Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте! Преди няколко месеца един човек (приятел) във фейсбук ми се разсърди много сериозно и ме блокира или изтри завинаги.

Сега се опитвам да намеря профила му и да го добавя отново за приятел във фейса и да му се извиня! Пиша името във полето за търсене на латиница и кирилица и ми изкарва сходни профили при търсенето но не и профилът на човека, който търся; щракнах на опцията ""Покани за приятелство", след това на "Намери приятели" и от страни търся по критериите но излизат отново само профили със сходни имена; пробвах да намеря профила на човека чрез общи приятели но няма нищо, само на някой общи приятели има снимки но няма линк към профила. Пробвах и със приставки за браузър гугъл хром Who deleted me и unfriend finder обаче ми показва, че няма блокирани или изтрити приятели.  Искам много да го намеря профила на моя приятел в фейса!

Редактирано от толчо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако той те е блокирал или ти него- просто няма как да го намериш, колкото и да търсиш. Вярно, че искаш да се извиниш, но... it's too late bro.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е на този твой приятел нямаш ли му телефона????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами направи си нов профил и от там го търси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, milevmilev написа:

Ако той те е блокирал или ти него- просто няма как да го намериш, колкото и да търсиш. Вярно, че искаш да се извиниш, но... it's too late bro.

Е няма ли някакви настройки или нещо в фейса за да го намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом те е блокирал нямаш право вече на достъп до профила му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, толчо написа:

Е няма ли някакви настройки или нещо в фейса за да го намеря.

За втори път ще попитам! Ако това ти е много добър приятел трябва да имаш телефон за връзка, viber или skype и прочие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

За втори път ще попитам! Ако това ти е много добър приятел трябва да имаш телефон за връзка, viber или skype и прочие.

Ясно! Само ще загатна, че трябва да го намеря този профил на човека (Госпожица) защото става за любов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, толчо написа:

Ясно! Само ще загатна, че трябва да го намеря този профил на човека (Госпожица) защото става за любов.

Виж сега нищо лично. На моите приятели имам FB, телефон, Skype, viber, поща. Дори и да стане издънка за 5 минути нещата се оправят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси фейсбук драмата, навремето под любов разбирахме съвсем други работи, а да си кликате с мишката във фейсбука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ined написа:

Баси фейсбук драмата, навремето под любов разбирахме съвсем други работи, а да си кликате с мишката във фейсбука

Е такива са времената и не се подигравай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

забелиж горе в урл лентата как пише името с което се е регнал в фейса

например https://bg-bg.facebook.com/ivan.petrov.5872

обърни внимание къде е името: ivan.petrov

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, толчо написа:

Е такива са времената и не се подигравай. 

Написал съм ти по-горе. Ако нямаш други контакти с този човек и той те е заличил значи сериозно си се изгаврил с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

особено ако е рядко срещано като това

https://es-la.facebook.com/ivan.herrerasarmieto

така гледам профили които са скрити от търсачката;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Емил Костов написа:

е и - аз блокирам отвсякъде

умрял е за мене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, haidukpikaso написа:

е и - аз блокирам отвсякъде

умрял е за мене

За да заслужи такова нещо значи е сгафил в геометрична прогресия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

За да заслужи такова нещо значи е сгафил в геометрична прогресия.

за него не знам кво сгафил - но при мен е така -

на предатели не прощавам - блокаж отвсякъде, умрели са завинаги

не искам никакви обясняваници извинения и моля другарче прости ми - няма прошка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опасна си, а е сгафил и после ши трябва да си прави виртуално сепуку като си изтрие фейсбук профила завинаги

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, толчо написа:

Трябва да се кръстиш тРолчо, по- ще ти  отива:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз като ми трябва за нещо фейсбук го правя с минутем мейл и знам какво правя и човека блокира пак профила ми и аз го деактивирам, и така докато ми е кеф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе какви сте вие съвременните мъже такива, нежни, романтични душици? Неприятно е, като шлюхата, която харесваш те отреже тотално, особено ако си свикнал с нея, но има толкова много хубави девойки. Казвам ви от опит, почне ли една жена с номерцата и отблъскването, или сте тотален кретен и ѝ съсипвате животеца, или е намерила някой по-удобен. Не си заслужават разправиите ,просто минавай на следващата. 
Друго важно нещо ,което трябва да знаете е ,че като мъже би следвало да имате достойнство и самоуважение. Ако сте склонни да не се самоунижавате и да лазите в краката на някоя си шмара ,дето не знае какво иска ,това означава, че не уважавате себе си ,а когато не уважавате себе си ,кой ще ви приеме на сериозно и ще уважава вас? Жените не търсят чехлювци ,те търсят и ценят по-скоро човек, който им прави живота интересен ,води ги насам-натам ,купува им това-онова. Това ,колко си мазен с нея в интернет ,и как се унижаваш "от любов" заради нея ,много слабо я интересува.

Живеем във времена с нови технологии ,нов тип общуване ,социални мрежи ,в които почти всеки "мъж" (не че са много останали) се вживява, като виртуален сваляч и всяка грозна и тъпа тетка има доволен брой мазници дето и дървят паца. Това им дава такова самочувствие ,че не е за разправяне ,но е и друга тема. С любовни писания в ФБ и мазно поведение ще си един от многото. За да се откроиш трябва нещо повече.

Погледнете реално нещата ,та дори и да сте почтено и интелигентно момче (мъж) ,което я обича и цени ,колко са жените дето ценят това? Предполагам имате и заможни приятели ,може да са боклуци с жените ,да ги удрят ,да им изневеряват ,а те все да им прощават и да се кълнат, че ги обичат. На скоро мой сравнително заможен приятел си имаше проблеми с една истеричка, дето не можеше да отлепи от себе си. Аз не съм виждал през целия си съзнателен живот някоя да изпада в истерии, че е загубила добро момче ,което я обича. 

По въпросната тема (която за мен е пълен абсурд) щом ѝ нямаш, телефона ,скайпа или там някаква друга връзка с нея, си представям, колко "крепко" приятелство е имало. Изобщо виждали ли сте се на живо някога? Та има няколко варианта:

1. Молиш някой близък да я намери в ФБ и да ѝ предаде от твое име извинение.

2. Създаваш фалшив ФБ и чрез него се свързваш с нея. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.07.2017 в 3:34, Soviet Soldier написа:

Абе какви сте вие съвременните мъже такива, нежни, романтични душици? Неприятно е...

Цялата истина за живота събрана само в един пост. 

И само да допълня е дна стара и много вярна строфа, за която не претендирам за авторство. 

"Никога не се тича след жена и автобус. Винаги има следващ/а."

Тук също важи правилото "клин клин избира" - хващаш си друга и забравяш за тая. Тя не е единствена на света.

Обикновенно изпозвам фразата "фейсбук приятел" - човек с който сме приятели у фейса (дет влизам 3-4 пъти годишно), но никога не съм ги виждал.

За мен ЛИЧНО живият конктакт е истината в общуването между хората.

facebook.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...