Program Files\Common Files\DESIGNER
        ==================== One Month Modified files and folders ========
        (If an entry is included in the fixlist, the file/folder will be moved.)
        2017-10-02 13:01 - 2017-08-31 21:18 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\LocalLow\360WD
        2017-10-02 12:55 - 2017-09-01 19:51 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Roaming\TeamViewer
        2017-10-02 12:55 - 2017-09-01 04:04 - 000000000 ____D C:\Windows\Panther
        2017-10-02 12:55 - 2017-08-31 18:17 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Local\CrashDumps
        2017-10-02 12:55 - 2017-08-31 18:10 - 000000000 ____D C:\ProgramData\ClassicShell
        2017-10-02 12:55 - 2017-08-31 18:05 - 000000000 ____D C:\Program Files (x86)\Steam
        2017-10-02 12:55 - 2017-08-31 17:51 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Roaming\uTorrent
        2017-10-02 12:55 - 2013-08-22 16:36 - 000000000 ____D C:\Windows\Inf
        2017-10-02 12:54 - 2017-08-31 23:46 - 000000000 ____D C:\ProgramData\360Quarant
        2017-10-02 12:54 - 2017-08-31 18:18 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Local\ClassicShell
        2017-10-02 12:46 - 2017-08-31 17:18 - 000003430 _____ C:\Windows\System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA
        2017-10-02 12:46 - 2017-08-31 17:18 - 000003302 _____ C:\Windows\System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore
        2017-10-02 12:34 - 2017-08-31 17:20 - 000003596 _____ C:\Windows\System32\Tasks\Optimize Start Menu Cache Files-S-1-5-21-3041877358-191924833-3829036719-1001
        2017-10-02 12:32 - 2017-08-31 17:30 - 000000000 ____D C:\ProgramData\NVIDIA
        2017-10-02 12:32 - 2017-08-31 17:18 - 000003910 _____ C:\Windows\System32\Tasks\User_Feed_Synchronization-{C64354CA-BA3D-40EC-B714-8157E7D25B88}
        2017-10-02 12:28 - 2013-08-22 17:45 - 000000006 ____H C:\Windows\Tasks\SA.DAT
        2017-10-02 01:14 - 2017-08-31 17:49 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Roaming\AIMP
        2017-10-01 23:35 - 2014-11-21 11:44 - 000865068 _____ C:\Windows\system32\PerfStringBackup.INI
        2017-10-01 12:32 - 2013-08-22 18:36 - 000000000 ____D C:\Windows\AppReadiness
        2017-09-30 14:05 - 2017-08-31 21:18 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Roaming\360safe
        2017-09-30 13:11 - 2017-08-31 17:32 - 000000000 ___HD C:\Program Files (x86)\InstallShield Installation Information
        2017-09-30 11:24 - 2017-08-31 21:23 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\LocalLow\uTorrent
        2017-09-29 22:56 - 2017-08-31 23:48 - 000000000 __SHD C:\$360Section
        2017-09-29 22:56 - 2017-08-31 21:08 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\KMSpico
        2017-09-28 23:56 - 2017-08-31 17:14 - 000000000 ____D C:\Users\bobby
        2017-09-28 18:00 - 2013-08-22 16:25 - 000000240 _____ C:\Windows\win.ini
        2017-09-28 15:04 - 2017-08-31 17:14 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Local\VirtualStore
        2017-09-25 22:16 - 2017-08-31 17:24 - 000000000 ____D C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation
        2017-09-23 14:41 - 2013-08-22 18:36 - 000000000 ___HD C:\Program Files\WindowsApps
        2017-09-22 12:52 - 2017-08-31 17:19 - 000002213 _____ C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Chrome.lnk
        2017-09-22 00:01 - 2017-08-31 17:31 - 000003740 _____ C:\Windows\System32\Tasks\NvTmRep_{B2FE1952-0186-46C3-BAEC-A80AA35AC5B8}
        2017-09-22 00:01 - 2017-08-31 17:31 - 000003732 _____ C:\Windows\System32\Tasks\NvTmMon_{B2FE1952-0186-46C3-BAEC-A80AA35AC5B8}
        2017-09-22 00:01 - 2017-08-31 17:31 - 000003556 _____ C:\Windows\System32\Tasks\NvTmRepOnLogon_{B2FE1952-0186-46C3-BAEC-A80AA35AC5B8}
        2017-09-21 22:18 - 2017-08-31 17:40 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Local\NVIDIA Corporation
        2017-09-21 22:18 - 2017-08-31 17:31 - 000003852 _____ C:\Windows\System32\Tasks\NvNodeLauncher_{B2FE1952-0186-46C3-BAEC-A80AA35AC5B8}
        2017-09-21 22:18 - 2017-08-31 17:31 - 000003814 _____ C:\Windows\System32\Tasks\NVIDIA GeForce Experience SelfUpdate_{B2FE1952-0186-46C3-BAEC-A80AA35AC5B8}
        2017-09-21 22:18 - 2017-08-31 17:31 - 000001428 _____ C:\Users\Public\Desktop\GeForce Experience.lnk
        2017-09-21 22:18 - 2017-08-31 17:23 - 000000000 ____D C:\ProgramData\NVIDIA Corporation
        2017-09-21 22:17 - 2017-08-31 17:31 - 000004146 _____ C:\Windows\System32\Tasks\NvDriverUpdateCheckDaily_{B2FE1952-0186-46C3-BAEC-A80AA35AC5B8}
        2017-09-21 22:17 - 2017-08-31 17:31 - 000003738 _____ C:\Windows\System32\Tasks\NvProfileUpdaterDaily_{B2FE1952-0186-46C3-BAEC-A80AA35AC5B8}
        2017-09-21 22:17 - 2017-08-31 17:31 - 000003494 _____ C:\Windows\System32\Tasks\NvProfileUpdaterOnLogon_{B2FE1952-0186-46C3-BAEC-A80AA35AC5B8}
        2017-09-21 22:17 - 2017-08-31 17:23 - 000000000 ____D C:\Program Files\NVIDIA Corporation
        2017-09-19 10:23 - 2017-08-31 17:31 - 001923008 _____ (NVIDIA Corporation) C:\Windows\system32\nvspcap64.dll
        2017-09-19 10:23 - 2017-08-31 17:31 - 001755072 _____ (NVIDIA Corporation) C:\Windows\system32\nvspbridge64.dll
        2017-09-19 10:23 - 2017-08-31 17:31 - 001505728 _____ (NVIDIA Corporation) C:\Windows\SysWOW64\nvspcap.dll
        2017-09-19 10:23 - 2017-08-31 17:31 - 001317312 _____ (NVIDIA Corporation) C:\Windows\SysWOW64\nvspbridge.dll
        2017-09-19 10:23 - 2017-08-31 17:31 - 000179136 _____ (NVIDIA Corporation) C:\Windows\system32\nvaudcap64v.dll
        2017-09-19 10:23 - 2017-08-31 17:31 - 000146368 _____ (NVIDIA Corporation) C:\Windows\SysWOW64\nvaudcap32v.dll
        2017-09-19 10:23 - 2017-08-31 17:31 - 000121280 _____ C:\Windows\system32\NvRtmpStreamer64.dll
        2017-09-19 00:29 - 2017-08-31 17:31 - 000001951 _____ C:\Windows\NvTelemetryContainerRecovery.bat
        2017-09-18 17:02 - 2017-08-31 21:18 - 000000000 _RSHD C:\360SANDBOX
        2017-09-16 14:29 - 2013-08-22 18:36 - 000000000 ____D C:\Windows\rescache
        2017-09-15 22:06 - 2017-08-31 17:29 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Package Cache
        2017-09-15 21:33 - 2017-08-31 20:17 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Steam
        2017-09-15 00:22 - 2013-08-22 16:25 - 000262144 ___SH C:\Windows\system32\config\BBI
        2017-09-15 00:20 - 2013-08-22 18:36 - 000000000 ___RD C:\Windows\ToastData
        2017-09-13 13:27 - 2017-08-31 19:06 - 000000000 ____D C:\Windows\system32\MRT
        2017-09-13 13:25 - 2017-08-31 19:06 - 138202976 ____C (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\MRT.exe
        2017-09-13 13:25 - 2013-08-22 18:20 - 000000000 ____D C:\Windows\CbsTemp
        2017-09-10 17:28 - 2017-08-31 18:14 - 000000000 ____D C:\Users\bobby\AppData\Local\Steam
        2017-09-08 12:11 - 2013-08-22 18:36 - 000000000 ___HD C:\Windows\system32\GroupPolicy
        2017-09-08 12:11 - 2013-08-22 18:36 - 000000000 ____D C:\Windows\SysWOW64\GroupPolicy
        2017-09-04 11:03 - 2017-08-31 17:38 - 000000000 __SHD C:\Users\bobby\IntelGraphicsProfiles
        2017-09-03 19:09 - 2013-08-22 18:36 - 000000000 ____D C:\Program Files\Common Files\System
        2017-09-02 02:54 - 2017-08-31 20:27 - 000835576 _____ (Adobe Systems Incorporated) C:\Windows\SysWOW64\FlashPlayerApp.exe
        2017-09-02 02:54 - 2017-08-31 20:27 - 000177656 _____ (Adobe Systems Incorporated) C:\Windows\SysWOW64\FlashPlayerCPLApp.cpl
        ==================== Bamital & volsnap ======================
        (There is no automatic fix for files that do not pass verification.)
        C:\Windows\system32\winlogon.exe => File is digitally signed
        C:\Windows\system32\wininit.exe => File is digitally signed
        C:\Windows\explorer.exe => File is digitally signed
        C:\Windows\SysWOW64\explorer.exe => File is digitally signed
        C:\Windows\system32\svchost.exe => File is digitally signed
        C:\Windows\SysWOW64\svchost.exe => File is digitally signed
        C:\Windows\system32\services.exe => File is digitally signed
        C:\Windows\system32\User32.dll => File is digitally signed
        C:\Windows\SysWOW64\User32.dll => File is digitally signed
        C:\Windows\system32\userinit.exe => File is digitally signed
        C:\Windows\SysWOW64\userinit.exe => File is digitally signed
        C:\Windows\system32\rpcss.dll => File is digitally signed
        C:\Windows\system32\dnsapi.dll => File is digitally signed
        C:\Windows\SysWOW64\dnsapi.dll => File is digitally signed
        C:\Windows\system32\Drivers\volsnap.sys => File is digitally signed
        LastRegBack: 2017-09-30 12:38
        ==================== End of FRST.txt ============================

Addition_02-10-2017 13.01.49.txt
      • от Димитър Кунчев
        Привет, форум.
        От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
        Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
        Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
        Моля за помощ.
      • от Кристиян Йорданов
        Здравейте, 
        Искам да ви попитам понеже върнах фабричните настройки на моя iphone 7 и забравих моето Apple ID Има ли как да го премина без Apple ID  аз съм с IOS 10.3.3 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.