Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам нужда от препоръка.Та,значи имам Плейстейшън 4 с два джойстика и 3 игри (FIFA 16,Little Big Planet 3,UFC 2),но мисля да си взема конфигурация за игри.Въпросите ми са следните:

Дали ще мога да продам конзолата с игрите и джойстиците за повече от 500лв.?В смисъл плейстейшъна не е про,слим или някъкав друг а е обикновен купен е преди 2 години.

Значи имам спестени 800лв а компа който искам да купя е 1400лв.Ако продам Плейстейшъна за 600лв ще мога да го купя но после трябва да мисля за монитор.Ако може да ми предложите някой монитор до 250лв подходящ за CS:GO,GTA V,BF 1

Не искам да ставам някъкав геймър а просто вечерта малко да поцъкам ЦС или ГТА ей така за релакс...И се чудя дали да запазя Плейстейшъна и да не купувам PC-то или обратното?Тъй като вече доста пъти чувам,че е по-добре да си на PC.

А също разбрах,че сам да си сглобя комп е по-далавера,а PC-то което искам да купя е сглобено от Озон.бг и там пише ,че се тества преди да е изпратено.Ако може да ми кажете дали си струва 1400лв струва?А и да попитам ако евентуално го поръчам като ми го доставят веднага ли ще работи или трябва да инсталирам нещо или нещо такова?А иначе ето линк за PC-то.  [(https://www.ozone.bg/portals/desktop-configurations/behemoth)]

Редактирано от Гошо Италианеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, мога да ти предложа да си намериш частите и да ти го сглобят. Ще бъде по-евтино

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, NewbieBeard написа:

Здрасти, мога да ти предложа да си намериш частите и да ти го сглобят. Ще бъде по-евтино

За колко ще ми го сглобят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

~Същата конфигурация на части от Никем
// Захранването е различно, към по-добро (най-вероятно, няма информация в сайта на Ozone какво е в тяхната конф.)
// Не видях B250 на ASUS, за това сложих ASRock. Иначе са на една цена и способности.
// Кутията е различна. Ако искаш като тази в Ozone - https://www.pazaruvaj.com/kutii-c3085/cooler-master/k380-rc-k380-kwn1-p142133224/

ASROCK B250M PRO4 LGA1151 
Intel Core I3-7100 3.9GHz 3MB LGA1151 box 
CORSAIR DDR4 2666MHz 2x4GB CL16 LPX BLACK 1.20V 
1T SG SATA 6G 7200 64M SED ST1000DM010 
KINGSTON SSD SSDNow UV400 SUV400S37 120GB 
PALIT GTX1050TI STORMX 4G GD5 
PSU SEASONIC SSR-430ST /430W 
Zalman Case ATX Z12 USB3.0 

Линк: http://nikem-bg.net/cart/57656p1r57749p1r55168p1r57577p1r56933p1r57586p1r53749p1r55001p1rf.html

Обща стойност - 1 235.95 лв. с ДДС
- Спестяваш 160лв.

Друг е въпросът, че тази конфигурация просто не си заслужава. Ryzen 3 + B350 дъно+ GTX 1060 3GB  е много по-добър вариант.

Редактирано от M4R1Y4N (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M4R1Y4N написа:

~Същата конфигурация на части от Никем
// Захранването е различно, към по-добро (най-вероятно, няма информация в сайта на Ozone какво е в тяхната конф.)
// Не видях B250 на ASUS, за това сложих ASRock. Иначе са на една цена и способности.
// Кутията е различна. Ако искаш като тази в Ozone - https://www.pazaruvaj.com/kutii-c3085/cooler-master/k380-rc-k380-kwn1-p142133224/

ASROCK B250M PRO4 LGA1151 
Intel Core I3-7100 3.9GHz 3MB LGA1151 box 
CORSAIR DDR4 2666MHz 2x4GB CL16 LPX BLACK 1.20V 
1T SG SATA 6G 7200 64M SED ST1000DM010 
KINGSTON SSD SSDNow UV400 SUV400S37 120GB 
PALIT GTX1050TI STORMX 4G GD5 
PSU SEASONIC SSR-430ST /430W 
Zalman Case ATX Z12 USB3.0 

Линк: http://nikem-bg.net/cart/57656p1r57749p1r55168p1r57577p1r56933p1r57586p1r53749p1r55001p1rf.html

Обща стойност - 1 235.95 лв. с ДДС
- Спестяваш 160лв.

Друг е въпросът, че тази конфигурация просто не си заслужава. Ryzen 3 + B350 дъно+ GTX 1060 3GB  е много по-добър вариант.

А от Никем могат ли да ми го слгобят и да ми го пратят или не е много оферта?А иначе тук в моя град в сервиз към колко пари ще ми вземат за да ми го сглобят?И ако ми го пратят сглобен веднага ще тръгне или трябва нещо да инсталирам?И ОС безплатна ли е защото гледам,че в конфигурациите никога не включват ОС?Извинявай за невежеството ми,ама съм нов :D Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Никем могат да ти го сглобят ако им кажеш и ти го пращат по куриерска фирма  .Няма да има OС трябва ти да си сложиш .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и тоя от Озон е без операционна система, та пак ще трябва да си я слагаш или ако се навият, да ти сложат някоя, естествено срещу пари. Иначе слабото място на конфигурацията от Озон ми се струва, че ще бъде захранването, което не е упоменато какво е. Нищо чудно нарочно да ти сложат по-евтино първо, за да им излезе евтино на тях и второ, ако изгори нещо след време и им пратиш компютъра, да те излъжат нещо, като например да добавиш парички за нещо друго, което да сменят. Аз навремето съм имал доста такива случаи, когато фирмаджията ми казва - абе това дъно няма да му признаят гаранцията, по-добре да ти продам една мрежова карта ( беше изгоряла) или втория път с един тракащ, но работещ хард диск - предлагам ти да ти го купя за 30 лева и да добавиш стотина за нов или отивам третия път да добавям РАМ, а момчето( работник) ми вика - егати, кой ти е продал тая стара РАМ от 2002-ра година( това бе някъде 2006-та). Викам му "Вие, кой да ми я продаде". И тем подобни разправии. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Гошо Италианеца написа:

компа който искам да купя е 1400лв

Как стигна до този избор? 

П.П. Доколкото съм информиран София Запад е престъпна група. Не бих ти помогнал, макар че съм закърмен левскар! Поне да беше гледал на живо Руси Гочев и компания.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GIGABYTE H110M-S2V, H110, DDR4 2133 MHz, VGA, DVI, LGA1151

INTEL CORE i3-7100, 3.90GHz, 3MB, BOX, LGA1151, Kaby Lake

SEAGATE 1000GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1000DM010, 3Y

ASUS 6144M GTX 1060, DUAL-GTX1060-6G PCI-E 3.0

SEASONIC Захранване SSR-430ST Bronze, 430W

KINGSTON 8GB DDR4 2133MHz HyperX FURY, CL14

DEEPCOOL Кутия TESSERACT BF USB 3.0, w/o PSU

Крайна цена 1 379,60 лв.

Доколкото това дали да избереш PS4 или PC, според мен е по-удачен компютъра. Компютъра можеш да го изпозлваш за всичко, ако решиш в бъдеще можеш да го ъпгрейднеш или най-малкото да използваш някой част от него за да си сглобиш нов.
Не съм попринцип много наясно как седят нещата с PS4, но според мен компютъра е по-добрият вариант. Въпрос на личен избор е, ти си преценяваш. Та дали ще можеш да го продадеш - всяка стока си има пазар, пускаш му една обява (olx и bazar) и чакаш някой да ти се обади, през това време си разцъквай на него.

Мислех си за Ryzen конфигурация, но щом ще е главно за гейминг Intel-а ще вади по-хубави кадри. 1060-ката мисля, че е най-добрият вариант. Сложил съм една RAM плочка, за да не те ограничавам от към възможност за бъдещ ъпгрейд.
Захранването ти е предостатъчно.
Имаш ли някакви изисквания какъв да бъде мониторът?
Ако тази кутия не ти допада имаш още няколко варианта - цък, цък, цък и цък, изборът е твой..
Ето два монитора - цък и цък , вторият не е никак лош, но надвишава бюджета с 20 лв.

Редактирано от Second to none (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, bildera_ написа:

То и тоя от Озон е без операционна система, та пак ще трябва да си я слагаш или ако се навият, да ти сложат някоя, естествено срещу пари. Иначе слабото място на конфигурацията от Озон ми се струва, че ще бъде захранването, което не е упоменато какво е. Нищо чудно нарочно да ти сложат по-евтино първо, за да им излезе евтино на тях и второ, ако изгори нещо след време и им пратиш компютъра, да те излъжат нещо, като например да добавиш парички за нещо друго, което да сменят. Аз навремето съм имал доста такива случаи, когато фирмаджията ми казва - абе това дъно няма да му признаят гаранцията, по-добре да ти продам една мрежова карта ( беше изгоряла) или втория път с един тракащ, но работещ хард диск - предлагам ти да ти го купя за 30 лева и да добавиш стотина за нов или отивам третия път да добавям РАМ, а момчето( работник) ми вика - егати, кой ти е продал тая стара РАМ от 2002-ра година( това бе някъде 2006-та). Викам му "Вие, кой да ми я продаде". И тем подобни разправии. 

А ОС трудно ли се слага или?

преди 12 часа, XECUTIONER написа:

Как стигна до този избор? 

П.П. Доколкото съм информиран София Запад е престъпна група. Не бих ти помогнал, макар че съм закърмен левскар! Поне да беше гледал на живо Руси Гочев и компания.;)

Хаха тази снимка е от когато тренирах в ММА клуба им на СЗ. 

П.П Защо не би ми помогнал?

преди 8 часа, Second to none написа:

GIGABYTE H110M-S2V, H110, DDR4 2133 MHz, VGA, DVI, LGA1151

INTEL CORE i3-7100, 3.90GHz, 3MB, BOX, LGA1151, Kaby Lake

SEAGATE 1000GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1000DM010, 3Y

ASUS 6144M GTX 1060, DUAL-GTX1060-6G PCI-E 3.0

SEASONIC Захранване SSR-430ST Bronze, 430W

KINGSTON 8GB DDR4 2133MHz HyperX FURY, CL14

DEEPCOOL Кутия TESSERACT BF USB 3.0, w/o PSU

Крайна цена 1 379,60 лв.

Доколкото това дали да избереш PS4 или PC, според мен е по-удачен компютъра. Компютъра можеш да го изпозлваш за всичко, ако решиш в бъдеще можеш да го ъпгрейднеш или най-малкото да използваш някой част от него за да си сглобиш нов.
Не съм попринцип много наясно как седят нещата с PS4, но според мен компютъра е по-добрият вариант. Въпрос на личен избор е, ти си преценяваш. Та дали ще можеш да го продадеш - всяка стока си има пазар, пускаш му една обява (olx и bazar) и чакаш някой да ти се обади, през това време си разцъквай на него.

Мислех си за Ryzen конфигурация, но щом ще е главно за гейминг Intel-а ще вади по-хубави кадри. 1060-ката мисля, че е най-добрият вариант. Сложил съм една RAM плочка, за да не те ограничавам от към възможност за бъдещ ъпгрейд.
Захранването ти е предостатъчно.
Имаш ли някакви изисквания какъв да бъде мониторът?
Ако тази кутия не ти допада имаш още няколко варианта - цък, цък, цък и цък, изборът е твой..
Ето два монитора - цък и цък , вторият не е никак лош, но надвишава бюджета с 20 лв.

Мерси за изчерпателния отговор!Нямам изисквания за монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Гошо Италианеца написа:

А ОС трудно ли се слага или?

Не, но трябва да знаеш какво правиш. Могат да възникнат и усложнения. Предполагам има доста клипчета в Интернет, как се инсталира Windows 10. Ето примерно един клип на български. Има и други:

Ако решиш да поръчаш конфигурацията, може да запомниш точното име на дъното и докато чакаш да пристигне PC, да изтеглиш драйверите за това дъно от сайта на производителя. Записваш си ги примерно на флашка. А ако имаш въпроси, винаги ще се намерят хора да помогнат. Ако не си сигурен, че ще се справиш с инсталацяита, помоли приятел дето разбира да я направи или си плати на някой. Естествено, ще ти дадат нелицензиран Windows, който ще трябва да активираш с ключ. Вече за пиратски версии не отговарям.Всеки прави това на свой риск.  Windows  се тегли от сайта на Майкрософт, като може да направиш буутваща флашка или DVD. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, bildera_ написа:

Не, но трябва да знаеш какво правиш. Могат да възникнат и усложнения. Предполагам има доста клипчета в Интернет, как се инсталира Windows 10. Ето примерно един клип на български. Има и други:

Ако решиш да поръчаш конфигурацията, може да запомниш точното име на дъното и докато чакаш да пристигне PC, да изтеглиш драйверите за това дъно от сайта на производителя. Записваш си ги примерно на флашка.

А какво общо има дъното с ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Гошо Италианеца написа:

А какво общо има дъното с ОС?

След като се инсталира операционната система, трябва да се инсталират драйвери за дъното и видеокартата. Това в края на клипа е показано, но там се ползват дискове с драйвери за дъното и видеокартата, които би трябвало да ти пратят заедно с PC  ако е сглобено, но за целта трябва да имаш и DVD  устройство. Ако нямаш такова, трябва да ползваш или флашка или да си ги изтеглиш от интернет. Само че аз съм попадал на ситуация, при която Windows  не може да се свърже с интернет поради липса на драйвери за мрежовата карта, която е вградена в дъното. Значи трябва да имаш друг компютър, от който да изтеглиш точните драйвери, да запишеш на флашка и да ги инсталираш на новия компютър. Затова казах предварително да си изтеглиш драйверите за дъното и да ги запишеш на флашка, та после да не губиш време и нерви. Но за да изтеглиш точните драйвери, ще трябва да знаеш и какъв точно модел дъно ще ти пратят. Тоест, след като поръчаш PC и ако го чакаш по куриер, през това време да си подготвиш драйверите. Не е задължително, но ти казах - ще загубиш по-малко време, че самото теглене на драйвери може да се проточи, още повече, че те не се теглят накуп, а трябва един по един.  Разбира се, най-добре е да имаш DVD  устройство и директно от дисковете да инсталираш необходините драйвери, ако ти пратят такива дискове де.

ПП: Така както разбирам, си от София, та може да си улесниш нещата на място. А ако не ти се занимава с инсталация на операционна система, приготви още едни 50 лева.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, bildera_ написа:

След като се инсталира операционната система, трябва да се инсталират драйвери за дъното и видеокартата. Това в края на клипа е показано, но там се ползват дискове с драйвери за дъното и видеокартата, които би трябвало да ти пратят заедно с PC  ако е сглобено, но за целта трябва да имаш и DVD  устройство. Ако нямаш такова, трябва да ползваш или флашка или да си ги изтеглиш от интернет. Само че аз съм попадал на ситуация, при която Windows  не може да се свърже с интернет поради липса на драйвери за мрежовата карта, която е вградена в дъното. Значи трябва да имаш друг компютър, от който да изтеглиш точните драйвери, да запишеш на флашка и да ги инсталираш на новия компютър. Затова казах предварително да си изтеглиш драйверите за дъното и да ги запишеш на флашка, та после да не губиш време и нерви. Но за да изтеглиш точните драйвери, ще трябва да знаеш и какъв точно модел дъно ще ти пратят. Тоест, след като поръчаш PC и ако го чакаш по куриер, през това време да си подготвиш драйверите. Не е задължително, но ти казах - ще загубиш по-малко време, че самото теглене на драйвери може да се проточи, още повече, че те не се теглят накуп, а трябва един по един.  Разбира се, най-добре е да имаш DVD  устройство и директно от дисковете да инсталираш необходините драйвери, ако ти пратят такива дискове де.

ПП: Така както разбирам, си от София, та може да си улесниш нещата на място. А ако не ти се занимава с инсталация на операционна система, приготви още едни 50 лева.

Не съм от София от Кюстендил съм но тук мисля че има един сервиз и там ще отида

Значи мисля да взема конфигурацията на M4R1Y4N,а дъното там е ASROCK B250M PRO4 LGA1151.И ако ги изтегля на флашка от моя лаптоп и ги отнеса заедно с компютъра на сервиз дали ще направят всичко точно и дали ще ми вземат повече от 100лв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, KNSoldier_96 написа:

Значи мисля да взема конфигурацията на M4R1Y4N,а дъното там е ASROCK B250M PRO4 LGA1151.И ако ги изтегля на флашка от моя лаптоп и ги отнеса заедно с компютъра на сервиз дали ще направят всичко точно и дали ще ми вземат повече от 100лв?

Най-вероятно нещо такова ще е, може и по-малко. Една преинсталация/инсталация на компютър струва около 20-30 лв, поне в моя град е така. Сглобяването да е около 40-50 лева. Не би трябвало да ти излезе повече от 100 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, сега прочетох, че говориш за СЗ, а не за София. Добре. Доколкото съм информиран, за инсталиране на Windows  вземат 50 лева( поне така съм чувал за Русе, преди бе 30 лева). Вече не знам дали ще ти сложат и драйверите. Освен това предполагам ще ти сложат Win 10  без лиценз. Тоест, ще трябва да търсиш начин да си лицензираш Windows. След като ще ходиш там, питай ги и за лиценза. По принцип се продават ОЕМ ключове за windows за около 50 лева, но те са полузаконни. Иначе безплатни ключове знаеш къде има.  Сглобяването обаче е безплатно и ще ти го сглобят в НИКЕМ, но мисля трябва да им кажеш да го сглобят. Искай и поотделна гаранция за частите. 

Ако имаш време ( а ти имаш събота и неделя, освен ако не решиш след малко да поръчваш), изчакай и за други мнение за конфигурация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Гошо Италианеца написа:

За колко ще ми го сглобят?

Аз мога да ти предложа да ти го сглобят www.pro-bg.com
1. Дънна платка ASROCK B250M PRO4 LGA1151  - https://www.pro-bg.com/product/Desktop-Motherboard/ASROCK B250MPRO43Y ASROCK Main Board Desktop B250 S1151 4xDDR42xPCkupeteotPROBG_170915.html - 152.61лв

2. Процесор Intel i3 7100 -  https://www.pro-bg.com/product/CPU/INTEL BX80677I37100SR35C Intel CPU Desktop Core i37100 39GHz 3MBLGA115kupeteotPROBG_168272.html - 223.36лв 

3. RAM Kingston HyperX FURY 8GB (2x4GB) DDR4 2666MHz  https://www.pro-bg.com/product/Random-Access-Memory/KINGSTON KINRAMHX426C15FBK28 Kingston HyperX Fury 8GB2x4GB DDR4 PC421300 266kupeteotPROBG_155754.html - 153.58лв

4. HDD(Твърд диск) - SEAGATE HDD Desktop Barracuda Guardian (3.5"/1TB/SATA 6Gb/s/rmp 7200) - https://www.pro-bg.com/product/HDD/SEAGATE ST1000DM010 SEAGATE HDD Desktop Barracuda Guardian 351TBSkupeteotPROBG_162025.html - 92.93лв

5. SSDKingston SSDNow UV400 120GB SATA 3 SUV400S37/120G https://www.pro-bg.com/product/HDD/KINGSTON KINSSDSUV400S37120G Kingston UV400 SSD 25 120GB tvyrd disk 7mmkupeteotPROBG_155804.html - 111.61лв 

6. Видео карта Palit GeForce GTX 1050 Ti StormX 4GB GDDR5 128bit https://www.pro-bg.com/product/Videocard/PALIT 4710636269370 VC Palit nVidia GTX1050Ti StormX 4096MB 128BIT DukupeteotPROBG_160609.html - 345.12лв

7. Захранване Corsair VS series 450W, ATX, EU Version - https://www.pro-bg.com/product/Power-supply-desktop/CORSAIR CP9020096EU x01e0hranvane Corsair VS series 450W ATX kupeteotPROBG_122862.html - 89.84лв 

8. Кутия DeepCool Case TESSERACT BF USB 3.0 - https://www.pro-bg.com/product/Computer-Case/DeepCool-Case-TESSERACT-BF-USB-30_122708.html - 49.98лв 

Общата цена е 1219.03лв като на тази цена ще ти сложат и отстъпка от 20лв и ще ти дойда кажи речи 1210 лв + това захранване което съм избрал е на Corsair и е по-качествено и RAM-та е на Kingston HyperX 

PS: Лично моят компютър е от там и нямам грешки + съм с тази кутия.

Аз на моят компютър сам си инсталирах OC-то. По-точно тя е Windows 10 Pro ако искаш и на теб ще ти помогна да си я?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, NewbieBeard написа:

Аз мога да ти предложа да ти го сглобят www.pro-bg.com
1. Дънна платка ASROCK B250M PRO4 LGA1151  - https://www.pro-bg.com/product/Desktop-Motherboard/ASROCK B250MPRO43Y ASROCK Main Board Desktop B250 S1151 4xDDR42xPCkupeteotPROBG_170915.html - 152.61лв

2. Процесор Intel i3 7100 -  https://www.pro-bg.com/product/CPU/INTEL BX80677I37100SR35C Intel CPU Desktop Core i37100 39GHz 3MBLGA115kupeteotPROBG_168272.html - 223.36лв 

3. RAM Kingston HyperX FURY 8GB (2x4GB) DDR4 2666MHz  https://www.pro-bg.com/product/Random-Access-Memory/KINGSTON KINRAMHX426C15FBK28 Kingston HyperX Fury 8GB2x4GB DDR4 PC421300 266kupeteotPROBG_155754.html - 153.58лв

4. HDD(Твърд диск) - SEAGATE HDD Desktop Barracuda Guardian (3.5"/1TB/SATA 6Gb/s/rmp 7200) - https://www.pro-bg.com/product/HDD/SEAGATE ST1000DM010 SEAGATE HDD Desktop Barracuda Guardian 351TBSkupeteotPROBG_162025.html - 92.93лв

5. SSDKingston SSDNow UV400 120GB SATA 3 SUV400S37/120G https://www.pro-bg.com/product/HDD/KINGSTON KINSSDSUV400S37120G Kingston UV400 SSD 25 120GB tvyrd disk 7mmkupeteotPROBG_155804.html - 111.61лв 

6. Видео карта Palit GeForce GTX 1050 Ti StormX 4GB GDDR5 128bit https://www.pro-bg.com/product/Videocard/PALIT 4710636269370 VC Palit nVidia GTX1050Ti StormX 4096MB 128BIT DukupeteotPROBG_160609.html - 345.12лв

7. Захранване Corsair VS series 450W, ATX, EU Version - https://www.pro-bg.com/product/Power-supply-desktop/CORSAIR CP9020096EU x01e0hranvane Corsair VS series 450W ATX kupeteotPROBG_122862.html - 89.84лв 

8. Кутия DeepCool Case TESSERACT BF USB 3.0 - https://www.pro-bg.com/product/Computer-Case/DeepCool-Case-TESSERACT-BF-USB-30_122708.html - 49.98лв 

Общата цена е 1219.03лв като на тази цена ще ти сложат и отстъпка от 20лв и ще ти дойда кажи речи 1210 лв + това захранване което съм избрал е на Corsair и е по-качествено и RAM-та е на Kingston HyperX 

PS: Лично моят компютър е от там и нямам грешки + съм с тази кутия.

Аз на моят компютър сам си инсталирах OC-то. По-точно тя е Windows 10 Pro ако искаш и на теб ще ти помогна да си я?

И ти ли си от Кюстендил за да ми помогнеш или?

И ти онлайн ли си взел компа от  www.pro-bg.com или на място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, KNSoldier_96 написа:

И ти ли си от Кюстендил за да ми помогнеш или?

И ти онлайн ли си взел компа от  www.pro-bg.com или на място?

Не ще ти обясня как да си сложиш ОС-то и да и да и моят компютър е от

www.pro-bg.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, NewbieBeard написа:

Не ще ти обясня как да си сложиш ОС-то и да и да и моят компютър е от

www.pro-bg.com

а на тези про бг в сайта им от къде точно се поръчва и как да им кажа да ми го пратят сглобен и могат ли да ми го пратят със ОС и всичко без да инсталирам нищо и е така като ми го доставят да си работи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, KNSoldier_96 написа:

а на тези про бг в сайта им от къде точно се поръчва и как да им кажа да ми го пратят сглобен и могат ли да ми го пратят със ОС и всичко без да инсталирам нищо и е така като ми го доставят да си работи?

Звънни им на телефона, те ще ти обяснят.

Аз отидох при тях и им казах какво искам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.Мерси за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, KNSoldier_96 написа:

Добре.Мерси за помощта!

Няма проблем сега ще ти пратя линк с покупките ти 30 мин.

Ето

https://www.pro-bg.com/members/?action=add&item_id=126351 

После кликаш “Напред“ и ако искаш поръчваш без регистрация или с и там звънних казваш им че си от Кюстендил стига да искаш. Късмет 

Ако ти искат пари първо не им се доверявай отиди до София.....

Редактирано от NewbieBeard
Време (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, NewbieBeard написа:

Няма проблем сега ще ти пратя линк с покупките ти 30 мин.

Ето

https://www.pro-bg.com/members/?action=add&item_id=126351 

После кликаш “Напред“ и ако искаш поръчваш без регистрация или с и там звънних казваш им че си от Кюстендил стига да искаш. Късмет 

Ако ти искат пари първо не им се доверявай отиди до София.....

Да не им се доверявам?

Не знам мисля да се доверя на Никем ще помисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, KNSoldier_96 написа:

Да не им се доверявам?

Не знам мисля да се доверя на Никем ще помисля.

Не бе брат, то и пак от Никем или от desktop.bg или от pro-bg.com ще ти е по-лесно да дойдеш да се разбереш.....

Ти и от Варна ако искаш го поръчай ама не знам да не се обърка нещо

Windows 10 ако искаш licensed version от диск където и да отидеш 100 лв най-малко ще ти вземат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от HeadMonster
      Здравейте, съвсем на скоро започнах едно начинание - гейминг насочен канал.
      За момента правя Let's play видеа с коментар на Български език, по-натам ще има и други неща, но ще ги оставя за изненада за сега.
      Ако имате желание влезте ТУК и погледайте малко, ако на някой му хареса може дори да се събскрайбне . Ако пък не нямам нищо против и да отнеса някоя градивна критика.

Благодаря за вниманието 
      EDIT :  Първата поредица ще бъде с Assassin's Creed Odyssey!
    • от илия кочев
      Здравейте без да исках заложих за компютър в ebay но не го искам стана случайно моля помогнете как да се откажа? 
      Ако въпроса не е за този раздел моля да бъда преместен.
    • от Недко
      Здравейте !

Положението изглежда по следния начин :
      Потребителят е логнат в акаунта си (вероятно на самата PS 4)
      После се опитва да стартира играта,  и да влезе в Playstation Network,
      показват се следните текстове,
      Sign in to PlayStation Network to use network features (NP 31730-4)
      след щракане на бутона за изпълнение показва :
      Update the system software to use network features
      като изберем Update Now
      в средата на екрана се показва текст The foilowing version of the system software is available
      Version 6.00 
      а горе вляво излиза прозорче с текст Cannot Download Version 6.00
      Като изберем Update Later, "корицата" на играта показва текст "Login Failed"
      Накрая стигаме до текст An error has occured (CE-30002-5)

Проверих в Гугъл какво има писано по проблема
      https://www.google.bg/search?q=sign+in+to+playstation+network+to+use+network+features+(np-31730-4)&oq=sign+in+to+playstation&aqs=chrome.2.69i57j0l5.26256j0j7&client=ubuntu&sourceid=chrome&ie=UTF-8
      повечето хора пишат, че от поддръжката са им отговорили, че вероятно по-късно ще се оправи.
      Един отговор има, да се проверят настройките на интернет връзката,
      друг пише, че е направил рестарт на Плейстейшъна, рутера и проблемът се е решил.
      Само дето тези отговори са от 2014 г, а вероятно оттогава досега на сървърите са се накачили още хиляди играчи.

Сега опитах с търсене в Гугъл по последния код на грешката (CE-30002-5)
      и ще прочета какви решения са намерили.
      Видях това тук (решение) и сега ще опитаме да го повторим.
      https://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/error-CE-30002-5/m-p/25640868#M122363
      Моля за съвет или за линк, ако някъде вече е писано по темата !

Предварително благодаря !
    • от Мила Д
      Здравейте! Нова съм тук и се надявам скоро някой от вас да даде отговор на един въпрос, който ме мъчи от доста време. 
       А именно - превключих личния си  Инстаграм профил си към бизнес профил и с цел да виждам дейността по качванията, но започнах да виждам негативите... Няма как да го направя поверителен, дори не мога да го изтрия. Опитах се да го върна към личен, пробвах няколко (стотин) пъти, но нищо... Четох навсякъде, има и други хора с този проблем, но решения - никакви. Моля ви за помощ! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.